Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Lut 26, 2015 14:10
"Niesmaczny sposób dyskusji"
Autor Wiadomość
Tygrys 



Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 1133
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 09:57   
   Zwierzątka: Maniek - kocie diablę ;-)


Layla, w seksowym temacie były dużo gorsze opisy i nikt nie kazał przenosić nic na PW. Jak ktoś nie chciał to nie czytał konkretnych postów tylko te, które go interesowały. Mi też nie wszystko się tu podobał ale po prostu to ominelam.
_________________
Za TM: ogoniaste - Andrzej ['], Norris['], Speedy ['], Chuck['], Reynevan ['], Effendi Rat's Troop ['], Samson['], Hodari ['], Remi ['], Smirnoff Rat's Troop[']
Tofik - pierwszy mój osobisty pies [']
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 09:59   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Tygrys, wyluzuj ;) Chodzi tylko o sposób przekazywania tej wiedzy, który niektórych użytkowników zdegustował.

Ponawiam pytanie o bazę ;)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 10:06   

jak kogoś coś obrzydza, to przecież nie musi czytać - jest tyle tematów do czytania, że jeden czy dwa można sobie zwyczajnie odpuścić.
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 11:22   
   Zwierzątka: szczurze damy


Dyskutować nikt wam nie zabrania na żaden temat, ale jeśli będzie kontynuowany niesmaczny sposób dyskusji zaczniemy wstawiać ostrzeżenia za ignorowanie uwag moderacji. Przypominam tym samym, że zespół moderujący podejmuje decyzje, które należy uznać za ostateczne i bezdyskusyjne. Kontynuowanie dyskusji na temat decyzji grona moderatorskiego może skutkować ukaraniem użytkownika kolejnym ostrzeżeniem.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
mikanek 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 11:48   
   Zwierzątka: 2 koty, 1 królik, 3 szczury


Sory, ale pisanie o wkładaniu troczków w zadek nie sądzę aby było jedynie subiektywnie niesmaczne. Nie uczestniczę w dyskusjach, wczoraj sobie z nudów zajrzałam i doszłam do wniosku , że chyba jestem niedzisiejsza. Nie potrafię zrozumieć po kiego grzyba opisywać obcym ludziom takie rzeczy i to na forum o szczurach :?
_________________
Toffi & Ryjek & Paszczak
*za tęczowym mostkiem hasa Susełek* Mikaś* Rychu, Nelisława * Muminek* Mika* Victoria*Surik*Hipcio*Pimplak*Gocia*Gajutek*Mika*Migotka*Julcia*Suri*Bubu*Kotlecik*Surik
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:03   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ale tam chyba była mowa o chowaniu między pośladkami lub między wargami (co brzmi ładnie i nie wiem, czemu jest niesmaczne), a nie o żadnym wkładaniu w tyłek.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:07   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Proszę o pisanie ewentualnych zażaleń w przeznaczonym do tego temacie.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:08   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


Off-Topic:
Jak widać NIE można jednoznacznie określić co jest smaczne, a co nie dla każdego. Skoro są osoby, którym nie przeszkadza czytanie tego i pisanie, to ja nie widzę problemu, aby pisały/czytały o tym. Tyczy się to każdego tematu. Jak komuś coś nie pasuje, to niech nie czyta :/
Patrząc na mega żyjące wątkach o dzieciach, sexie, związkach itd itp, to forum jest NIE tylko o szczurach i NIE tylko o nich się tutaj rozmawia.
edit:
nie wiem gdzie jest taki temat, to ja poproszę o przeniesienie tej całej dyskusji o smaczności lub nie do odpowiedniego tematu w takim razie.
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:28   "Niesmaczny sposób dyskusji"

Karena napisał/a:
Dyskutować nikt wam nie zabrania na żaden temat, ale jeśli będzie kontynuowany niesmaczny sposób dyskusji zaczniemy wstawiać ostrzeżenia za ignorowanie uwag moderacji. Przypominam tym samym, że zespół moderujący podejmuje decyzje, które należy uznać za ostateczne i bezdyskusyjne. Kontynuowanie dyskusji na temat decyzji grona moderatorskiego może skutkować ukaraniem użytkownika kolejnym ostrzeżeniem.


Proszę mi wyjaśnić co to jest "niesmaczny" sposób dyskusji.
Dlaczego forum jest cenzurowane w chwili kiedy toczy się dyskusja w offtopicu w temacie do tego przeznaczonym, nikt z osób biorących udział w dyskusji nie ma nic przeciwko jej formie, co więcej nie ma tam wulgaryzmów ani ubliżania sobie?

Ja rozumiem, że komuś może nie odpowiadać temat - ale nie musi tego czytać, to dokładnie tak samo jak nie musi czytać o obfitości miesiączek w temacie o antykoncepcji, czy pozycjach seksualnych w tete-a-tete.
Kto chce ten czyta, kto nie chce nie czyta, kto chce się wypowiada, a kto nie to nie - w czym problem?

argumentacja "o takich rzeczach się nie pisze w internecie" czy "sposób dyskusji jest niesmaczny" to czysto subiektywna ocena, narzucanie swoich poglądów innym, dla mnie kompletnie bez sensu.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:29   

Off-Topic:
klauduska, http://forum.szczury.biz/...p=951804#951804
wkurza mnie, jak ktoś nie dyskutujący próbuje decydować o czym można a o czym nie można pisać, jak Palatina nie chciała czytać o dzieciach to wrzuciła na temat ignora a nie łaziła na skargi i wypisywała w temacie że "to forum o szczurach!"
 
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:48   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


To ja zacytuję samą siebie z tamtego tematu:
klauduska napisał/a:
Jak widać NIE można jednoznacznie określić co jest smaczne, a co nie, dla każdego. Skoro są osoby, którym nie przeszkadza czytanie tego i pisanie, to ja nie widzę problemu, aby pisały/czytały o tym. Tyczy się to każdego tematu. Jak komuś coś nie pasuje, to niech nie czyta :/
Patrząc na mega żyjące wątkach o dzieciach, sexie, związkach itd itp, to forum jest NIEtylko o szczurach i NIEtylko o nich się tutaj rozmawia.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:50   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


sachma, nie chodzi o rozmawianie o miesiączce. Wczuj się proszę w to, że dziewczyny chcą poczytać babskie porady i nie wrzucą z tego powodu tematu w ignor. Niekoniecznie zaś robi im się miło, jak czytają o wsadzaniu w rowek sznurka od tamponu. Ja to doskonale rozumiem, też mi się odechciało kolacji ;) Uważam, że pewne "anatomiczne" dyskusje, także te o seksie, warto pozostawić na osobiste rozmowy z bliskimi przyjaciółmi. Oczywiście nikt nie będzie cenzurować forum, apeluję tylko o zachowywanie pewnych granic. Ponieważ nie da się ustalić granicy, pozostaje nam jako administracji wierzyć, że potraficie w tych anatomicznych dyskusjach zachować umiar w obrazowym przedstawianiu problemów.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:51   

Ja czytałam temat ponieważ zainteresował mnie kubeczek i CHCIAŁAM poznań opinie na jego temat, jednak np. ten post:
PALATINA napisał/a:
Ja właśnie po raz kolejny zapomniałam, że mam okres.
Weszłam w ten temat i ZONK, bo kubeczek od 12tej nie opróżniany. :shock:
Ale, że mam skąpe miesiączki, to nawet połowy nie było.


zupełnie mnie zniesmaczył i uważam, że był totalnie zbędny w tym temacie, niczego konkretnego nie wniósł.
Rozumiem, że po to jest offtopic, jednak nie pojmuję tej usilnej potrzeby podzielenia się ze światem takimi informacjami.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:53   

No nie posrajcie się z tego oburzenia.

Według mnie temat skończył się co najmniej 5 stron wcześniej, to co robicie teraz to ciągnięcie wątku i rozwijanie go o to gdzie sobie wsadzacie sznurek z tamponady, nie wiem w jakim celu, sprawia wam to jakąś perwersyjną przyjemność?


Temat nie nazywa się "ekshibicjonizm", tylko "coś dla kobietek".
Psujecie wartościowy wątek i dziwicie się, że ludziom się to nie podoba?


Nezu, proszę o bardziej umiarkowany ton.
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Maj 06, 2014 14:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 12:54   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Post pod postem, gdyż nie chcę, żeby się zgubiło: jako administracja nie możemy ignorować skarg użytkowników. A pochodzą one od niejednej osoby, więc tym bardziej warto zastanowić się, czy to nie jest zasadne.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13