Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:28
Miot O2 SunRat's - rezerwacje str 4
Autor Wiadomość
Chochlik 


Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 04, 2015 20:03   
   Zwierzątka: Odeszły:Bestia;Azja;Newton;Coushy;Darwin;ChateletSR;XunziZR;CurieSR;X-RayZR;OortSR;OlbersSR


Oort, Ockaham i Olbers na razie w porządku.
Oort, niestety miał cosik z płucami - co zaleczymy to wraca :/ Aktualnie wyleczone i mam nadzieję, że już na dobre.
Ockham - urodził się głodny i nadal się nie najadł. Boję się go zważyć ;)
Olbers - w klatce z resztą - najmniejszy, nieśmiały outsider. Poza - nieustraszony zdobywca. Chyba ma naturę samotnego odkrywcy.
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 22:16   

Chochlik, Olbers jest trochę jak moja Ozisia, kiedyś myślałam, ze to szczur depresja ale tak naprawdę to outsider. Uwielbia nowe miejsca, na swój sposób jest bardzo odważna. Czasem wydaje się taka wycofana. Niby w stadzie, a jednak obok. Człowieka traktuje tez trochę z dystansem. Jest kochaną, maleńka myszą z wielkimi uszami (najmniejsza w stadzie, 272 g) To ona dyktuje warunki, jeśli chce się poprzytulać czy wylizać moje ręce to przychodzi, jesli chce posiedzieć na głowie to wchodzi ale jeśli ma ochotę pobiegać to ja jej nie zatrzymam. Jest niesamowitym czyściochem, chyba żaden mój szczur tak nie dba o higienę :-) i co najważniejsze nigdy nie choruje... tfu, tfu, odpukać.

:urodziny: :urodziny: :urodziny: Wszystkiego najlepszego dla rodzeństwa i dużo zdrówka dla mamusi :serducho:
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 22:38   

Papi, Ozisia jest prześliczna, taka dumbo księżniczka :serducho:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 22:49   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


3 lat w zdrowiu dla O-rodzeństwa! :urodziny:

Oleńka to idealny materiał na przyszłą alfę. Jest maleńka (nie wiem, ile dokładnie, ale 300g na 100% nie przekracza), ale bardzo opanowana i spokojna. Mądry szczur, do tego bardzo proludzki - aktualnie to ona głównie ze mną "trzyma" i regularnie mnie odwiedza w moim kąciku podczas wybiegów :)

Do tego jest piękna. Łapki ma niesamowicie ciemne i taki naprawdę słodki wyraz pyszczka :serducho:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 00:02   
   Zwierzątka: 4 ogony


Niech żyją żyją nam :mrgreen: Omiś nadal jest bardzo drobniutki (przynajmniej w porównaniu z Potterem :roll: ). Ze zdrówkiem wszystko w porządku, z charakterem też - jest bardzo spokojny i delikatny :)
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 08:46   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Lela, mama miotu, nie żyje. Odeszła nagle w niedzielę (5.04.).

Czekałam z tą informacją, aż będę miała pełne wyniki sekcji; wczoraj została jeszcze tylko głowa i wet miał mi podesłać do wieczora całość, ale widać, coś mu wypadło, a nie chcę przeciągać. Na tyle, co zostało zrobione: guzów brak, nawet to, na co ją leczyliśmy, zdawało się wyglądać normalnie (wątroba i nerki; jeszcze podrzucę je do obejrzenia prowadzącej pani doktor, ale wszelkie zmiany na nich wydają się być pośmiertne). Nie widać na razie niczego, co mogłoby się ponieść dalej. Jeszcze tylko łebek...

Jeżeli cokolwiek więcej będę wiedziała, oczywiście napiszę lub zedytuję ten post.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 16:30   
   Zwierzątka: 4 ogony


Mao, bardzo smutna wiadomość :( Czekamy na jakieś dalsze info...
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Diora 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 47
  Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 17:38   
   Zwierzątka: 2 szczury, 2 psice, 1 pies


Bardzo przykro...
Ziuta i Marlenka kwitnące. Będę musiała wymienić materac w kanapie, bo są w nim już całe szczurze korytarze. Obawiam się, że i nieco spiżarni...
Wiem, że to wątek O2, ale pochwalę się, że Rufus idzie na rekord. 2 lata i 10 miesięcy. Co prawda lewe oko przymglone i tylne łapki odmawiają posłuszeństwa, ale chłopak dzielnie sobie z tym radzi. To najdłużej żyjący z moich szczurów :)
_________________
Ze mną: Orysia SR (vel Ziuta), Uzi SR,
Za TM: Rufus, Pan Szczur, Kleofas, Maksencjusz, Szczuromysz, Klementyna, Niuniek, Trampek, Osiek SR (vel Marlenka), Upsik SR
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Sob Maj 09, 2015 23:43   

Mao, nie wchodzę na forum, tak łatwiej...nie tesknie wtedy za kolejnym maluchem. Nie wiedziałam, że Lela odeszła, bardzo mi przykro ;(
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 12:23   
   Zwierzątka: 4 ogony


Meldujemy się. Omiś się pochorował po raz pierwszy - płucka bardzo zajęte, jesteśmy na antybiotyku. Czekamy na wyniki wymazu i damy znać, co tam nas męczy.
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 12:26   

ney, trzymajcie się i oby Omiś szybko wyzdrowiał :kciuki:
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 22:57   

Co słychać u rodzeństwa? Mam nadzieje, że wszyscy zdrowi. Ozzy jako jedyna z mojego stada prawie nigdy nie choruje i mam nadzieję, że tak już będzie zawsze :serducho:
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 18:30   
   Zwierzątka: 4 ogony


U nas wszystko ok. Jedyna choroba Omisia szybko zaleczona antybiotykiem, od tamtej pory nie było żadnych objawów. :-)
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 22:50   
   Zwierzątka: pies


Osa i Olena mają się świetnie i dokazują. Osa jest bodyguardem a Olena mózgiem dowodzącym ;)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 22:52   

Katinka, super foty :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 14