Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:50
Miot "H" Rat's Troop
Autor Wiadomość
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 19:58   
   Zwierzątka: małe stadko


Oj mata-obiecuje,ze dojada.Juz na 100% :)
A ja sie zastanawiam,ktora to moja?? :lol1:
Nie powiem,ze Hanni mi sie nie podoba-jest bosska i ma takie fałdki jak Buffysia :serducho: ,a Halla smieszna :lol1: ale co z charakterkiem??Ktora ma to wieksze adhd ?? :P
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 08:45   
   Zwierzątka: Zoo


Nezuś, dziękujemy pięknie za fotki, faktycznie maluchy rosną i robią się coraz piękniejsze :mrgreen: :serducho:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 13:05   

halooo?

co tam?
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 18:13   

Mata, zajrzyj do tematu Iskierek.
Troche litosci i cierpliwosci dla mnie, dobrze?

To nie ja, docelowo, bede sie nimi cieszyc do konca ich dni.. Tylko wlasnie wy...

Ponadto:
Prosze osoby, ktore deklarowaly domki dla maluchow o natychmiastowy kontakt na pw.
Podesle im wtedy numer konta , na ktory nalezy wplacac pieniazki za maluchy(oraz kwote za nie nalezna), lub ewentualnie +25 zlotych lub plus 35 zlotych (jesli bede wysylac z Tczewa) w przypadku konduktorki.
Dziekuje za uwage..

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2007 23:31 ]
Hanza i Helvette niestety szukaja nowego domu...
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:26   

prosilabym o przeslanie na moj adres ( ratstroop.poland@yahoo.pl ) po jednym dobrym zdjeciu (badz linku do zdjecia) kazdego malca z miotu. czasu malo - bardzo prosze o wspolprace - foty na nasza strone www i nie tylko ;)

(prosze dopisac imie - zebym wiedziala jaki to miot)
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 00:19   
   Zwierzątka: małe stadko


Hanni juz w domku-wreszcie :)
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 08:48   
   Zwierzątka: Zoo


Holly już od wczoraj w domku :jupi:
Jarek się nad nią rozpływa, ja z resztą też :serducho:
Wiecie, że ona ma irokeza na głowie? I się BŁYSZCZY :shock: :mrgreen:
W dodatku jest najspokojniejszą samiczką, jaką w życiu widziałam - gdzie się ją posadzi, tam siedzi i nie boi się absolutnie niczego 8)
Zdjęcia postaram się wrzucić dziś.
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Anecioreczek 



Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 179
Skąd: z Zagłębia<3
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 09:18   
   Zwierzątka: 2xPsiury


Helvette jest przepiękna :roll:
Bosh :serducho:
Pokochałam te pannice :roll:
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:29   

Ratata, ciesze sie, ze wnusia sie podoba :)

Serce babci rosnie w takich chwilach ;)
Ucaluj wnusie ode mnie no i oczywiscie, czekam na zdjecia :mrgreen: :serducho:

<dopisek>

A i jeszcze zeby uscislic ;)
Hanza i Helvette juz znalazly domki, malo tego, od jakiegos czasu juz w nich urzeduja ;)


W tej chwili pomieszkuje u mnie juz tylko Irda, Hazel i Hate, a i to pewnie niedlugo :)

Mieszkaja z ciocia Bojka i swietnie sie dogaduja ;)
Hazel dzis mnie rozbawila do lez. Postanowila przebiec caaaly moj pokoj, po czym ostro skrecila pod biurko i... nie wyrobila na zakrecie. Wpadla w megaposlizg i przejechala na tyleczku z pol metra :lol1:

A mine miala przy tym taka, ze sie poplakalam ze smiechu :lol1:
Ostatnio zmieniony przez nezu Czw Kwi 19, 2007 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:44   
   Zwierzątka: Zoo


Wnusia ucałowana ;) Siedzi już z resztą bab w klatce, wszystkie są przy niej takie wielkie, nie za bardzo wiedza, co zrobić z takim maluchem...tylko ją po tych wielkich uszach niuchają i pozwalają włazić sobie na głowy :mrgreen:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Kara 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 159
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 17:24   
   Zwierzątka: szczury,psy i koty


Heart i Halla sa wspaniale :serducho: :serducho: :serducho: Ciekawskie i z charakterkami :twisted: Szczegolnie Halla umie pokazac zabki na przywitanie :mrgreen: One sa boskie i wrescie mam szczury z ADHD ;P
_________________
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:07   

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)
 
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 21:46   

O skarbach z tego miotu mogę chyba napisać najwięcej, bo mam u siebie 4 szczury z tego miotu. Hate to miziasta samiczka, szczur wysokościowy i bardzo sprytny, znane są jej ucieczki z klatki odkąd skończyła 3 tygodnie :D Pierwsza pcha się na ręce nei ma dla niej odległości ani wyskości nie do pokonania. Jej stan zdrowia jest nienaganny, nigdy nie chorowała. Hanza to urocza ale bardzo drobna dziewczynka, Ma w sobie dużo uroku i subtelności, nigdy się nie narzuca, czasem przychodzi sama kiedy chce żeby ją pogłaskać. Jeśli chodzi o zdrowie to również ma wzorowe.Hypnosis to kolejna indywidualność, to ten typ szczura który daję się wziać na ręce i głaskać ale najczęściej widziana u niej mina to: daj mi spać czego chcesz kobieto. Bardzo spokojna. Odchowała miot G i mimo iż na początku była nie najlepszą mamusią pozniej się zrekompensowała. No i jest jeszcze u mnei Hrun. Wyrósł na przepięknego półkilogramowego fuzza, Łysy chyba najbrardziej jak to możliwe. Doczekał się swojego sobowtóra w moim miocie F :) Nie choruje, drobne przeziębienia bardzo szybko zwalcza najczęściej nawet bez mojej pomocy, czasem tylko mam problem z jego oczkiem, ale wtedy świetlik wystarcza i wszystko wraca do normy.
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 16:56   
   Zwierzątka: małe stadko


A nikt nie zauwazyl,ze nasze skarbeczki z miotu H skonczyly juz roczek dokladnie 1.03 ??
Hanni zyczy wszystkim braciom i siostrom duuzo zdrowka(szczegolnie dla Hazelki ;) ).
Oby tak dalej,zyl caly miot w zdrowiu ;)
Hanni macha lapkami do babci NEZU :serducho: ,a ja bardzo dziekuje za ten moj skarb jakim jest Hannia ^^ .
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 17:02   

:urodziny: ojeeej ale ten czas leci ;]
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12