Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pon Lut 10, 2014 12:31
10 miesięczny samiec fuzz!
Autor Wiadomość
natureminemka 



Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 20
  Wysłany: Śro Lut 05, 2014 11:06   10 miesięczny samiec fuzz!

Witajcie! Piszę to ogłoszenie z bólem serca i wieloma wątpliwościami.

1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: ur. 03.2013

4. Miasto: Zielona Góra

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: co 2 tyg. do Poznania

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: przyjazny, ciekawski, odważny

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie jest wielkim pieszczochem ale garnie się do ludzi, chętnie wchodzi na kolana.

9. Stosunek do innych szczurów: Absolutnie niekonfliktowy, jest przyjazny i uległy.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Z powodu wyjazdu mojej siostry musiałam wziąć pod opiekę dodatkowe dwie samiczki. W związku z tym, że obecna ilość szczurów chwilami mnie przerasta doszłam do wniosku, że lepiej będzie jednego z nich oddać. Padło na Golluma ze względu na stosunkowo młody wiek oraz fakt, że nie wychowywał się z moim stadem od "dziecka". Adopcja nie jest jednak pilna, jeśli nie znajdę osoby, którą uznam za naprawdę odpowiednią to chłopak zostanie ze mną.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Podstawowe wymagania to odpowiednia klatka i stado, wybiegi, zapewnienie opieki weterynaryjnej, dobre jedzonko i przede wszystkim musi to być osoba mocno angażująca się w opiekę nad szczurami i pełnoletnia. To takie podstawy, reszta do dogadania z potencjalnym adoptującym. Przygotuję też odpowiednią umowę adopcyjną

16. Zdjęcia szczurów:



17. Kontakt: PW

18. Kilka słów o szczurze: Gollum przybiega na cmokanie, jest bardzo przyjacielski, odważnie zwiedza też nowe tereny. Jest trochę nieśmiały w obecności dużych zwierząt domowych (pies/kot) i wtedy unika wychodzenia na otwartą przestrzeń w pokoju. Dlatego lepiej żeby nie był w ich obecności wypuszczany bo nie otworzy się i nie skorzysta z wybiegu tak jakby mógł. Nauczony czystości, załatwia się do kuwety narożnej.
 
     
ema0505 



Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2781
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro Lut 05, 2014 14:46   
   Zwierzątka: 5 szczurzych panów i pies Collie nie border


Matkoooo, dlaczeeeego ja nie mogę ;( . Tak blisko mnie :cry:
_________________
Ze mną: Borys, Bobby Singer, Cookie spod Husarskich Skrzydeł, Gambit of Zirrael, Zen Rotta Taivas, Zick Rotta Taivas, Dave Incredible Rats <3

Za TM: Nodi vel Zdzichu, Scooby vel Pindol, Hienek, Arnold, Harry, Mortimier Pierwszy, Majki, Jessie, Tutek, Czarny

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15302
Zapraszam :)
 
     
natureminemka 



Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 20
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 12:15   

do zamknięcia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 13