Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Nie Sty 19, 2014 20:20
Hipopotamki z Wrocławia
Autor Wiadomość
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:44   

Mam pytanie.Czy wszystkie szczury z tego miotu mają problem z nadwagą,czy tylko ten mój wygląda jak świnka morska?? :roll:
_________________
POLARKOWE MEBELKI http://forum.szczury.biz/...t=10142&start=0
 
     
Morgana551 



Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 530
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 13:08   

Blue też wygląda ja mała świnka :P Chociaż teraz udało nam się zrzucić troszkę ciałka. Przez pewien okres Blue ważył ponad 700g.
_________________
W nowym domu: Hektor, Tyrion, Frodo, Snow i Hades

Za tęczowym mostem: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar, Elmo, Blue, Theron, Muffin, Aslan, Memfis.
 
     
strashak 



Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 119
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 15:44   

Kruszy wygląda na zdrowego dużego szczura, nic mu się nie wylewa czy rozłazi, owszem ma dość duży apetyt, czasami odganiam go od miski, natomiast Paproch to drobinka jak dla mnie, dokarmiam osobno, podsuwam szczurze łakocie ale wybredny jest. Niestety nie mam możliwości zważenia moich łobuzów (wypowiadam się chociaż nie wiem o który miot chodzi :oops: :P )
 
     
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 21:11   

Hektor nie żyje...
;(
_________________
POLARKOWE MEBELKI http://forum.szczury.biz/...t=10142&start=0
 
     
Morgana551 



Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 530
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 21:45   

Nietoperrr..., może to był zawał? Pisałaś, że nagle odszedł :(

Z Blue też jest coś nie tak. Zrobił się mega agresywny i ciągle ma kaszaki.
_________________
W nowym domu: Hektor, Tyrion, Frodo, Snow i Hades

Za tęczowym mostem: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar, Elmo, Blue, Theron, Muffin, Aslan, Memfis.
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 22:16   
   Zwierzątka: 4 ogony


Nietoperrr..., przykro… :(
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 08:59   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Nietoperrr..., bardzo mi przykro :(
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
ema0505 



Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2781
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Gru 05, 2015 17:00   
   Zwierzątka: 5 szczurzych panów i pies Collie nie border


U Czarnego pojawił się ropień, na szczęście wszystko przebiegło spokojnie i ładnie się goi.
A Morti miał na karku jakiegoś cosia. Strup wielkości małego paznokcia. Odpadal - odrastal i tak w kółko. Maści nie pomogły i trzeba było wyciąć. Wetka powiedziała, że często takie strupy prowadzą do nowotworu. Poza tym wszystko ok, pozdrawiamy ciotki i rodzeństwo ;)
_________________
Ze mną: Borys, Bobby Singer, Cookie spod Husarskich Skrzydeł, Gambit of Zirrael, Zen Rotta Taivas, Zick Rotta Taivas, Dave Incredible Rats <3

Za TM: Nodi vel Zdzichu, Scooby vel Pindol, Hienek, Arnold, Harry, Mortimier Pierwszy, Majki, Jessie, Tutek, Czarny

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15302
Zapraszam :)
 
     
Morgana551 



Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 530
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 13:10   

To my też zdamy relację. Blue miał 2 kaszaki. Po za tym zero problemów ze zdrowiem. Niestety w czerwcu, po śmierci alfy, stał się bardzo agresywny. Mimo kastracji jego zachowanie się nie zmieniło. Toleruje tylko Elma, z którym żyje w osobnej klatce. Boję się tylko co będzie gdy jeden z nich odejdzie.... Miot hipciów kończy za kilka dni 2 lata, a Elmo za chwilkę dobije do 2,5 roku.
_________________
W nowym domu: Hektor, Tyrion, Frodo, Snow i Hades

Za tęczowym mostem: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar, Elmo, Blue, Theron, Muffin, Aslan, Memfis.
 
     
strashak 



Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 119
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 10:46   

U Paprocha pod pachą pojawiła sie kulka mniejsza niż groch (czyżby kaszak?).Okruch natomiast ma coś na kształt odcisku (czerwone, ale raczej nie bolące). W środę do weta. 100lat Hipopotamkom. Trzymajcie sie zdrowo!
 
     
strashak 



Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 119
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pią Gru 18, 2015 15:29   

DostaliśmyTETRA-DELTA zawiesina dowymieniowa dla bydła 10ml :arrow:
Neomycyna 105mg
Benzylpenicylina prokainowa 100 000j.m
Nowobicyna 100mg
Dihydroostreptomycyna 100mg
Prednizolon 10mg
Smarujemy się tym wszyscy. Podobno pomoże na odcisk i być może na te podskórne narośla :kciuki:
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 19:54   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


Dzisiaj odeszła Impala.
W środę wieczorem zauważyłam, że jest nieswoja i osowiała. W czwartek miała już wyraźne objawy przysadkowe. Dostała steryd i kabergolinę. Poprawa była niewielka.
Wszystko potoczyło się tak szybko, że jeszcze do mnie nie dotarło, że już nie ma mojego ukochanego Pimpusia....tylko Tessa już wie..strata siostry zaboli. Były bardzo związane, nierozłączne...zawsze mnie to radowało, a w tej chwili przeraża..Szukam dla niej koleżanki..


_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
ema0505 



Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2781
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 00:42   
   Zwierzątka: 5 szczurzych panów i pies Collie nie border


Ogoniasta, strasznie mi przykro :( Malutka była z tego pierwszego czy drugiego miotu?
_________________
Ze mną: Borys, Bobby Singer, Cookie spod Husarskich Skrzydeł, Gambit of Zirrael, Zen Rotta Taivas, Zick Rotta Taivas, Dave Incredible Rats <3

Za TM: Nodi vel Zdzichu, Scooby vel Pindol, Hienek, Arnold, Harry, Mortimier Pierwszy, Majki, Jessie, Tutek, Czarny

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15302
Zapraszam :)
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 01:43   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


ema0505 napisał/a:
Malutka była z tego pierwszego czy drugiego miotu?


Z tego pierwszego.
_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
Entreen 



Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 270
Skąd: Racibórz
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 11:22   
   Zwierzątka: szczury, psies


Przykro mi, że hipopotamek odszedł :(

moje panny wszystkie trzy póki co mają się dobrze
_________________
Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura Cynamon
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12