Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Transportery
Autor Wiadomość
sliwkowapanna 



Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 486
Skąd: Płock/Wawa
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 17:31   
   Zwierzątka: 4 szczury i 2 myszki


Dzisiaj kupiłam ferplasta. Przepłaciłam trochę, bo aż 62zł, ale potrzebny był na gwałt i tylko w jednym miejscu mieli na stanie...:( Trochę ciężko się zamyka, w miarę wytrwałe jest to zamknięcie przezroczystego plastiku z tym drugim...w sumie chyba coś podgumowego to jest
_________________

___________________________________
Harry(04.2013), Wally (02.2014), Karmelek i Hermiona(06.2014) -> Nasz temat
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 17:51   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


sliwkowapanna, one tak standardowo się zamykają.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 18:43   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


http://www.zooplus.pl/sho..._kolkach/218899 zawsze można ze szczurami w wózku do weta pocisnąć
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 19:20   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


jancia napisał/a:
http://www.zooplus.pl/sho..._kolkach/218899 zawsze można ze szczurami w wózku do weta pocisnąć



Już mnie nic chyba na tym świecie nie zaskoczy O_o . Jaki jest sens kupowania psu wózka, co to za radość ze spaceru? To chyba jakieś rozwiązanie dla typowych Pańci co uważają psy za swoje dzieci, ubierają je w dziwne sukienki i inne fatałaszki. Koszmar jakiś :mrgreen:
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
Tuptus 
Patrykowy tuptak:)


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: mysliborz
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:59   
   Zwierzątka: ogony góra!


Buhahaha reset mózgu. Nie! Wyobraziłam sobie siebie jak grzeje że szczurami w wózku:) i jakaś zaciekawiona baba zagląda mi to wózka:) ciekawe czy dużo takich rzeczy sprzedali:)
_________________
Panowie:
*Hannibal zwany Lecterkiem pupilek panci i *Stefek zwany skoczkiem-oczko w głowie Pancia:)
Panny:
*lili-fuzz z klasa
*candy- boczna szrama
*eris- przytulak
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 20:11   

Transporter już kupiony, drzwiczki zabezpieczone drucikiem żeby maluchy nie wylazły. Teraz tylko czekam aż dziewczyny podrosną i będę mogła je przywieźć. Mam jednak pytanie pisałyście, że wkładacie do środka szmatki czy to ma być polar? Zastanawiam się nad zawieszeniem hamaczka w środku. Więc czy szmatki maja być polarkowe czy mogą być jakieś inne? I czy można im do transporterka na 5 godzinną podróż włożyć taką kołderkę dla gryzoni: http://animalia.pl/produk...azowa-100g.html Czy nie ma sensu bo od razu zasikają albo zjedzą? Nie chce tego kupować bo wydaje mi się , że do klatki to się nie przyda ale mam takie nieużywane jeszcze po chomikach.
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 20:17   
   Zwierzątka: ....


a po co przepłacać za kołderkę jak można wrzucić ręczniczek, kocyk czy ściereczkę do transporterka? :)
_________________
...
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 20:26   

No tak kupować nie ma sensu, tylko ja właśnie pisałam, że mam takie dwie duże paczki, które zostały mi po chomikach i zastanawiam się jak to wykorzystać :-) Czy jest w ogóle sens wkładać im to do środka, niby jadalne i zasikane pewnie smaczniejsze ;-)
 
     
angelus 
garota



Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 2327
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:39   
   Zwierzątka: szczurowadła


Papi, skoro i tak leżą i się marnują to niech chociaż szczurki mają uciechę :)
A pogryźć to pewnie pogryzą, no ale taka już szczurza natura :)
_________________
angelusowe aniołki
Zdecydowanie za szybko opuściły ten świat, ale nigdy nie opuszczą mojego serca...
Denga, Dżuma, Sepsa, Ebola, Plaga, Vena, Febra, Xerxes, Yakuza, Coma, Coli

 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 17:31   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Temat wysprzątany. Zaktualizowałam te linki, które się dało, a usunęłam sporo odnośników do Allegro czy sklepów internetowych. Wydzieliłam temat Transportery - pomoc w wyborze, by posty dotyczące wyboru między kilkoma transporterami nie przysłoniły istotnych informacji, jakie niesie ten temat.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Jolasia 



Dołączyła: 04 Mar 2016
Posty: 62
Skąd: olsztyn
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 21:51   
   Zwierzątka: mój Ptyś - labrador, dwuczłonkowa (śmieszne słowo) złoga G, brat - goryl


Wrzucicie zdjęcia waszych trasnporterków? Co dajecie do środka jakiś żwirek czy szmatki?
_________________
Nikt nie obiecywał nam,że w życiu będzie łatwo
Za hajsem pogoń, --- wrogom
Zobacz ile osób,dziś ufa naszym słowom
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 22:22   

Zwykle nie daję żadnego żwirku, bo i tak zakładam, że cała zawartość transportera od razu po podróży idzie do prania/czyszczenia. Wrzucam trochę chusteczek na dno, parę czystych szmatek (polaru, ścierek, starych koszulek, co się nawinie) do bezpiecznego zakopania się w nich, i trochę karmy "na pocieszenie". Na dłuższe wyprawy (albo dłuższe kolejki) warto zabrać też poidełko, a jeśli jest zimno można transporter dodatkowo owinąć kocykiem (oczywiście zostawiając jakieś wentylacyjne otwory, żeby szczur się nie udusił ;) )
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 22:40   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


My używamy transportera Ferplast Aladino Large. W środku ląduje kocyk + trochę karmy, kawałek marchewki/jabłuszka/ogórka.



W chłodniejsze dni transporter pakujemy do torby


Gdy jest bardzo zimno na spód torby wkładam ogrzewacz
_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 22:44   

Tak wygląda mój transporter na krótsze wyprawy;


Transporter HappyPet w fioletowym kolorze. Do środka włożony różowy ręczniczek i metkowiec dziecięcy.
Podczas wypraw do weterynarza, wkładam do środka kawałek jabłuszka i ulubionych smakołyków moich ogonków.
Kiedy jest zimno, praktykuję sposoby Ogoniastej :wink:
Ostatnio zmieniony przez Rusałka Pon Mar 21, 2016 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 00:04   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Rusałka, co to jest metkowiec dziecięcy?

Ja z kolei zazwyczaj wrzucam na dno trochę ściółki. Idealnie się sprawdza bukowa. Na to szmatka lub coś więcej, w zależności od pogody.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 12