Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Paź 22, 2014 15:06
Administracja
Autor Wiadomość
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:14   

Dziewczyny, nie przesadzajcie :wink: Nikt nie kwestionował zasług AD dla forum, a oficjalne podziękowania pojawią się w stosownym momencie razem z resztą informacji.
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:24   

Zgadzam się z Dory. Poza tym podziękowanie dla AD za współpracę lub jego brak to nie jest teraz najważniejszy problem. Dajmy czas MT na ogarnięcie niełatwej sytuacji.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:39   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Bardziej miałam na myśli samo podejście Kareny.
_________________
Moje ogony
 
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:42   
   Zwierzątka: ....


Off-Topic:
Widzę że tworzy się nie miła atmosfera i zaraz będzie kłótnia :roll:
_________________
...
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:51   
   Zwierzątka: kot


To ja tylko napisze,że czekam niecierpliwie na wyjaśnienia.Chodź nie powiem,że jest mi przykro z zaistniałej sytuacji ponieważ ADrobiła mnóstwo pracy na forum i miała bardzo dobry kontakt z użytkownikami,tym bardziej jest mi źle :|
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 12:33   

Ja tylko nie wiem czy dobrze rozumiem całą sytuację. Ktoś poprzez jakąś firmę zagroził forum/administracji/konkretnej osobie? I AD poprzez cenzurę postów tej osoby/osób chciała tą osobę/osoby chronić? Czyje posty były cenzurowane i czy było to wykonane na prośbę osoby/osób piszących te posty czy nie? Nie wiem w jaki sposób MT ma być pociągnięty do odpowiedzialności karnej, za co? Za to że ktoś pisał głupoty za które ktoś chce mu wytoczyć sprawę (czyli odpowiedzialność administracji za posty użytkownika) czy za to że administracja cenzurowała posty?

AD postąpiła nie tak odpisując na maila który nie był wyłącznie do niej zaadresowany, postąpiła nie tak cenzurując posty i tego nie neguję. Nie rozumiem jednak całej tajemniczej otoczki. Rozumiem że nie można podać treści maila ale chyba można napisać o co przynajmniej pobieżnie chodzi z tą całą firmą od e-wizerunku. Bo szczerze to z czymś takim się jeszcze nie spotkałam na żadnym forum.
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 13:35   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Według polskiego prawa adresat ma prawo dysponować treścią wiadomości.
_________________
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 14:16   
   Zwierzątka: piesek :)


Cegriiz napisał/a:
Bardziej miałam na myśli samo podejście Kareny.


Tyle, że podejście Kareny jest jej podejściem, a nie oficjalnym całej administracji ;) To jest ból takich stanowisk - bo raz posty są brane jako 'administrator napisał', a raz jako 'prywatnie twierdze że".
_________________
 
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 14:18   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


tgategav, myślę, ze jako Administrator właśnie nie powinna robić na forum tego typu wycieczek. Jeśli ma problem, niech zostawi to dla siebie lub niech podzieli się z innymi, ale niech takich rzeczy nie wypisuje na forum.
A przynajmniej jak wyrażać opinię, to nie w temacie, który dotyczy zarządzania forum.

Wampiwor napisała: "brak profesjonalizmu" i z tym się zupełnie zgadzam.
_________________
Moje ogony
 
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 14:52   

Jeżeli dziewczyny nie potrafią godnie podziękować za długą współpracę, bo osąd przyćmiewa JEDEN incydent, to tylko świadczy po prostu o tym, jakimi ludźmi są prywatnie.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 15:00   

A może dajcie już spokój? Jak ktoś chce podziękować to niech dziękuje, jak nie to nie, było napisane, że oficjalne podziękowania pojawią się później, po co bijecie pianę?
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 15:14   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


pszczoła napisał/a:
to tylko świadczy po prostu o tym, jakimi ludźmi są prywatnie.
Przegięłaś i to grubo. Nikt nie neguje zasług AD.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 15:58   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


Matko, co tutaj się dzieje. Jak można wymagać szczerych podziękowań od innej osoby ? Może ktoś czuje się na tyle urażony, że nie ma ochoty szczerze dziękować. Serio wymagacie, by ktoś pisał coś, co jest niezgodne z jego sumieniem ? Administracja to głownie ludzie, ludzie, którzy niezależnie od pełnionej funkcji będą posiadać własne zdanie czy sumienie i będą się nimi kierować.

Kto ma ochotę, ten dziękuje. Zamiast wymagać tego od kogokolwiek, piszcie podziękowania od siebie -.- no bez przesady. Nie widziałam w regulaminie wzmianki, że administrator po odejściu ma dostać oficjalne podziękowania za współpracę i nie wydaje mi się, że jest to teraz priorytetową sprawą by grono administratorów i moderatorów musiało wbrew swoim odczuciom i pod naciskiem użytkowników napisać cokolwiek... i to jeszcze koniecznie na forum, publicznie, żeby przypadkiem wszyscy użytkownicy widzieli, że to podziękowanie było.


AngelsDream, od siebie napiszę, że będzie mi Ciebie brakować w gronie administracji. Odwalałaś kawał dobrej roboty i szkoda że wyszło .. jak wyszło.
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 16:05   
   Zwierzątka: piesek :)


przypominam, że
Devona napisał/a:
Podziękowania od zespołu na pewno pojawią się w ramach podsumowania całej sprawy


A czy ktoś osobiście chce(bądź nie chce) dziękować, to jego sprawa.
_________________
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 18:40   
   Zwierzątka: szczurze damy


Devona napisał/a:
Jeśli chodzi o publiczne podziękowania czy raczej ich brak - mogę odpowiedzieć tylko za siebie. Nie potrafię w tej chwili napisać publicznie szczerego komunikatu o takiej treści, kierowanego do osoby usuniętej dyscyplinarnie za działanie na niekorzyść mojej osoby w imieniu zawiedzionego zespołu, który z tą osobą współpracował. Pozostali członkowie MT najwyraźniej podzielają moje rozterki i uważają, że to nie jest stosowny na to moment. Łatwo oceniać, nie znając wszystkich aspektów sprawy (bo relacji z mojej perspektywy nie podałam, tak więc inne informacje mogą być tylko jednostronne). Uwierz, że jestem daleka od potępiania, wolę jednak dyplomatycznie przeczekać burzę.


Odniosłam się po postu Devony z którym się zgadzam całkowicie.
I wypowiadałam się w swoim imieniu.

pszczoła niestety ale Twoja opinia jest mocno przesadzona.
Poza tym nie rozumiem jak brak moich (i tylko moich) podziękowań za współpracę - której zabrakło - ma świadczyć o tym jakim jestem człowiekiem prywatnie.
Proszę o zakończenie prywatnych ucieczek w kierunku mojej osoby.

Przypominam również, że informacja od Administracji w tej sprawie już została udzielona:
Cytat:
Devona napisał/a:
Nikt nie kwestionuje zasług ani wkładu pracy AD, wzmianka o nich pojawiła się w komunikacie. Podziękowania od zespołu na pewno pojawią się w ramach podsumowania całej sprawy, jak tylko rozwiążemy wciąż wiszący nad nami problem, od którego wszystko się zaczęło.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12