Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:29
E-sklepy dla zwierząt - co i jak?
Autor Wiadomość
najeli 
Czerwony Kapturek



Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 373
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 14:36   

http://krakvet.blogspot.com/ widzieliście? ciekawe czy w innych sklepach jest lepiej :?
_________________
Ze mną: Ethlin Zirrael Rattery, Iskra Zirrael Rattery
Za TM: Furia, Brawurka, Eklerka, Umbra i Ultramaryna of Anahata, Bójka, Chewbacca WWW, Gafa SunRat's
Nasz temat!
 
     
Lausla 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 59
Skąd: Ostróda
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 14:56   
   Zwierzątka: sznaucer miniaturowy-Hasz


najeli, strasznie to wygląda. Mam nadzieję, że inne sklepy nie biorą z krakvetu przykładu, zwłaszcza, że niedawno kupiłam przez internet kilka smakołyków i worek karmy dla psa. :evil:
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 10:41   
   Zwierzątka: brak


Dostałam maila z zooplusa, że mam dostęp do jakiejś loży dla VIPów :lol: Nie wiem, czy do każdego to wysyłają, czy tylko do stałych klientów, w każdym razie mam możliwość zamówienia nowego Toddy'ego Rolla za 299 zł, jakby ktoś był zainteresowany ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
dotsa 



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 43
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 14:29   

W zooplusie są aktualnie dostępne szaro-czarne sputniki w atrakcyjnej cenie - 19,16 zł. ;)
http://www.zooplus.pl/sho...gryzonia/306481

Edit:
Zmienili cenę na 19,80 zł, czyli cena taka sama jak sputnik lila/róż. ;) A jak pisałam tego posta wcześniej, to jeszcze była poprzednia cena...
 
     
jolaada 
Jola i Ada



Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 671
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 10:15   
   Zwierzątka: szczuraski, pies, ryby


zooplus daje 20% na zakup klatek i nie tylko. :mrgreen:
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10573
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 12:23   
   Zwierzątka: brak


W zooplusie z kodem PAYBACK12 darmowa przesyłka niezależnie od wartości zamówienia, 2% rabatu i punkty payback, jeśli ktoś zbiera :) Tylko do piątku włącznie.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
dotsa 



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 43
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 13:39   

Na grouponie kupon na zakupy w zooplusie warty 50 zł w cenie 25 zł: http://shopping.groupon.p...romocja-zooplus
Oferta kończy się za 4 dni, kupiony groupon można wykorzystać do 15 września.
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 13:45   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Cytat:
Oferta obejmuje groupon zniżkowy o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolne produkty
Minimalna wartość zamówienia wynosi 99 zł


Czyli trzeba wydać min 99 zł żeby kupon z groupona mógł być wykorzystany?
_________________
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Sie 22, 2012 13:47   

dotsa napisał/a:
Na grouponie kupon na zakupy w zooplusie warty 50 zł w cenie 25 zł: http://shopping.groupon.p...romocja-zooplus
Oferta kończy się za 4 dni, kupiony groupon można wykorzystać do 15 września.
Trzeba zrobić zamówienie za min. 99zł
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 10:27   
   Zwierzątka: kotka Puma


dotsa, dzięki, kupiłam sobie :) a właściwie psu :P
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 12:55   

Nie wiem, czy ktoś kiedyś zamawiał z animalcity.pl, ale ja u nich wczoraj zamówiłam klatkę, dziś przyszła, więc polecam, bo wszystko w porządku :D Brałam za pobraniem, więc nie wiem, jak wychodzi z płatnością przelewem, ale przy zamówieniu klatki za 130zł kurier i pobranie były darmowe. Ceny mają naprawdę dobre, oczywiście nie na wszystko, bo tak to bywa, że część rzeczy jest tania, część droga, ale klatki (z tym, że świnkowe niestety tylko) czy akcesoria mają w dość sensownych cenach ;)
 
     
figoifagot 


Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 15:08   
   Zwierzątka: 2 piesy + 5 ogonów


Jeżeli ktoś używa żwirku JRS Cat's Best Eko Plus, to polecam sklep ŚwiatKarm, mają chyba najlepszą cenę na rynku za 40 L - 78 zł (wysyłka darmowa) - http://www.swiatkarm.pl/p...-40l,13429.html
Dla porównania ten sam produkt w Planecie Zoo kosztuje 130 zł (+19 zł wysyłka) :?
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 21:56   

Na allegro można bez problemu znaleźć ten żwirek w takiej cenie (ok. 80 zł z przesyłką).
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
figoifagot 


Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 23:47   
   Zwierzątka: 2 piesy + 5 ogonów


Z tego co widzę na allegro, to za tę cenę można go kupić właśnie w Świecie Karm i Krakvecie i nie twierdziłam, że jest z tym problem...
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:33   

Miałam na myśli to, że Świat Karm nie ma najlepszej ceny na rynku ;) , bo przeważnie kupuję od 3-4 innych sprzedawców i cena wynosi ok. 75 zł za 40l z przesyłką (akurat na allegro rzeczywiście w tej chwili tylko te dwa sklepy, które oferują ten produkt za kwotę poniżej 80 zł, ale zazwyczaj jest tego więcej, z gratisami w postaci akcesoriów, zabawek czy przysmaków dla kotów, bo właśnie dla nich kupuję ten żwir). Raz nawet znalazłam na citeam kupony do innego sklepu i nabyłam dwa takie worki, wyszło 65 czy 68 zł za sztukę :) . Od kiedy wiem, że ceny tego żwiru tak bardzo się różnią, kupuję od razu więcej na raz, a przed zakupem spędzam sporo czasu online w poszukiwaniu najlepszej oferty :P .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 12