Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:29
E-sklepy dla zwierząt - co i jak?
Autor Wiadomość
Kami 



Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 1446
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 16:19   
   Zwierzątka: nie ma :(


sachma, tu jest http://www.swiatkarm.pl
_________________
Moje słoneczka:
Roxanne Weasley HF (16.08.2011 - 1.06.2013)
Batalia SR (1.03.2012 - 15.12.2013)
Bellatrix Lestrange HF (16.08.2011 - 21.10. 2014)
Bitwa SR - (1.03.2012-13.04.2015)
:serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
 
 
     
greenfreak 



Dołączyła: 12 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:58   
   Zwierzątka: 2 samiczki, 5 samców


Devona napisał/a:
To dobrze, że przez bank w Niemczech płaciła, przynajmniej nie skasowali za przelew zagraniczny (to potrafią być naprawdę duże koszty, raz tylko zapłaciłam przelewem na konto zooplus.de, z rachunku w euro, ale w polskim banku, zamówienie było na kwotę ok. 40 euro, prowizja za przelew zagraniczny kosztowała kilkanaście euro!). Ogólnie polecam płatność kartą kredytową, wtedy nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Czy pieniądze nie mogą wrócić do Ciebie tą samą drogą (przez ten bank w Niemczech)?
W sumie też tak pomyślałam, że jej będzie taniej, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że aż tyle :shock: Poprosiłam ją, aby jej wysłali, ja i tak będę w Berlinie prawdopodobnie przed końcem miesiąca. I numer jest już aktywny, moja paczka jest gdzieś w Turyngii ;) Jeszcze muszę poczytać te swoje maile od zooplusa, bo w sumie numer do śledzenia jest na stronie DHL, a ja, jak dobrze pamiętam, brałam tego drugiego kuriera. Nie wiem, wszystkie przechodzą przez tę stronę? Nie mogę znaleźć u siebie dokładnie.

[ Dodano: Sro Sty 18, 2012 19:27 ]
Paczka doszla dzis o 12, kompletna. Zeby bylo smieszniej - nie gsl ani poczta, tylko dhl.
edit: i mam nawet instrukcję, także gdyby nie ich głupie zagranie z informowaniem o braku misek, kiedy już nie można zmieniać zamówienia, byłoby super :P
_________________
Razem z nami: Nyu, Reki, Ricky, Pedro, Forfiter, Mohinder, Gaspar
Tęsknimy: Pippin, Merry, Sapek, Chii, Rin, Niki
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 16:49   

mówiłam już, że kocham animalię? tak? to jeszcze raz mówię - kocham ten sklep! :serducho: :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 17:00   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Też kocham animalię już od wielu lat. ;)
Gorzej z tą opcją rabatową, przez którą niestety widzę, ile kasy już im zostawiłam. :roll:
Minusem jedynym jest dla mnie brak wyboru koloru w bardzo wielu produktach!
Ja rozumiem piłeczka dla psa czy kocia myszka, ale transporter jedynie z opcją "kolor losowy". No sorry! :evil:
Wszystkie rzeczy, w których zależy mi na kolorze, jestem zmuszona kupować poza animalią, bo nawet za dopłatą nie chcą przywieźć mi takiego koloru, jaki mi się podoba (w każdym innym sklepie, w którym pisałam w tej sprawie obiecywali kolor wg mojej preferencji, więc jednak się da przywieźć odpowiedni z hurtowni - da, ale nie w animalii)!
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 03, 2012 17:08   

PALATINA napisał/a:
Gorzej z tą opcją rabatową, przez którą niestety widzę, ile kasy już im zostawiłam. :roll:
ale oni mają niezły system rabatowy, co ci się nie podoba?
Ja jak chciałam konkretny kolor, to pisałam w uwagach do zamówienia i zawsze dostawałam jaki chciałam. :) Też kocham ten sklep, obsługa jest świetna i nigdy chyba się nie zawiodłam na nich.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 17:21   

Viss, Palatinie chodzi chyba o to, że po systemie rabatowym widać ile się tam kasy zostawiło, a nie że system jest zły. ;)

ja po raz kolejny jestem bardzo zadowolona i w ogóle cud miód. czasem mają droższe rzeczy, mimo systemu rabatowego, ale np. teraz jest promocja na karmę Kory Hills'a i jest tańsza nawet niż w Krakvecie, a to niezły wyczyn. :lol: i bardzo często idą mi na rękę jak poproszę, a kurier jak mówię, że mnie nie będzie to od razu pyta czy w takim razie do rodziców zanieść przesyłkę :D
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 17:52   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Ja ostatnio zamawiam sobie sporo popierdółek w Animalii, więc biorę odbiór osobisty. Przejdę się i mam.
Też baaardzo lubię.
A w systemie rabatowym lubię też to, że moja współlokatorka zamawiała stamtąd kiedyś rzeczy dla kota na moje konto, więc dzięki niej mam większy rabat :mrgreen:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 03, 2012 17:53   

Aaaa, rozumiem. :D Muszę się zgodzić, to trochę dołujące (zwłaszcza po 8 latach). :lol:

Ja też nie mogę narzekać, naprawdę, czas realizacji też mają super.
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:07   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Viss napisał/a:
Ja jak chciałam konkretny kolor, to pisałam w uwagach do zamówienia i zawsze dostawałam jaki chciałam.

Zazdroszczę. Mi przywozili inny z zaznaczeniem, że mogę oddać, jak mi się nie podoba. :roll:
Po takim incydencie (ze trzy razy czy cztery - zawsze dotyczyło psich zabawek i misek, więc "rzecz małej wagi"), zawsze najpierw wysyłam maila zapytaniem, czy mogę liczyć na coś w takim, nie innym kolorze i odpowiedź zawsze jest taka sama - Nie mogę. Kolor losowy.
Ostatnio mi powiedzieli, że nie dość, że nie mogą mi przywieźć kociego transportera w bordowym kolorze, to jeszcze powinnam się liczyć z tym, że może być różowy, bo takie też im się trafiają!
Oczywiście kupiłam w innym miejscu (w zoolandia.pl - polecam! :) ), a resztę zamówienia kupiłam w animalii.
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:11   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


kurcze a ja zawsze miałam możliwość wyboru koloru zamówionego towaru.. a próg rabatowy jest fajny :) właśnie zaczęłam 6 :lol: chociaż jak patrzę na tę kwotę..że przekroczyłam 7tys to mi się płakać chce :lol:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:16   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Mi też by się chciało ;P
Ja do 2 dochodzę dopiero :mrgreen:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:17   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Off-Topic:
quagmire, przekonałaś mnie.. idę ryczeć ;(
:lol:
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:24   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ja do 5tego dochodzę powoli (po 5 latach). ;)
Szybciej mi szło, gdy mieli karmę dla psów, którą kupowałam.
A tak karmę dla psów kupuję na allegro (wcześniej na telekarma, ale zmieniłam karmę na taka, której nie mają), dla szczurów na zooplusie, a na animalii kupuje już tylko dla świnek czasem i teraz dla kota.
Żwir dla świń też na allegro. Gdybym wszystko mogła kupić na animalii, to już by progów rabatowych zabrakło. :roll:
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:40   

ja jestem bliżej niż dalej 6 progu i nawet nie chcę patrzeć na te kwoty wydane... :roll: :lol:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 18:44   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Oli napisał/a:
ja jestem bliżej niż dalej 6 progu i nawet nie chcę patrzeć na te kwoty wydane...


Oli, to po prostu daj mi swój login i hasło, ja popatrzę za Ciebie, zrobię zamówienie, przyślą do mnie, obciążą Ciebie, i będziesz bliżej siódmego progu. Sama radość. Nie ma rzeczy niemożliwych dla mnie.
_________________
think big, start small
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 13