Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:29
E-sklepy dla zwierząt - co i jak?
Autor Wiadomość
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:01   E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

Temat oceniający funkcjonowanie, jakość usług i asortyment różnych e-sklepów z rzeczami dla zwierząt.

Off-Topic:
Cudownie...
Gratuluję rozsądku. Dobrze, że nie wysłałaś od razu pieniędzy... Ja czekam już 4 tydzień na zamówienie z zookoziołek i nic. Nawet informacji żadnej :/


[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Wto Lut 20, 2007 16:04 ]
Wydzielone z tematu "Wybieramy produkty.."
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Mar 26, 2012 16:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:04   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Cóż... Jak widać jak na razie tylko jeden sklep jest bezproblemowy... Eh...
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:16   

Który?
_________________
Jej Tłustość
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:20   

Animalia pewnie. Mnie też nigdy nie zawiedli.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:22   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Off-Topic:
Viss, owszem.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 15:48   
   Zwierzątka: ogony


Viss napisał/a:
Animalia pewnie. Mnie też nigdy nie zawiedli.

Popieram. Ale Tropik też jest niezły....
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 17:46   
   Zwierzątka: kotka Puma


Ja polecam zarówno Animalię jak i Zoolandię. Zamawiałam z obydwu i wysyłka była szybka, w Animalii brałam kurierem - super szybko, a w Zoolandii wzięłam paczkę - zapłaciłam 9zł a dostałam priorytetową za 11zł więc duży +.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 19:03   

Tak, tak, Tropik jest baardzo w porzadku, zoolandia tez (Helen mi podsunęła).
Pan z zookoziołka podobno już wysłał paczkę. Ciekawe czy pocztą, czy kurierem, za którego zapłaciłam.
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 19:35   
   Zwierzątka: Brownie


Ode mnie również wileki plus dla Animalii. Zamawiałam masę suszonych ziołek dla chłopaków. Okazało się, że jedna paczuszka była przeterminowana. Wystaczyło, że powiadomiłam Animalie o tym, a już na następny dzień przysłali mi nową paczuszkę.
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 19:53   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ja korzystam kupując raczej produkty dla psów (karme w dużych workach):
"Krakvet" jest całkiem w porządku. Szybko i bezproblemowo. Polecam.
"Karmy do domu" tez super. Bardzo miły kurier zawsze do mnie przychodzi i plusem jest to, że może przyjśc nawet późno wieczorem, czego nie robi kurier z Krakvetu (ale karmy do domu sa z Wwy, więc mają łatwiej).
Kupowałam tez kilka razy w "Karusku" - Całkiem oki. Dostawa szybka, ale ceny bywają niezbyt tanie.
W "Animalii" kupiłam ostatnio obrożę. To mój pierwszy kontakt z tym sklepem. Czekam tydzień, ale było napisane, że na ten produkt czeka sie do 14 dni, więc ok.
Kupowałam tez w "Zoomanii" (nie mylić z Zoolandią). Wszytko było jak najbardziej ok.
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 20:25   
   Zwierzątka: ogonki, smok


animalia - OK. Sprawnie i miło. Choć nie obyło się bez lekkich problemów (ja zawsze mam "szczęście"), to zachowali się w porządku. Zamówiłam jaskinię, która według opisu miała mieć 17 cm wysokości, a w rzeczywistości miała niecałe 7. Ktoś się pomylił w opisie. Zwróciłam im uwagę - od razu zaproponowali mi, abym im jaskinię odesłała. Po moim stwierdzeniu, że "za dużo ceregieli" podali mi kod uprawniający mnie do 5% upustu przy następnych zakupach.
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
 
     
Fea 



Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 1150
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 20:31   

Bardzo lubię Animalię. Mam stamtąd mnóstwo rzeczy, a zamawiam sporo, nawet dropsy dla szczurów, bo u mnie na prowincji tego nie ma, poza tym jedyny tutejszy sklep objęłam bojkotem ;]
Przesyłki przychodzą błyskawicznie, asortyment spory i porządny. Ostatnio kupiłam fretkowe hamaki i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. ;)
_________________
Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w dupie, a państwu będzie miło.

pisz, dopóki nie uwolnisz wszystkich
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 21:17   
   Zwierzątka: ......


Viss napisał/a:
zoolandia tez (Helen mi podsunęła).

Viss, ja się boję nawet myśleć, czy w tego koziołka to nie ja cię czasem "wrobiłam", i teraz obie w tym siedzimy z kiepskim skutkiem :( , jeśli to ja to wybacz proszę, razem jakoś damy może radę...
Ja zadowolona do tej pory byłam i z zoolandii i z animalii, oba sklepy super, szybko i bez problemów.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 21:26   

helen.ch, no coś Ty?? :shock: W koziołka sama się wrobiłam, bo mogłam te półki kupić i w jobo. Michał mówił, że dziś listonosz był i pytał czy sami nie możemy odebrać dużej paczki (swoją drogą niezły tupet ma). Jeśli to nie to, to kurrrcze, będę bardzo nie miła.
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 22:13   
   Zwierzątka: ......


:mrgreen: bądź, mój maż odłożył rozmowe do jutra, zobaczymy... może i do mnie wielka paczka przyjedzie... oby
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13