Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:29
E-sklepy dla zwierząt - co i jak?
Autor Wiadomość
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 13:33   
   Zwierzątka: kotka Puma


sachma, oczywiście dam znać

Matylda, nie, nie mam zapchanej skrzynki :?
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 20:02   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Przyszła paczka z animalii. Pan nie pomylił opakowań Witte Molen, ale przyniósł jedno za mało. Wyglądał na zmartwionego i bardzo mnie przepraszał. Dowiezie w poniedziałek. Ja i tak nadal uważam, że to świetny sklep.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 01:32   
   Zwierzątka: dobermanka


Ja z animalii również jestem zadowolona.
Tymczasem zaryzykowałam z koziołkiem, pierwszy raz i mam nadzieję, że się uda.
Czytałam tu o poślizgach czasowych, ale nigdzie indziej nie mieli takiego zestawu, jaki chciałam, a podwójne przesyłki to przesada. Więc czekam trzymając kciuki.
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:40   
   Zwierzątka: kotka Puma


Jestem zadowolona z Zoolandii :) zamówienie zostało doprecyzowane telefonicznie, Witte Molen Pani z Zoolandii wypatrzyła dla mnie w hurtowni, chociaż nie było go w ofercie :) za cenę niższą niż w animalii - 13,80. A najśmieszniejsze jest to, że zapłaciłam za wysyłkę pocztą, a dostałam kurierem i to na inny adres niż w zamówieniu, bo jestem w pracy i właśnie sobie oglądam żarcie ;)

A ogólnie zamówiłam:
Versele Laga Snack Crispy
Versele Laga Prestige Premium Rat Nature
Zuzala liść jeżyny
Dropsy Vitakraft
Wapno Trixie
Witte Molen, to większe 2kg

jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona i polecam :mrgreen:

edit.

następnym razem będę szukać:
Pro Gold Premium Petfood Rat
Sluis Superior Rat

a na koniec pewnie się okaże, że wiedźmy najbardziej lubią XtraVital :P
 
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 11:12   
   Zwierzątka: dobermanka


Ja też dostałam z koziołka, w kilka dni, wszystko jak chciałam, a kolb akurat nie było, to pieniądze w kopertę włożyli :shock: Głównie wyposażenie dla suki i szczurów (mają bardzo tanio artykuły Ferplast, kupowałam smycz i rury do klatki).
 
     
Sztwiara
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 11:35   

Ja też w koziołku. Za 5 zł pod drzwi. Trochę się spóźnili z zamówieniem (podobno przeoczenie) ale szybka reakcja na reklamację. Dwa razy zamawiałem i dwa razy nie mieli towaru, ale dostałem w tej samej cenie droższy! nie wszystko działa idealnie. Warto ze względu na cenę i dostawę (jak się mieszka w okolicy). zawsze dostaję dodatkowe porady, co zrobić gdybym był z czegoś niezadowolony. Ja polecam.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 13:42   

Ostatnio buszuje po sklepach dla fretek. Polecam, jest tam mnóstwo wszelkiego rodzaju dodatków do klatek i nie tylko, akcesoria, zabawki. Całą masę rzeczy można po niewielkich przeróbkach dostosować dla szczurów. :mrgreen:

Fretki.com
Fretka.pl
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 13:59   

znalazlam sklep http://www.zoologicznysklep.com.pl
rozmawialam z obsluga, sa tez hurtownia i moga sprowadzic kazda karme jaka chcemy - na razie rozmawialam o takich karmach jak :
Granulat Prestige Rat and Mouse Duo
ProGold Premium Petfood Rat
Deli Nature dla szczurów
Witte Molen Karma dla gryzoni
i ziolach HP - uslyszalam ze w najblizszym czasie wprowadza te firmy - sklep sie rozwija i jak na razie jestem bardzo zadowolona, bo najwazniejsze kryterium dla mnie, czyli dobry kontakt, mila rozmowa i rzeczowe odpowiedzi zostaly spelnione :) maja tez jakis dziwny zwirek dla terrarystow (pod chimiki i inne gryzonie) jest dosc tani.. bede musiala wyprobowac.
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 07, 2007 21:04   

Dobra, NIE KUPOWAĆ w zookoziołku i na Allegro od Zooklatki. Najwyraźniej wszystko co nie jest dostarczane w obrębie transportu za 5 zł jest nie do wyegzekwowania prawie.

Zamówiłam przez Allegro klatkę i przez e-sklep ściółkę. Na dzień dzisiejszy trwa to już 2 tygodnie. Wszystko razem miało do mnie dotrzeć kurierem wczoraj/dziś, oczywiście nic takiego się nie wydarzyło.

Napisałam już do Pana Kozła namiętny list ostrzegawczy, jak jutro nie będzie kuriera to mój zaprzyjaźniony prawnik obiecał mi, że wyrwie temu facetowi jaja przez fax! WRRRRRR!!! :evil: :killer:
Ostatnio zmieniony przez Viss Wto Sie 07, 2007 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 21:40   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Też miałam z nimi kiedyś problemy, bo nie mieli w magazynie klaty i musiałam do nich wydzwaniać :? Długo czekałam.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 07, 2007 21:42   

Najbardziej wścieka mnie, że p. Adrian Kozioł tak kłamie. Zamiast powiedzieć, że jest z czymś problem, albo że jeszcze nie wysłała, to on mi ciemnotę wciska, że paczka po kilku dniach wróciła do nich. :? Nawet dziecko wie, że paczki/listy zostają na poczcie 2 tygodnie.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 21:44   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Wniosek - olać koziołka 8) Aaa juz mi się przypomniało - oni mi wysłali inną klatkę, co prawda w tej samej cenie ale inny model :/ Dawno to było, ale widać się nie zmienili.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 08, 2007 00:09   

Ja w tym sklepie wyczailam "tarasy widokowe" ferplasat na 24 zeta z kawalkiem dlatego zamowilam, ale tez dlugo czekalam i mimo iz bezpiecznie to bylejak bylo zapakowane.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Śro Sie 08, 2007 00:30   
   Zwierzątka: dobermanka


A ja dostałam wszystko w koziołku 3 dni po wpłaceniu kasy :mrgreen:
Jak nie mieli takiegoś przysmaku, oddali pieniądze, w paczce. Zdziwiłam się.
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 13:24   
   Zwierzątka: ogony


Wielki minus dla krakvetu.
Zamówiłam żwirek papierowy Toa-latt.
Przyszedł, nawet szybko. Podejrzanie szczelnie opakowany w folię.
Opakowanie mokre, przez co żwirek cały mokry, rozsypujący się w palcach i zapleśniały. Jak tu dać gryzakom? Bo pleśń to raz, a dwa, to taki żwirek nie ma własności sorpcyjnych. Nadaje się tylko na kompost.
Natychmiast zgłosiłam reklamację. Facet proponuje wysyłke nowego - po co? Pewnie taki żiwrek jest winą złego przechowania, a skoro ten jest taki, to inny też będzie. A poza tym, ja żwirku potrzebuję na już. W niedzielę wyjeżdżam, a zwierzakom sprzątnąć przed wyjazdem muszę. No to facet obiecał zwrot pieniędzy. Zobaczymy.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 12