Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Paź 22, 2014 15:06
"Równość" userów i administracji wobec regulaminu
Autor Wiadomość
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 20:41   "Równość" userów i administracji wobec regulaminu
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


W związku z Tym http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15345 tematem.
Czytając to http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14130 i to: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14495 ja widzę tu wiele dyskusyjnych spraw :)
1- czas "regulaminowy" trwania ostrzeżenia to zgodnie z treścią regulaminu 6miesięcy do nieskończoności :) . czyli jest to kwestia "uznaniowa" administracji. Zwrot użyty przez AD o treści "po upływie regulaminowego czasu" ma sugerować że czas trwania ostrzeżenia był z góry określony :) . Czas faktyczny należy liczyć od momentu otrzymania ostrzeżenia od Layli :) .
2- Nie wiem też kiedy wprowadzono "wieczność" ostrzeżeni :) . bo o ile pamiętam przed udzieleniem mi ostrzeżenia nie był takiego zapisu. Ale rozumiem że regulamin może działać "wstecz".
3- Przed udzieleniem ostrzeżenia przez Laylę nie "wysłuchano" co mam do powiedzenia. A za co dostałem ostrzeżenie dowiedziałem się PO fakcie w PW od Layli. Przy okazji może AD napisze czemu zmieniała w dniu 5 października post Layli w którym to informowała ona o udzielonyn mi podwójnym ostrzeżeniu.
4- zablokowanie mi PW bo rzekomo obrażałem w nich użytkowniczkę anyk1. jest o tyle ciekawe że należało by porównać te "obraźliwe" PW z tym co anyk1 zwykła pisać do mnie w PW i co zgłaszałem administracji.
5- ponieważ również do dziś nie mam możliwości czytać SB (bo na możliwość pisania tam na pewno nie zasługuję) to rozumiem że moje naiwne domaganie się równego traktowania userów w SB było tak poważny przestępstwem wobec regulaminu +e otrzymana kara jest "wieczna".
Mam pełną świadomość że post ten można uznaniowo potraktować w sposób dowolny i np. usunąć mnie z forum bo (obrażam, prowokuję itp. co tam kto sobie uzna za wygodne). Jednak radziłbym tym userom którzy są tu dla "szczurów" przemyśleć czy od stycznia tego roku forum podąża w kierunku właściwym, czy może stało się "prywatną" sprawą kilu osób które nie koniecznie działają w innym niż tylko swój interesie.
Na temat ostrzeżenia udzielonego mi przez Kluskę nie dyskutuję bo solidnie na nie "zapracowałem".

[ Komentarz dodany przez: Karena: Wto Paź 15, 2013 23:16 ]
Poprawiłam 'w obec' na 'wobec' w nazwie tematu. - Karena.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Karena Wto Paź 15, 2013 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 20:58   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


PACZEK napisał/a:
5- ponieważ również do dziś nie mam możliwości czytać SB (bo na możliwość pisania tam na pewno nie zasługuję) to rozumiem że moje naiwne domaganie się równego traktowania userów w SB było tak poważny przestępstwem wobec regulaminu +e otrzymana kara jest "wieczna".

SB jest blokowane i odblokowywane ręcznie, zwykłe niedopatrzenie, o którego naprawienie wystarczyło poprosić, a nie doszukiwać się niecnych intencji.
Naprawione.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:09   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


AngelsDream napisał/a:
PACZEK napisał/a:
5- ponieważ również do dziś nie mam możliwości czytać SB (bo na możliwość pisania tam na pewno nie zasługuję) to rozumiem że moje naiwne domaganie się równego traktowania userów w SB było tak poważny przestępstwem wobec regulaminu +e otrzymana kara jest "wieczna".

SB jest blokowane i odblokowywane ręcznie, zwykłe niedopatrzenie, o którego naprawienie wystarczyło poprosić, a nie doszukiwać się niecnych intencji.
Naprawione.


Hym... skoro z decyzją z "urzędu" mi zablokowano to myślałem że i z "urzędu" ..... .
No cóż prawo Bizantyjskie o którego przestrzeganie podległy może tylko prosić a "władza" uczyni wedle swojej woli :) .
_________________

 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:14   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


To wybierz inne forum z inną władzą, przymusu nie ma. Nawiasem mówiąc ja już nie jestem adminem.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:15   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


PACZEK, zwykłe przeoczenie, nie złośliwość i nie spisek.
Naprawdę.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:19   
   Zwierzątka: szczurze damy


PACZEK napisał/a:
1- czas "regulaminowy" trwania ostrzeżenia to zgodnie z treścią regulaminu 6miesięcy do nieskończoności . czyli jest to kwestia "uznaniowa" administracji. Zwrot użyty przez AD o treści "po upływie regulaminowego czasu" ma sugerować że czas trwania ostrzeżenia był z góry określony . Czas faktyczny należy liczyć od momentu otrzymania ostrzeżenia od Layli . 2- Nie wiem też kiedy wprowadzono "wieczność" ostrzeżeni . bo o ile pamiętam przed udzieleniem mi ostrzeżenia nie był takiego zapisu. Ale rozumiem że regulamin może działać "wstecz".
Regulamin nie zmienił się od czasu ostatniej zmiany, poleganie w takich sprawach na pamięci, jak widać, może być nie tylko zawodne, ale przede wszystkim krzywdzące. Insynuowanie, że moderacja celowo zmieniła jakiś zapis, tylko po to, by skierować go przeciw użytkownikowi, którego ostrzeżenia zostały zdjęte, chociaż wcale nie musiały, to... po prostu chamstwo, PACZKU. Najzwyklejsze, które ma wydźwięk dokładnie taki, jak sam stwierdziłeś: prowokacji. Niby nikogo nie chcesz obrazić, ale obrażasz wszystkich. Bez pokazywania palcem, ale... I tak w nieskończoność.

PACZEK napisał/a:
3- Przed udzieleniem ostrzeżenia przez Laylę nie "wysłuchano" co mam do powiedzenia. A za co dostałem ostrzeżenie dowiedziałem się PO fakcie w PW od Layli. Przy okazji może AD napisze czemu zmieniała w dniu 5 października post Layli w którym to informowała ona o udzielonyn mi podwójnym ostrzeżeniu.
Tak, PACZKU, wszem i wobec informuję Cię, że AngelsDream zmieniła małą literę w temacie na wielką.

Nikt Cię nie wysłuchał, bo na tamtym etapie Ty nie słuchałeś nikogo. Miałeś swój cel i bezczelnie próbowałeś do niego dążyć kosztem forum.

PACZEK napisał/a:
4- zablokowanie mi PW bo rzekomo obrażałem w nich użytkowniczkę anyk1. jest o tyle ciekawe że należało by porównać te "obraźliwe" PW z tym co anyk1 zwykła pisać do mnie w PW i co zgłaszałem administracji.
Administracja Twoje zgłoszenia uznała za bezzasadne. Ta kwestia jest już wyjaśniona. Kolejne jej poruszenie - wprost lub tylko w sugestii - będzie potraktowane jak ignorowanie uwag moderacji.

PACZEK napisał/a:
Mam pełną świadomość że post ten można uznaniowo potraktować w sposób dowolny i np. usunąć mnie z forum bo (obrażam, prowokuję itp. co tam kto sobie uzna za wygodne). Jednak radziłbym tym userom którzy są tu dla "szczurów" przemyśleć czy od stycznia tego roku forum podąża w kierunku właściwym, czy może stało się "prywatną" sprawą kilu osób które nie koniecznie działają w innym niż tylko swój interesie.
Forum działa w interesie szczurów i użytkowników forum, którzy forum tworzą, a nie niszczą.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:24   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


Layla napisał/a:
To wybierz inne forum z inną władzą, przymusu nie ma. Nawiasem mówiąc ja już nie jestem adminem.

Off-Topic:
Tak czysto merytoryczna dyskusja :) i wcale nie prowokująca :) . No cóż rozumiem skoro nie jesteś już adminem to nie musisz tłumaczyć swojego postępowania w przestrzeganiu regulaminu jako admin. Skutki "prawne" Twojego "przestrzegania" regulaminu poniosłem ja :) .


[ Dodano: Wto Paź 15, 2013 21:33 ]
Karena, Co do chamstwa to bardzo dziękuję za miłe słowo :) . A Czytanie ze zrozumieniem to naprawdę trudna sztuka. Ponieważ jak twierdzisz moja pamięć jest zawodna to napisz proszę kiedy w regulaminie ostrzeżeń powstał zapis że są "wieczne" najlepiej podaj datę :) . Z jednym się zgodzę to czy w ogóle kiedykolwiek zdejmiecie czerwony pasek (bo ostrzeżenie jest wieczne :) ) to tylko Wasza dobra wola.
_________________

 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:40   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Cytat:
Regulamin obowiązuje od dnia 08.11.2012, od momentu opublikowania regulaminu na forum.

Ostatnia data edycji 14.11.2012, związana z literówkami.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 21:50   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


AngelsDream,
Rozumiem że o tym napisałaś:

- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 4
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 5
- Ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu
- Użytkownicy mogą widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: Tak
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak
- Moderatorzy mogą edytować ostrzeżenia dodane przez innych: Nie
- Maksymalna wartość ostrzeżenia dodanego przez moderatora to: 2

Jeśli tak i od wskazanych przez Ciebie dat nic się nie zmieniło to o to właśnie pytałem :) .
_________________

 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 22:25   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


PACZEK, tak, ta rozpiska została zmieniona równo z regulaminem.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 23:00   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


AngelsDream napisał/a:
PACZEK, tak, ta rozpiska została zmieniona równo z regulaminem.

Tyle że w regulaminie tego nie ma a powinno być bo to integralną częścią regulaminu skoro tę "rozpiskę" egzekwujecie.
Myślę że Ty rozumiesz na czym polega problem. Mam też prośbę wolę by każdy za siebie się wypowiadał. Przecież adwokat w osobie Kareny nie jest Ci potrzebny :) , skoro poprawiłaś tylko literę we wspomnianym poście. Zresztą kultura i poziom wypowiedzi Kareny powalił mnie na kolana :) . Dlatego jeśli ta dyskusja ma wnieść coś konstruktywnego dla forum to powstrzymam się od komentowania tego co Karena napisze.
Wierzę że jeśli chodzi o SB to było niedopatrzenie, jednak co do tego za co ukarała mnie Layla mam całkowicie inne zdanie bo przecież w PW podała inne uzasadnienie kary niż Ty we wskazanym poście (Lajla po udzieleniu mi ostrzeżenia powołała się na moje PW do Kluski i do Ciebie wysłane kilka dni wcześniej przed ostrzeżeniem).

Ja tu jednak jestem najmniej ważny. problem jest taki że niektórzy zbyt mocno forsują swoje prywatne interesy co szkodzi nie tylko forum ale i szczurom.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Devona Śro Paź 16, 2013 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 23:12   
   Zwierzątka: szczurze damy


Spróbuj czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie robi za niczyjego adwokata, kto pierwszy ma okazję i czas odpisać , udziela informacji i odpisuje. Tworzymy zespół, co wydawało się dla mnie oczywiste.
Wszystkie informacje, które powinieneś znać są zawarte w regulaminie.


PACZEK napisał/a:
niektórzy zbyt mocno forsują swoje prywatne interesy co szkodzi nie tylko forum ale i szczurom.

Zarzucasz Moderacji szkodzenie forum i szczurom?

Przykro mi ale jest to zwyczajna prowokacja a tu na forum takie zachowania są niedopuszczalne i nie będziemy ich tolerować.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 06:46   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


PACZEK, mam propozycję. Bo wiesz, wow, internet jest taki duży, fora takie różnorodne, że na pewno znajdziesz miejsce dla siebie. Po co siedzieć na forum, którego nie lubisz i którego zasady ci nie odpowiadają? Uszanowanko.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
stasimalgosia 



Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 12:25   
   Zwierzątka: 2 psiska


A ja mam inną propozycję dla Paczka, może postaraj się zostać adminem. Bądź miły dla innych, nie zaczynaj kłótni, pisz wyważone i spokojne posty.
Same korzyści ludzie będą cię słuchać, nie będziesz dostawał banów, a jeśli uda ci się tak postępować długo zostaniesz wybrany na admina i wtedy będziesz sprawował sprawiedliwe rządy.
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 13:20   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


stasimalgosia napisał/a:
A ja mam inną propozycję dla Paczka, może postaraj się zostać adminem. Bądź miły dla innych, nie zaczynaj kłótni, pisz wyważone i spokojne posty.
Same korzyści ludzie będą cię słuchać, nie będziesz dostawał banów, a jeśli uda ci się tak postępować długo zostaniesz wybrany na admina i wtedy będziesz sprawował sprawiedliwe rządy.

Off-Topic:
Dzięki za propozycję :) ale nigdy nie miałem ciągot do "władzy". Nigdy też nie robiłem nic "pod publikę", nigdy nie będę "grzeczny i miły" dla tych którzy krzywdzą innych i zwierzęta bo uważają się za "coś lepszego". Chciałbym tylko by regulamin który jest przecież umową był przestrzegany przez wszystkich a moderacja powinna świecić przykładem.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 14