Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Nie Lis 10, 2013 21:05
[Warszawa] Rude rozczochrańce dumbo. :)
Autor Wiadomość
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 21:53   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Dziwi mnie, że nikt się nie połasił na rude - rex - dumbo... Mix tak smakowity, że achy i ochy.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 13:37   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


Też się dziwię :) Śliczny jest. Gdybym mogła i miała w planach więcej szczurów, to bym go chętnie wzięła. Ale na razie ani szczura więcej...
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 00:42   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Niech ktoś przygarnie tego przystojniaka, ja cierpię...
Gdyby nie bezwzględny ban na doszczurzanie to już bym skrobała PW ;(
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 11:42   

No właśnie na razie cisza zapadła w temacie chętnych...
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 14:46   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


olus_165, pasowałby Ci taki rudzielec do stada :twisted:
rude jest piękne. na szczęście to chłopak, bo druga część forum też by cierpiała ;)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 17:32   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Off-Topic:
majlena, kocham rudzielce i dlatego tym bardziej cierpię. Ale nie mogę teraz. Po prostu nie mogę. :(
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 23:46   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Rudolf już w domu, jakby jeszcze ktoś nie wiedział. :)
Jest cudaśny jeszcze bardziej, niż na zdjęciach. :serducho:
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
 
     
cirilla 


Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: opole
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 10:29   
   Zwierzątka: pies myszki szczurki


Witaj szukam kolegi dla mojego 3miesięcznego Cody, chętnie wezmę rudzielca. Tylko poproszę o pomoc w transporciSze do Opola. czury są w moim domu od lat w zasadzie więc nie powinno być problemu.
_________________
Szczęśliwe ze mną Jamajka i Pinezka moje mysie Kulka i Pchełka oraz PanMgr.Roy pies :) Za TM[*] Pinezka Najmilsza
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 20:38   

Dziś do domu pojechał pan numer 4, zyskał imię Frycek i ma dwóch nowych kolegów.

Jest u mnie już tylko Skaven, który dom ma i nie ma...
Dowiemy się właściwie wkrótce, ale ten temat wolałabym przenieść do działu miotów adoptowanych.
Większość z domów jest forumowa, a cała ósemka jest na tyle szczególna, że fajnie gdyby miały taki "swój temat", tym bardziej że będzie tak łatwiej śledzić ich dalsze losy. :)

Dlatego proszę modteam o przeniesienie wątku.

Jeśli sytuacja Skavena się zmieni, a w domu jego dużej nie będzie mógł w końcu zamieszkać, po prostu założę mu odrębny temat.
Ostatnio zmieniony przez nezu Nie Lis 10, 2013 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 21:05   
   Zwierzątka: królinka i szczury


nezu, przeniesione :)
Możesz jakoś edytować pierwszy post.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 21:12   

Dzięki serdeczne, zaraz coś z tym zrobię. ;)
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 23:06   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Świętujemy przeniesienie tematu :)

Napiszę krótko, że chłopcy rosną i udają, że w naszym stadzie są od oseska. Nadal trzymają się razem ale nawiązały już głębokie przyjaźnie. Aktualnie wykazują się "mózgiem" i uczą staruchy pić z nowego nie-kulkowego poidła.

Wczoraj miałam okazję miziać Noxkowego Vilemo i wniosek o rudych mam jeden:
Nigdy nie widziałam tak kochanych, ufnych i proludzkich adopciaków.
Można robić z nimi co się chce, sami przychodzą na zabawę i mizianki - marzenie szczuromaniaka.

Zdrowie od wyleczenia nieszczęsnego kataru też dopisuje! Oby tak zostało!!

Pozdrawiamy braciszków!
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Lis 11, 2013 00:52   

Skaven wciąż u mnie.
Będzie jednak szukał domu, chociaż serce mi krwawi na samą myśl, że muszę go oddać.
No, ale muszę.
Nie planuję więcej szczurów. Fiodor, najmłodszy jest ostatni na raczej długi czas, bo muszę odpocząć.

Dlatego Skaven będzie szukał domu.

Założę mu na dniach temat, ale stwierdzam z całą stanowczością, że nie będę szukać domu byle jakiego, byle był. To ma być DOM. I to DOM forumowy, żaden inny.
I mają być w nim szczury, dużo szczurów, bo Skaven to szczur najdelikatniejszy psychicznie z całej ósemki i najbardziej wpatrzony w stado.
Ma słabszy wzrok, więc jest nieco mniej śmiały niż pozostali (acz nie przeszkadza mu to zwiedzać) i zawsze szuka w innych szczurach swoich przewodników, opiekunów. Jeśli nie ma w pobliżu szczura, a coś go przestraszy, zaraz biegnie do człowieka. To nie tak, że się chowa, czy panikuje, po prostu wszystko mocniej przeżywa przez swój słabszy wzrok.
Mimo, że największy w grupie, zawsze plasował się raczej nisko, jest uległy i ładnie wpasowuje się w stado.

Ale w sumie można to powiedzieć o wszystkich chłopcach z tego miotu. :)

Skaven bardzo sobie ceni towarzystwo człowieka. Jest bardzo delikatny w swoich pieszczotach.
Na rękach pozwala zrobić ze sobą oczywiście wszystko. :)

Na kolanach siedzieć nie lubi, ale obok, przy człowieku, po prostu kocha. Często też zasypia "na strusia" z noskiem wciśniętym za plecy. Można wtedy unosić mu łapki czy ogon, zero reakcji, zwłoki.
Kilka razy przestraszona go zza tych pleców wyciągałam, a wtedy patrzyły na mnie z wyrzutem lekko zaspane, czerwone ślepka. :)

Zasypia też przytulony dupką do uda swojego człowieka, lub obserwuje otoczenie i coś tam sobie wyzgrzytuje ząbkami. Co jakiś czas sprawdza, czy ludź faktycznie przy nim jest. Jest rozczulająco słodki.
Mizianki to coś, co kocha, ale one wszystkie takie są i wie to każdy właściciel brata Skavena. ;)

A to Skaveniątko. :serducho:
Zdjęcia pokazują właśnie najmilsze chwile wieczoru.
Ja, herbata, komputer i szczur przy boku. :) :serducho:
Żeby tak któryś z moich chłopaków chciał tak ze mną siedzieć... :roll:



:serducho:


Oh...hai
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 13:34   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Dzień dobry, z braku czasu wciąż nie mogę nic dłuższego napisać, ale melduję, że Rudi jest zdrowy, dobrze się ma, trochę wdaje się w dysputy z czarnym, ten go wtedy goni i maltretuje, ale wszystko w granicach "dobrego smaku", że tak to ujmę. ;) Rudi pozdrawia wszystkich! :)
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
 
     
expelliarmus 



Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 163
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 23, 2013 18:53   

Hop, hop, jak maluchy ? Fryco ostatnio był ważony-430g, jest długi i chudy, zdrowy. Przez jakiś czas zastanawialiśmy się nad kastracją, bo mocno gnębił Florka. Był natarczywy w swoich próbach dominacji a Czarny to źle znosił, naprawdę bardzo źle. Rudy za wszelką cenę chciał zostać szefem bandy, ale alfa u nas to mądry szczur i ustawił go bez agresji, pokazał, że on tu rządzi. Właśnie w tej początkowej próbie ustalenia hierarchii Frycek zaczął się denerwować i wyładowywać to na moim Florku, który jest taką ciapą, że myślałam, że serce mi pęknie na tysiąc kawałków jak na to patrzyłam.. Teraz się uspokoiło, rudy wszędzie łazi za Franiem, bawią się razem, Florek raczej od zabaw ucieka bo często obrywa, ale w klatce jest spokojnie. Naprawdę się u nas zadomowił :serducho: To chodzące ADHD, szczur brykająco-kicająco-skacząco-biegający. Bardziej potrzebuje kontaktu ze szczurami, niż z człowiekiem. Franio to jego Bóg, którego nie odstępuje na krok,a na nieco ciapowatego Florka włazi, gdy układa się do snu, lubi się tulić. Do nas też czasem przyjdzie na mizianie, to dopiero urocze gdy z rozpędu wpadnie w zgięcie łokcia, ja z rozpędu wyciągam łapę chociaż wiem, że zaraz pobryka dalej a on zostaje :serducho: a skarpetki to kocha, albo raczej kocha drobne złośliwości. On wie, co jest złe i zabronione- np wskakiwanie na łóżko, ale i tak to robi. A jak dorwie się do skarpetki i do stopy przy okazji to- szybki mocny gryz i ucieczka, żeby tak śmiesznie podskakiwali :wink: To taki szybki i niegrzeczny szczur, a przy okazji tak uroczy, że nie można go nie kochać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12