Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Nie Lis 10, 2013 21:05
[Warszawa] Rude rozczochrańce dumbo. :)
Autor Wiadomość
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 10:19   
   Zwierzątka: kot


szalony Rudi widocznie go aż tak nie bolało,że sobie przy nim grzebał :P
:kciuki: :kciuki: :kciuki: oby już go paluszki nie swędziały i szybko się zagoił :]
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 10:58   

Dziś palec odpadł... :szok:
Mało nie zeszłam na zawał, nie sądziłam że tak szybko do tego dojdzie. Ja rozumiem że palec się trzmał na pasku tkanki i jak obumarł to tkanka była coraz słabsza, ale żeby tak od razu?
Szkoda normalnie, że tu nie ma w emotach włosów stojących dęba z przerażenia, bo tak się poczułam rano. :(

Krwi brak, brzegi rany zeszły się wokół kawałka kostki, stan zapalny i obrzęk niestety nadal jest, dlatego dziś jeszcze podjadę z nim do lecznicy i upewnię się, czy nie jest potrzebny zabieg, ale jesu, myślałam że na zawał umrę, bo najpierw w ręcznikach znalazłam ten palec, a dopiero później resztę szczura... ><
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 11:22   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Jak z horroru o.0
Musiałam pomyśleć o czymś miłym bo mnie mdli od nocy a po przeczytaniu tego to już w ogóle! TŻ walnął mistrzostwo świata, że teraz Rudi jak Frodo bez palca(a ten kto to zrobił jest Gollumem)... wybaczcie TO facet jest -.-'

Nezu czy możesz troszkę roszady zrobić w rezerwacjach :P ? Lesio został Bjornem, Vilemo Belfastem a Noxowy który czeka zmieni się na bank z Bjorna na Vilemo. Przepraszamy za chaos ;) Nox ma bardzo ograniczony dostęp do neta... Ja czatuje na blablacar czy ktoś normalny jedzie w kierunku Szczecina ale na ten moment lwia część ma znaczek BEZ ZWIERZĄT :( Liczę na to, że ktoś z forum jedzie w stronę Szczecina...
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 11:42   

Jasne, zaraz popoprawiam... ;

Dziś po swoich chłopców przyjeżdża PaniCiurowa :)

<edit>
Done ;)

Krzyczcie jak jakiś transport znajdziecie. :)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 14:15   
   Zwierzątka: brak


Mojej szczurzycy też odpadł palec po porażeniu prądem (nie od razu, najpierw był ciemny, odpadł po kilku dniach). Na początku rana trochę się syfiła i był obrzęk, ale przełożyłam szczura na podkłady higieniczne i psikałam kilka razy dziennie octaniseptem, ładnie się zagoiło. Wet w Gdańsku nie widział wskazań do amputacji, kazał czekać aż odpadnie samo.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 14:47   
   Zwierzątka: -


Przygotowałam tymczasówkę dla chłopaków, z pierwszym uszytym własnoręcznie przeze mnie hamaczkiem (i trochę za małą kuwetą :lol: ). :mrgreen: Będą mogli sobie drzemać na polarkowo-bawełnianej łączce. :)
_________________
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 16:53   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Ech mój biedny Rudolfik... Mam nadzieję, że już na dniach będzie z nami i sami go pomiziamy. Berbeć kurcze musiał sobie gmerać tam przy paluchu... :/
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 16:55   

taivas, jutro albo w piątek. :*
A najdalej 28, bo jadę do Malborka. :)

Czekam na nich, czekam, ciekawe kiedy się doczekam. :lol:
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 22:35   
   Zwierzątka: -


Panowie są już u mnie. :serducho: Gab się rozpłaszczył w hamaczku, Sven zwiedza kuwetę. :D
_________________
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Śro Paź 23, 2013 23:23   

A ja mam słodkie foty. ;]


<edit>
Rozpłaszczurki :serducho: :mrgreen:



 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 15:32   

Zastanawiałam się czy napisać ten post, ale zrobię to...

Domek dla czwóreczki przestał się odzywać, tym samym pan numer 4 szuka swojego domku na całe życie.
Preferowany dom w Warszawie.
Dzieciak jest jak i pozostałe szczurzaki z tego miotu.
Miziaweczka i tulidełko. Jest też jednak dość aktywny, dużo go widać, ciężko go uchwycić w obiektyw, chyba że, no właśnie, miziasz go. Wtedy to żaden kłopot. :)

Zaraz wrzucę nowe zdjęcia kawalera...
Muszę mu w końcu nadać jakieś imię...

<edit>
Proszę. Przypominam, że to szczur, który w dzieciństwie miał raczej ograniczony kontakt z człowiekiem.
Zdjęcia mówią, na co wyrósł w ciągu tych kilku tygodni u mnie.



Ponieważ jestem fanką twórczości wszelakiej Terry`ego Pratchetta, a moją ulubioną serią jest seria o Straży Miejskiej w Ankh Morpork, roboczo pan numer cztery przyjmuje imię Marchewa Żelaznywaładsson i szuka swojego nowego Pseudopolis Yard... :)
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 18:32   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


To jeszcze jeden rudzielec szuka domu *.*
Cudne imię! Też japro wciskałam imiona Pratchetta ale wredne stworzenie nie przeczytało ŻADNEJ jego książki więc nic nie przypadło mu do gustu :P A takie typowe szczurze imiona!
Ciemnaopalenizna, Szynkawieprz :P
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 18:42   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


wilczek777, nezu, my mamy Errola - pasowało jak żadne inne :mrgreen:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 18:47   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


limomanka piękne! <3
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 22:45   

Imię imieniem, ale domek potrzebny bardzo...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13