Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pon Lis 18, 2013 01:28
Matka z 10-tką osesków Warszawa PILNE
Autor Wiadomość
kafar_13 


Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 22:24   

PaniCiurowa,jeśli się pisze wiadomości na GG to nie dziw się że muszę wszystko czytać..
Po za tym inna była umowa,Koleś z FO dzwonił do mnie osobiście i mial przekazać należność za szczura Nakocie,
wyszła wielka d...a..
Nikt nic nie wie,po czym Ja dowiaduję się od Ciebie że to tylko wypożyczenie..
Sory,ale nie hoduję szczurów na wypożyczanie,
Dałem jedną z młodszych samic,opłaciłem przejazd,
i wiesz co z tego mam?
NIC!!
Takie,życie..
Ale jeśli ktokolwiek poprosi mnie następnym razem o coś takiego,przez takie zoorganizowanie Odmówie,bo mnie nikt nie sponsoruje..
POzdrawiam


Kaf
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 23:39   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


PaniCiurowa, poprosiłabym, żebyś wyjaśniła sytuację mamki z Fundacją Ogony. Żeby nie było tak, że za jakiś czas ktoś z forum będzie szukał szczurzycy w podobnej sytuacji i spotka się z odmową z winy zaniedbań związanych z działaniem FO czy kogokolwiek, kto w tej sprawie czegoś nie dopilnował.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 13:28   

Wzdych, ta historia to jest w ogóle wielkie zamieszanie.
Samica zostanie opłacona, chociaż w świetle tego, że do Warszawy przyjechała jedna, zorganizowana przez FO, a ta którą ja u kafara próbowałam załatwić w końcu nie dojechała, nie powinnam się poczuwać. Poczuję się, bo sytuacja jest przykra, a ja czuję się związana z tymi szczurami, poświęciłam swój czas na znalezienie hodowcy od mamki.

W ostatniej chwili druga samica była odmiawiana i pewnie stąd całe zamieszanie.

Zastrzegam tylko.
Zapłacę za mamkę, oczywiście, ale tym samym samica jest w świetle prawa moja i to ja chcę decydować o tym, gdzie w przyszłości trafi.
To mój jedyny warunek.
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 14:50   
   Zwierzątka: -


Ja z FO nie mam w tej chwili żadnego kontaktu, w ogóle w chwili wysyłania mamki się ze mną nie kontaktowali żeby powiedzieć co i jak (skończyło się na niejasnym kontakcie dwa dni wcześniej, że mamka pojedzie później, a moja nieufność do FO spowodowała, że z nezu zaczęłyśmy szukać drugiej mamki), to oni mi nie udzielili potrzebnych informacji i stąd też nie wiedziałam w końcu, na czym stoję, stąd też nie dziw się, kafarze, że skoro od nich się dowiedzieć nie mogłam, to próbowałam chociaż od Ciebie.

Osobiście zgadzam się na warunek nezu.

Edit.
Moje przekonanie o "wypożyczeniu" wynikało z niedoinformowania + tego, że zwyczajnie wcześniej nie miałam do czynienia z poszukiwaniem mamki dla osesków.
_________________
Ostatnio zmieniony przez FaerielDeVille Nie Wrz 22, 2013 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 15:20   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


kafar_13, nie denerwuj się. PaniCiurowa nic nie wiedziała. Jak będzie potrzeba, to zrobimy zrzutę, choć nezu swoją propozycję przedstawiła. Pieniądze na pewno dostaniesz. No i przykre, że FO znowu nawaliła i to w czymś tak niewymagającym wysiłku :(
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
FundacjaOgony 


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 18:06   
   Zwierzątka: Koszatniczki, Szczurki


Fundacja Ogony skontaktowała się z kafarem w celu załatwienia mamki. Naszym celem było uratowanie zarówno malców warszawskich jak i mamki z oseskami.

PaniCiurowa dobrze wiedziała że są problemy z transportem co spowodowało że Lizz oraz nezu wspólnie zaczęły poszukiwać transportu. Po tym jak nezu dowiedziała się że terrarystą który ma wysłać samicę jest Kafar przestał on odbierać zarówno nasze telefony jak i telefony od Paczka (na dwa dni przed transportem) i ustalił szczegóły transportu z kimś z allo, również allo postanowiło przejąć "opiekę" nad oseskami. Podczas ostatniej rozmowy z PaniąCiurową zaznaczyłem jej że w razie jakiś kłopotów proszę o kontakt. Do dnia dzisiejszego nic takiego nie miało miejsca.


Cytat:
No i przykre, że FO znowu nawaliła i to w czymś tak niewymagającym wysiłku


Ciężko mówić o pomocy komuś kto pomocy nie chce..
_________________
Bazarek Fundacji:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 18:23   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


kafar_13 jasno napisał, że FundacjaOgony miała przekazać należność za szczura Nakocie, skoro napisał, że wyszła z tego wielka d...pa, to wywnioskowałam, że nie zapłaciliście. Rozumiem, że uregulowaliście swoje zobowiązanie i przepraszam w takim razie, że napisałam, że zawiedliście. Proszę jeszcze zwrócić uwagę, że Alloszczur to forum internetowe, a nie Zbawiciel Wszystkich Szczurów i jako takie nie przejmuje opieki nad żadnymi zwierzętami. Co najwyżej poszczególni Użytkownicy mogą pomagać. Przeprosiłam i dla mnie to EOT.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 20:20   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


quagmire napisał/a:
Proszę jeszcze zwrócić uwagę, że Alloszczur to forum internetowe, a nie Zbawiciel Wszystkich Szczurów i jako takie nie przejmuje opieki nad żadnymi zwierzętami. Co najwyżej poszczególni Użytkownicy mogą pomagać.


To wysoce istotna kwestia, która powinna być dla wszystkich jasna.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 20:23   
   Zwierzątka: -


Jak do tej pory koszty odchowania maluchów ponosiłam ja przy wsparciu kilku osób z forum, dlatego nie sądzę, że w obecnej sytuacji FO ma jakiekolwiek prawa do tego miotu. I w obecnej sytuacji wierzę bardziej kafarowi, skoro FO twierdzi, że wie lepiej, co słyszałam i wiem.

EDIT (już z komputera).
Gdyby FO uregulowała należność, to kafar by nie pisał o tym tutaj, to chyba jasne (przynajmniej dla mnie)? Z nezu rozmawiałam na temat mamki i to od niej dostałam kontakt do hodowcy, nezu zna kafara i w rozmowach ze mną oceniała go pozytywnie, więc nie rozumiem, dlaczego kafar miałby przestać się odzywać z powodu nezu. :roll: Nie podoba mi się, że w zaistniałej sytuacji FO próbuje manipulować informacją tak, by i tak wyszło na ich korzyść. Nie podoba mi się również, że FO robi mi kłopot w sytuacji, kiedy to ja wyszłam z chęcią pomocy miotowi i dałam im dom (trzej panowie zostają u mnie, przypominam!). Jeśli FO nie jest w stanie pomóc, to proszę, żeby nie oferowała tej pomocy i nie tworzyła niejasności. To tyle.
_________________
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 21:37   

Nie mam słów po prostu.

Zanim w ogóle zaczęłam szukać mamki dla Ciurowej, to fundacja przestała odzywać się do kafara, a ciurową zbywaliście że samicę macie "ale nie wyślecie bo warunki". Tylko dlatego cała akcja została zapoczątkowana i chcę żeby forumowicze to wiedzieli.
W chwili kiedy rozmawiałam z nim po raz ostatni, zamierzał wysłać dwie samice - mamki, w tym samicę którą PaniCiurowa z nim dogadała z moją niewielką pomocą. Wyjaśniłam mu wtedy, że potrzebna jest jedna i spytałam czy druga jedzie z ramienia Fundacji.
Jechała. W tym świetle wysyłanie drugiej mamki dogadanej przez Ciurową i mnie było zbędne i to mu napisałam. Zgodził się, wysłał samicę, dowiadywałam się jeszcze i było mówione że z ramienia FO.
Uznałam temat za zamknięty, jak widać błędnie, bo FO nie tylko okłamywała w takim razie Ciurową w kwestii załatwienia samicy - mamki dla maluchów, ale i zrzuciła na mnie odpowiedzialność, w tym finansową, za przewóz tej samicy.
Może zawinił brak porozumienia na linii ja - Ciurowa - FO, ale to i tak zastanawiające.

Zrobię co w mojej mocy, żeby nie zniechęcać kafara do pomocy zaszczurzonym i zapłacę należność, ale NIE ŻYCZĘ SOBIE żeby Fundacja Ogony nadal wieszała na mnie psy i pisała nieprawdę w sprawie kontaktów z kafarem.

Samica wraz z młodymi wróci do kafara, lub wraz z Ciurową znajdziemy im domy poza jakąkolwiek "pomocą" ze strony Fundacji. Nie jest ona nam potrzebna.
Ode mnie to tyle.
 
     
kafar_13 


Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 22:29   

To teraz ja coś napiszę..
Nie mam żalu do Nezu,bo niby za co?
Także nie przyjmę niestety Skarbię od Ciebię żadnych pieniędzy,nie z Tobą się umawiałem..
PaniCiurowa-troszkę namieszałaś ale,jako na pierwszy raz bycia zastępczą rodzinką jestem w stanie to zrozumieć..
Ja tez kiedyś zaczynałem.
Tak,najwiekszy żal mam do FO,bo to z nimi ustalałem i wysłałem do wawy,skoro o to prosili,po czym kto to odebrał już nie pamiętam..
Z FO pogadam jutro bo dzisiaj nie maiłem na TO CZASU,Panowie!!
Znają mnie niektóre osoby z tego Forum,nawet osobiście i myśle że dzięki właśnie tej osobie się tu znalazłem..
Nie jestem nie wiadomo kim,ale tak sie nie robi..bynajmniej ja staram się każdą taką sytułacje wyjaśniac do końca.
Pan z FO dzwonił dzisiaj do mnie kilka razy,nawet jak mu powiedziałem że oddzwonie jak będę miał czas on robił i tak co innego..
Natręt czy co?
A może sumienie ruszyło,nieważne.
Pomagam kiedy tylko mogę lecz nie na wszystko mam czas.
ehh..tyle ode mnie.

[ Komentarz dodany przez: Kluska: Pon Wrz 23, 2013 11:36 ]
Poprawiłam błąd ortograficzny.
Ostatnio zmieniony przez Kluska Pon Wrz 23, 2013 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
FundacjaOgony 


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 12:23   
   Zwierzątka: Koszatniczki, Szczurki


Kafar z FO ustalałeś szczegóły transportu. Prawda. Ale w dzień "wysyłki" nie odbierałeś telefonu zarówno od Paczka jak i od FO wieczorem dopiero dowiedzieliśmy się od ciebie że nie dałeś rady bo byłeś w pracy. Następnego dnia mieliśmy się zdzwonić co do transportu. Nie odbierałeś żadnych telefonów od nas tylko ustaliłeś szczegóły z osobą trzecią i jej wysłałeś szczura.


PaniCiurowa podczas naszej ostatniej rozmowy tel. Poinformowałem cię że są problemy z transportem i wiedziałaś że ludzie związani z FO szukają innej alternatywy. W razie kłopotów/ problemów miałaś się kontaktować z FO. Dobrze wiesz że szczurzycę razem z tobą miał odbierać ktoś z FO.

Ty jednak sama umówiłaś się z kafarem (tak wynika z twojego postu). FO o wysłaniu i odbiorze mamki dowiedziało się od osób trzecich. Do tego poinformowałaś na forum iż jest to mamka wypożyczona. Sorry ale jesteś dorosłą osobą i nie widzę powodu by cię "pilnować". Najpierw chcesz pomocy od FO potem robisz coś za jaj plecami nie informując o tym potem masz pretensję że ktoś ci nie pomógł. FO mogło tylko się domyślać skąd jest mamka gdyż nawet nie raczyłaś poinformować ludzi szukających transportu że już się dogadałaś z Kafarem.
_________________
Bazarek Fundacji:
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 13:05   
   Zwierzątka: -


FundacjaOgony napisał/a:
Dobrze wiesz że szczurzycę razem z tobą miał odbierać ktoś z FO.


O niczym takim nie było mowy. Proszę przestać dalej pogrążać się w swojej mitomanii, bo to naprawdę przestało być już dawno zabawne.

FundacjaOgony napisał/a:
Ty jednak sama umówiłaś się z kafarem (tak wynika z twojego postu). FO o wysłaniu i odbiorze mamki dowiedziało się od osób trzecich. Do tego poinformowałaś na forum iż jest to mamka wypożyczona.


A i owszem, a wiecie dlaczego? BO NIE POWIEDZIELIŚCIE MI, NA JAKICH WARUNKACH JEDZIE DO MNIE MAMKA, A SAMI DOBRZE TEGO NIE MOGLIŚCIE ZAŁATWIĆ, WIĘC SKONTAKTOWAŁAM SIĘ Z KAFAREM OSOBIŚCIE, ŻEBY NIE MIEĆ WĄTPLIWOŚCI, ŻE MAMKA DO MNIE DOTRZE - WYŁĄCZNIE DLA DOBRA MALUCHÓW.

Widać, jak wam zależy na dobru zwierząt, potraficie tylko rzucać kolejnymi bzdurnymi argumentami wziętymi nie wiem skąd.

FundacjaOgony napisał/a:
Najpierw chcesz pomocy od FO


Ja FO o pomoc nie prosiłam, sami się zaoferowaliście, bo przy odbiorze maluchów zostałam poinformowana, że na dniach dotrze do mnie mamka dla maluchów.
_________________
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 13:49   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Off-Topic:
nieodmiennie uważam, że osoba pisząca w imieniu FO powinna w pierwszej kolejności nauczyć się zasad ortografii i interpunkcji, bo te wypowiedzi aż bolą.. jesteście fundacją, powinniście trzymać jakiś poziom a jak na razie jest wam nawet daleko do jego osiągnięcia. wieczne afery, kłótnie, kłamstwa.. nie tak działa się dla dobra zwierząt. nie potraficie żadnej sprawy załatwić do końca? nawet treść waszych wypowiedzi jest po prostu śmieszna, nie tak powinni się odzywać przedstawiciele fundacji.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
kafar_13 


Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 21:20   

FundacjaOgony, Wiecie co,wsadźcie Sobie waszą kasę w tyłek..
Nie będę się kłócił o te pieniądze,Wy nie jesteście winni tak?
To kto do jasnej cholery chciał,szczura?
Ja??
Dzwoniłeś do mnie i co powiedziałeś (jak jeszcze odbierałem ) że pieniądze przekażesz Nakocie,tak?
Zrobiłeś to?
To sie nie wtrącaj...
Mamka dotarła,więc o co Ci jeszcze chodzi?
Na co miałem czekać?
Nie zawsze mam czas żeby odbierać telefony,mam pracę,dom i obowiązki!!!
Jak dla mnie temat jest zakończony,mówię to wszystko z pełną odpowiedzialnością za każde moje słowo.
Dziękuje i pozdrawiam..

[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Pon Wrz 23, 2013 23:00 ]
Edycja moderatorska wpisu, sens w pełni zachowany.
AD
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Wrz 23, 2013 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 10