Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Nie Sie 04, 2013 19:15
Oddam dwie 16 miesięczne szczurzyce w Gdańsku :)
Autor Wiadomość
lamaris 


Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 13:09   Oddam dwie 16 miesięczne szczurzyce w Gdańsku :)

1. Liczba szczurów do oddania: 2 sztuki

2. Płeć szczurów: dwie samiczki

3. Wiek szczurów: 16 m-cy

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: w okolicach Trójmiasta możemy się jakoś umówić, jestem otwarta na propozycje :)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: lekki katarek - podaję im wit c dla niemowląt wg zaleceń weterynarza

7. Charakter, usposobienie szczurów: nastawione pozytywnie, spokojne

8. Stosunek szczurów do człowieka: Szisza (czarny kaptur) bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka, lubi towarzystwo, nie boi się, nie gryzie, jest otwarta na ludzi, Misza (popielata) za to po przyjeździe do mnie jest lekko poddenerwowana i czasem chce ugryźć. Wszystko pewnie z uwagi na stres gdyż prawowity właściciel czyli mój brat wyjechał za granicę za pracą i nie miał jak ich ze sobą zabrać więc oddał mi je na przechowanie i znalezienie nowego domu. Chętnie sama bym się nimi zajęła bo już miałam 5 szczurów i bardzo te zwięrzęta uwielbiam ale jestem w 7 miesiącu ciąży i mam wykańczanie budowy na głowie i nie mam dla tych biedactw fizycznie czasu a za 2 m-ce to już w ogóle. Dlatego bardzo mi ich szkoda i chciałabym zapewnić im lepsze warunki u kogoś kto poświęci im odpowiednią ilość uwagi i dużo miłości.

9. Stosunek do innych szczurów: ciężko powiedzieć - nie miały kontaktu z innymi szczurkami

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: jedzonko, klatka i akcesoria w klatce czyli wszystko to czego używają na co dzień

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: od urodzenia są razem więc wolałabym aby tak zostało

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: dużo uwagi, opieki, miłości i zaangażowania :)

17. Kontakt: 888-041-471 Gosia

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Ostatnio zmieniony przez Devona Wto Cze 18, 2013 15:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Misiek060289 


Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 0
Wysłany: Śro Cze 19, 2013 01:16   
   Zwierzątka: Samarka


Chętnie je przygarne jeśli znalazł by się transport do gniezna.
 
     
ritczis 


Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 11
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 22:35   
   Zwierzątka: szczurki


jestem z Gdańska i jeśli dziewoje są po sterylce wstępnie jestem chętna :)
aktualnie mam jednego faceta, czarnego kaptura :)
pozdrawiam ;)
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 12:39   

Posty dotyczące związku kastracji z zapobieganiem gruczolakom zostały przeniesione tutaj: http://forum.szczury.biz/...12037&start=165

Dyskusję na temat witaminy C można kontynuować w tym wątku: http://forum.szczury.biz/...p=884199#884199

Ritczis, więcej informacji o kastracji samców i samic znajdziesz w dziale leczenie.

Lamaris, na witaminę C warto uważać.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
ritczis 


Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 11
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 12:54   
   Zwierzątka: szczurki


Devona, nie chce informacji o kastracji szczurów. Chce konkretnie wiedzieć czy te dziewczynki były wysterylizowane ;)
pozdr
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 15:12   

Off-Topic:
Ritczis, napisałam to w kontekście dyskusji, która została stąd przeniesiona. Jeżeli chcesz przyjąć pod swój dach samice do towarzystwa dla samca, to najłatwiej o kastrację tego ostatniego.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
lamaris 


Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 09:13   

Ani szisza ani misza nie są sterylizowane bo nie było takiej potrzeby
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 19:30   
   Zwierzątka: szczurze damy


lamaris, Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 19:15   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 17