Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pią Maj 31, 2013 09:45
2 samiczki [ELBLĄG] PILNE!
Autor Wiadomość
Seruś 



Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 37
Wysłany: Śro Maj 22, 2013 21:35   2 samiczki [ELBLĄG] PILNE!

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samice

3. Wiek szczurów: ok 9(lotty) i 7(tequila) miesięcy

4. Miasto: Elbląg

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: do Iławy i ewentualnie Gdańska

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Lotty jest lekko uczulona na kurz, Tequila miała niedobór witaminy K.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Lotty jest lekko płochliwa. Obie szczurki są niezwykle ciekawskie i sympatyczne.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Tequila uwielbia wszystkich, ma charakter bardziej dominujący niż Lotty, ale nie stanowi to żadną przeskodę. Nigdy mnie nie ugryzła i nie wykazuje wobec człowieka agresji. Lotty jest bardziej nieufna i potrzebuje więcej czasu, żeby oswoić się z obcym człowiekiem, chociaż przy drugim szczurze łatwo daje się przekonać do zaprzyjaźnienia. A kiedy już się oswoi, staje się niezwykle wierna i bezgranicznie ufa.

9. Stosunek do innych szczurów: Lotty jest bardzo uległa (przez stosunkowo niewielki rozmiar). Tequila, kiedy jej się coś nie podoba, kwiczy i kopie tylnymi łapkami, ale nigdy nie zachowuje się agresywnie.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:
Miałam dwa tygodnie temu wypadek i mam przez to bardzo poważnie złamaną nogę. Przez najbliższe 10tygodni jestem skana na leżenie w łóżku. Nie jestem w stanie się nimi zajmować, a nie mam kogo poprosić o pomoc. Dla nich te 10 tygodni to bardzo długo, a przez cały ten czas byłyby skazane na życie w fatanych warunkach. Nie chce dla nich takiego życia, więc zależy mi na czasie.
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być oddzielone

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: muszą być trzymane w przynajmniej "3osobowym stadzie", w klatce dopasowanej do liczebności stada. Muszą mieć także zapewniony duży wybieg

16. Zdjęcia szczurów:
niestety 4 dni temu popsuł i się laptop i straciłam wszystkie zdjęcia, a nowych nie jestem w stanie zrobić
Tequila- z łatką na głowie
17. Kontakt: na forum lub tel. 609-19-86-46

18. Kilka słów o szczurze: nasz wątek http://forum.szczury.biz/...=lotty&start=15
Lotty jest niejadkiem, ale jest przesłodka i kochana. Tequila za to zjada każdą ilość jedzenia :D . Obie są bardzo żywiołowe, ale bardzo lubią ludzi. Tequila jest prześmieszna i zawsze na widok ludzi pierwsza pcha się do wyjścia klatki i uwielbia wciągać wszystko do klatki. Lotty jest typem czyścioszka- czyści się przed każdym wyjściem z gniazdka i nie lubi, kiedy Tequila do niego jedzenie wnosi :) .
Dziewczynki są ogólnie bardzo bezproblemowe i nowemu właścicielowi sprawią wiele radości.
 
     
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 20:54   

Dziewczyny na FB zgodnie z obietnicą :)
https://www.facebook.com/...&type=1&theater
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
JK 


Dołączyła: 29 Kwi 2013
Posty: 0
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 20:57   

Kontener wypożyczony, auto też. Jesteśmy gotowi do jutrzejszej podróży po te Panienki :) Już sie nie mogę doczekać. Trzymajcie kciuki za zapoznanie - bedziemy mieli prawie cały czwartek wiec jestem dobrej myśli.
 
     
Seruś 



Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 37
Wysłany: Śro Maj 29, 2013 23:09   

bardzo mnie ta wieść cieszy :) . Poczytaj sobie dużo o łączeniu samic i obejrzyj filmiki, to będziesz wiedziała, czego się spodziewać i jak się do tego przygotować ;)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 23:44   
   Zwierzątka: brak


I jak, panny już w nowym domku? :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Seruś 



Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 37
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 08:45   

tak, wczoraj pojechały do nowych właścicieli i zostałam już poinformowana, że czują się tam bardzo dobrze :) . Z reszta juz wczoraj wyjątkowo dobrze zareagowały na 'obcych ludzi'. Jestem dobrej myśli.
Temat do zamknięcia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13