Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Nie Lip 07, 2013 13:26
Poszukuję samiczki najlepiej młodej:czarna;biała;dumbo.
Autor Wiadomość
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 17:25   Poszukuję samiczki najlepiej młodej:czarna;biała;dumbo.
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


Witam wszystkich poszukuje samiczki (badz dwóch) dla mojej Shili.Shila ma około 3 miesiecy( może mieć 3 miesiące równe badz skończone 3) niestety nie wiem dokładnie bo szczurzyce zakupiłam w zoologu i Pani mi tak powiedziała :evil: a czy tej Pani wierzyc czy nie to zostawie to już bez komentarza :evil:

Shila jest ze mna od soboty 11.05.2013 r i nadal się oswajamy idzie po malutku ale myśle ze dajemy rade :) Jesli chodzi o łączenie nie wiem jak to wygląda poczytam na forum chyba ze byłby ktoś kto może mi w tym pomóc :twisted:

Jesli chodzi o transport to chłopak móglby ze mna podjechac gdzies niedaleko ( jestem z Sosnowca woj.śląskie) ale to tez kwestia do uzgodnienia bo siedzi w pracy po calych dniach wiec moze byc opcja ze mi nie bedzie mogl pomóc i bede skazana na samotnosc :>

Jeśli chodzi o umaszczenie to bardzo chciałabym :
czarną samiczkę i/lub niebieską ( nie wiem czy amerykanska czy rosyjska bo za bardzo nie odrozniam :roll: ) ewentualnie husky która nie zbieleje :lol: no i bez czerwonych oczek bo nie przepadam za nimi a mój syncio bedzie się cerwoności bał :lol: może być również podobna do Shili czyli kapturkowa biało-czarna :P

Zależy mi również na tym żeby byla w podobnym wieku czyli ok 3 miesiecy, chyba że może byc mlodsza np.2-miesieczna i ta starsza jej nie zje ;( to wtedy proszę pisać.
No i wiadomo zdrową samiczkę :wink:

Jeśli ktoś ma takowe panny to proszę o kontakt.
serdecznie pozdrawiam :tummykiss:
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
Ostatnio zmieniony przez Edyta820917 Pią Cze 07, 2013 10:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 17:44   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Edyta820917, szukałaś już w dziale ODDAM? Sporo maluchów szuka domu, a transport z innych miast nie jest większym problemem, w wątku transportowym forumowicze oferują przezienie szczurków ;)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 18:15   
   Zwierzątka: brak


Edyta820917, 3-miesięczna samiczka jest jeszcze młodziutka, spokojnie możesz przygarnąć jej nawet 1-2-miesięczną koleżankę i niedługo i tak się wyrównają wzrostem ;)

http://forum.szczury.biz/...=14451&start=30 - tutaj szukają domu dwie dziewczynki z Wrocławia. W dziale Oddam są też szczurki z Krakowa, transport nie powinien być problemem, często ludzie z forum jadąc na danej trasie grzecznościowo zabierają potrzebujące szczurki ze sobą ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 18:27   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


mmarcioszka napisał/a:
Edyta820917, szukałaś już w dziale ODDAM? Sporo maluchów szuka domu, a transport z innych miast nie jest większym problemem, w wątku transportowym forumowicze oferują przezienie szczurków ;)


tak szukam :roll: ale albo sa faceci albo panny troszke starsze ponad 6 mies.Zabrali mi wszystkie szczury do rury :P
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 18:31   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


smeg napisał/a:
Edyta820917, 3-miesięczna samiczka jest jeszcze młodziutka, spokojnie możesz przygarnąć jej nawet 1-2-miesięczną koleżankę i niedługo i tak się wyrównają wzrostem ;)

http://forum.szczury.biz/...=14451&start=30 - tutaj szukają domu dwie dziewczynki z Wrocławia. W dziale Oddam są też szczurki z Krakowa, transport nie powinien być problemem, często ludzie z forum jadąc na danej trasie grzecznościowo zabierają potrzebujące szczurki ze sobą ;)


No młodziutka tylko boje sie ze jak bedzie miesieczna malusienka to ta wieksza ja zeżre bo widac ze jest troche dominujace babsko aczkolwiek moze ja traktowac jako córunie hmmm ciezko wyczuc co dla niej bedzie ok...a jak jej nie zaakceptuje? albo w ogole nie zaakceptuje jakiejkolwiek hmmmmm ;(

w jednym watku jest białasek z czerwonymi oczkami ale czerwone łoczy mnie nie kuszą :-P będe dalej szukac moze znajde w tym tygodniu trzymajcie :kciuki:
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 19:11   
   Zwierzątka: brak


Twoja na pewno też jest jeszcze malusieńka, mogłabyś mieć obawy, gdybyś łączyła półtoraroczną szczurzycę z miesięczną ;) Twoja jest naprawdę bardzo młoda, a maluszki też szybko rosną i nie powinnaś mieć specjalnych problemów z ich połączeniem.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 19:40   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


smeg napisał/a:
Twoja na pewno też jest jeszcze malusieńka, mogłabyś mieć obawy, gdybyś łączyła półtoraroczną szczurzycę z miesięczną ;) Twoja jest naprawdę bardzo młoda, a maluszki też szybko rosną i nie powinnaś mieć specjalnych problemów z ich połączeniem.


w sumie masz rację :] no mam nadzieje ze ona nie ma wiecej niz 3 np z 5 chociaz wet pow ze gdzies bedzie miec z 3 miesiace moze 3 i kilka dni wiec spoko jakbym wczesniej wiedziala o tym zeby mniejszą srakwe wziac i ze jest takowe zarabiste forum to bym kupila 2 miesieczna zaraz po wydojeniu przez mamke :mrgreen:
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 19:50   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Edyta820917, zaraz po wydojeniu mamki to maluchy mają 3,5 tygodnia średnio i są za małe na wydanie.

I jeszcze raz, adoptować- nie kupować ;)
_________________
Moje ogony
 
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 20:22   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


Cegriiz napisał/a:
Edyta820917, zaraz po wydojeniu mamki to maluchy mają 3,5 tygodnia średnio i są za małe na wydanie.

I jeszcze raz, adoptować- nie kupować ;)


no wiem wiem :P dałam juz ogloszenie na forum...
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 21:47   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Edyta820917, tu: http://forum.szczury.biz/...9fa05660#873069 są szczurzynki w wieku Ci odpowiadającym :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 23:22   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


dzieki limomanka :) jedna ala husky by sie przydała one maja czarne oczka prawda? jedna bym mogla wziac a jak jeszcze by gdzies czarnula była to supcio :kciuki:
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 23:38   

Zgłoś się do Martini (mala kaptureczka od Pyl) lub do Nakashy. Są czarne dziewuszki z Wrocławia, młode, część sterylizowana.
Obowiązuje ankieta adopcyjna i seria pytań.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 22, 2013 00:35   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Edyta820917, poproszę, byś starała się pisać na forum ładniej niż dotychczas. Dopiero zaczynasz, więc masz prawo nie wiedzieć wszystkiego. Na wszelki wypadek wklejam stosowny punkt regulaminu:

Cytat:
1. Na forum wszystkich obowiązują zasady netykiety, m.in:
- nie używaj wyrazów wulgarnych;
- nie wyzywaj innych;
- traktuj wszystkich tak, jak sam chciałbyś być traktowany;
- nie pisz też WIELKIMI LITERAMI - jest to bowiem rozumiane jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy;
- szanuj język polski - staraj się pisać zgodnie z jego zasadami: zwracaj uwagę szczególnie na ortografię i interpunkcję wypowiedzi.


AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Maj 22, 2013 08:59   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Edyta820917, wrzuć zdjęcia swojej samiczki, pomożemy określić wiek. ;)

Już pisałam, że tak młode dziewczynki zazwyczaj bez żadnych problemów akceptują inne szczury, bo same są jeszcze dziećmi. ;) I to się nie zmieni nagle w ciągu miesiąca - jak potrafi np. u samców. W ogóle samice są łatwe do łączenia, więc sądzę, że nie masz się czym martwić. :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Edyta820917 
zakosiana w ściurach :)



Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 146
Skąd: Sosnowiec,śląskie
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 09:57   
   Zwierzątka: 7 bab różnych ;)


dziękuję Nakasha za wiadomość :) w sumie jak na razie nie mam problemu z łączeniem -mam już 3 kobitki i jest super :) czekam teraz na czarną jakąś i/lub dumbo chociaż nie wiem czy białej też nie wezmę -chyba zaczynam się przekonywać do białych :) :mrgreen:
_________________
ze mną: Shila,Kiara,Layla,Gina,Negra,Ronja i Ranija
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 14