Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pią Mar 22, 2013 10:58
[Lublin, Łódź, Wa-wa] 7 ślicznych haszczaków + mama
Autor Wiadomość
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 20:18   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Wszystkie dzieciaki są już w nowych domach. Temat można zamknąć. :)
_________________

 
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 20:23   

A może przenieść do adoptowanych ?
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 20:50   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Jeśli można - jasne! :mrgreen:
_________________

 
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 21:33   

Tylko ja nie wiem, czy ktoś z właścicieli oprócz Mnie jest tutaj na forum... Choć przyznaję, że bym chciała mieć jakiś kontakt i dowiadywać się o rodzeństwie :)
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:09   
   Zwierzątka: -


Ja wrzuciłam zdjęcia maksiątkowych dziewczynek do mojego tematu stadowego, bo stwierdziłam, że skoro Ciurze Bractwo, to Ciurze Bractwo i będę rzecznikiem forumowym. XD http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=15
_________________
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 23:47   

Hop Hop :)
Jak tam rodzeństwo ? Jakieś nowe newsy może ? :)

Moje dziewczynki (Sofijka i Nataszka) się rozkręcają...Są coraz pewniejsze siebie i coraz bardziej żądne zwiedzania świata. No i oczywiście coraz głośniejsze w nocy :lol: Z kotem bardzo powoli, ale jednak dochodzą do porozumienia...w każdym razie jest nadzieja. Są przecudowne i przekochane ! Wszyscy tak mówią ! (a spróbowali by nie :twisted: ) Od momentu przybycia, potroiły już swoją objętość i drastycznie zbielały :P

Właściwie to ruszyłam temat, żeby.. po pierwsze dowiedzieć się KTO z właścicieli naszego rodzeństwa jest tutaj i ew. będzie śledził i uczestniczył w wątku, oraz.. uwaga,uwaga.. żeby ustalić chociaż umowną datę urodzenia naszych (jak na razie) maleństw ;) Rozumiem, że ma to być jakoś początek lutego, tak ?
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
FaerielDeVille 
Quendi



Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 603
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 00:54   
   Zwierzątka: -


No ja, jak mówię, będę pośredniczyć między Maksiem (który ma Katię i Ilinkę) a forum. :)
_________________
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 09:49   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


To pośrednicz, pośrednicz! :lol: Czekam na jakieś wieści. :) Wasylek i Niko (obecnie Tigerek) doskonale odnaleźli się w nowym domu, ale Wasyl, dumbo-ofiarka, nabawił się ostatnio jakiegoś rozstroju jelitek i aż doktora odwiedzić musiał. Nic poważnego, ale leków dostał cały zestaw. ;) Szczurza Mama od wtorku mieszka już w Rzeszowie, zaprzyjaźnia się powoli ze swoją nową opiekunką i poznaje trzy szczurze kumpele. Te kumpele to wcielenie spokoju i łagodności, więc rezolutna Mama Szczurów może tam niezłą rewolucję zapoczątkować... :lol:
_________________

 
 
     
Kalifornia 
.


Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 13
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 19:49   

Ostatnio jakoś nie po drodze mi do komputera ze względów zdrowotnych, dlatego też się nie udzielałam :P Ja też jestem szczęśliwą właścicielką 2 braci z tego tematu- Wasylka i Tigerka :)
Chłopcy bezproblemowo dogadali się ze starszymi kolegami, problemy były z koleżanką, która jest troszeczkę nieprzewidywalna. Obyło się jednak bez rozlewu krwi, były jedynie zadrapania i latająca w powietrzu sierść. W chwili obecnej dziewucha jest już zdominowana przez "maluchy" i wyleciało jej z głowy dalsze terroryzowanie. Tigerek (Niko) rośnie niesamowicie szybko, jest większy i mocniejszej budowy niż Wasylek. Przerósł już Czeko( samiczka) i goni starszych kolegów. Wasylek natomiast troszeczkę wolniej się rozwija, mimo że je wszystko, w każdej ilości( co kilka razy spowodowało rozstrój przewodu pokarmowego). Obecnie jesteśmy całym stadkiem na diecie. Wasylek znowu miał problemy z brzuszkiem i mimo że odseparowałam go od reszty szczurasów, po kilku godzinach każdy ogon kolejno dostawał biegunki. Skończyło się na wizycie całej piątki u weta. Najprawdopodobniej Wasylkowi zmieniła się flora bakteryjna co zapoczątkowało łańcuszek i wszystkim ciurom namnożyło się różnorakich bakterii. Dzisiaj już wszystkie ogony załatwiają się normalnie jednak Wasylek nadal mnie niepokoi. Jest od kilku godzin sam w klatce bo muszę zaobserwować jak z jego brzuszkiem ale jest rozbrykany i pełen energii, pije dużo więc mamy wszystko pod kontrolą. Kilka zdjątek z ostatnich dni wstawiam, dla zainteresowanych :wink:

Allegro - darmowe galerie zdjęć
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 21:38   

Śliczni bracia ! :mrgreen:
To jak ? Jaką datę urodzenia ustalimy ? :roll: :lol:
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
MartaŁ 


Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 11:50   
   Zwierzątka: Czoko, Sara, Sfinks i Mama Szczura


Od tygodnia mieszka ze mnę Mama Szczura. Z każdym dniem jest coraz bardziej ufna, wychodzi z klaty na ramię i już prawie się nie stroszy. Przyzwyczaiła się już chyba do zapachu koleżanek i po trochę będą się zapoznawać. Mam nadzieję, że moich ułożonych kluch nie nauczy czegoś brzydkiego...
Niedługo umieszczę jej zdjęcia, na razie jej jeszcze nie straszę aparatem, żeby nie straciła zaufania.
 
     
Kalifornia 
.


Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 13
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 20:48   

Nikaa co do wieku to chyba można przyjąć 1 luty jako umowną datę urodzenia. Jak dobrze pamiętam... :P Jak tam rodzinka się miewa? Reszta też pokazuje już charakterki i zaczyna dokazywać? :P Wiadomo może, czy właściciel/ka trzeciego braciszka moich wariatów jest gdzieś na forum? zdjątka z dzisiaj :) (Tigerek ma na główce trójkącik który nie jaśnieje :lol1: )

allegro galerie

i link do filmu z udziałem utalentowanego Wasylka :P
Wasyl
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 22:53   

Oh jak cudnie Wasylek robi obroty :serducho:
Ja moje panny próbowałam uczyć. Niestety, motorki w dupkach działają na największych obrotach i nie są w stanie się skupić, nawet na moment, bo caaaały czas muszą coś gdzieś załatwić.
Co do daty... możemy przyjąć 2 luty ? Bo jakoś tak się już przyzwyczaiłam do tej myśli :roll:
Bardzo się cieszę, że rodzinka jest tutaj prawie w komplecie :) I jakimiś informacjami będzie się można dzielić.
Kalifornia, Moje panny właśnie ostatnio coś zaczęły chyba "młodzieńczy okres buntu" i pokazują.. ząbki :P Oczywiście nie jest tragicznie, ale..zaczyna się. eh.. trudno jest być matką 2 nastolatek :lol:
A ja jeszcze spytam: jak z wagami u Waszych maleństw (nie wiem jak u Was, ale moje MALEŃSTWA powoli przestają przypominać maleństwa... Ah, jak ten czas potwornie szybko zasuwa ! ) w każdym razie dziś zważyłam dziewczyny i... jestem w ciężkim szoku. Sofijka waży 182g, a Nataszka 191 !!! :shock: Czy ja je JUŻ utuczyłam ?? Nie wyglądają na grube :roll:
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
Kalifornia 
.


Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 13
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 23:38   

Nikaa, Wasylek podszczypuje palce od początku pobytu u mnie jednak tylko jak się rozbawi :) Robi to w takim transie rzucając się na rękę, skacząc, popiskując i biegając jak nakręcony :lol: co do wielkości... to moi chłopcy są więksi od dorosłej samiczki i powoli zaczynają się sprzeczki z dorosłymi samcami. Były ważone tydzień temu u weta i Tigerek ważył 280g a Wasylek 250g to było podczas biegunki więc były troszkę zmarniałe i miały puste kiszki :P Tigerka strasznie wyciąga jest taki dłuuugi jak dżdżownica :lol: i ma niesłychanie oryginalną sierść w dotyku. Jest taka śliska, krótka i bardzo gęsta.
 
     
Nikaa 



Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 23:31   

Kalifornia, Ja nie mówię o podszczypywaniu. Oczywiście podszczypywanie było i jest nadal. Ale to jest miłe :) A niestety Nataszka coś ostatnio zaczęła się na prawdę buntować i trochę przesadzała. Ale w sumie.. kilka przewróceń na plecki i jest aniołkiem. Dodam również, że w żadnym stopniu nie popsuło to naszych relacji- a nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że poprawiło. Mała pcha się na ręce i jak najbardziej jestem "ta dobra" ;)
Co do wag... ja mam szczerą nadzieję, że małe będą dużymi babami, bo muszą nie uciekać z perfecta (2cm odstępu między prętami :P ) Więc.. muszą być duże !

A.. będę nachalna.. 2 luty może być ? :roll:

to jeszcze jako bonusik tylko się pochwalę, że panny są ze mną już okrągły miesiąc :serducho: Dziś mija równo miesiąc. I właśnie tego dnia, pierwszy raz latały po podłodze ! Co prawda...tylko Tasia się odważyła, ale cooo tam, liczy się za dwie. Dumnam z nich niezwykle :mrgreen:
Krwiopij: Bardzo, ale to bardzo bardzo dziękuję !!!
_________________
"A teraz prędko, prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu! "
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12