Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Wto Maj 07, 2013 13:36
[Warszawa] 3 dziewczyny w ciąży i samczyk z zap. ucha
Autor Wiadomość
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 22:50   

Trochę adrenaliny nie zaszkodzi i dziewczyny chyba z takiego założenia wychodzą :lol:
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 00:58   
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


AdaK, chyba masz rację, chłopak też trzymał w niepewności udając samiczkę, widoczne to stado tak ma :D przyszły opiekun będzie mieć na pewno ciekawe życie z takimi kombinatorkami.

Nie pisałam chyba, ale kiedy zostały na noc w pulsvecie w sobotę, wyszły sobie przez pręty z klatki i zwiedzały. Kapturka jako najodważniejsza przywitała panią dr w progu o poranku, czarna spała sobie zwinięta w jakiś szmatkach w torbie, bo ona to leniuch jest, a agutka znalazła się dopiero poźniej. Więc serio, z dziewczynami nie da się nudzić :D


przesyłam jeszcze skan paragonu:
https://picasaweb.google.com/112879700855979222342/Pieknotki#5849413057792243858
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
 
     
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 17:18   

nausicaa napisał/a:
Nie pisałam chyba, ale kiedy zostały na noc w pulsvecie w sobotę, wyszły sobie przez pręty z klatki i zwiedzały. Kapturka jako najodważniejsza przywitała panią dr w progu o poranku, czarna spała sobie zwinięta w jakiś szmatkach w torbie, bo ona to leniuch jest, a agutka znalazła się dopiero poźniej. Więc serio, z dziewczynami nie da się nudzić

:serducho:
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 19:08   
   Zwierzątka: ogony


nausicaa napisał/a:
Nie pisałam chyba, ale kiedy zostały na noc w pulsvecie w sobotę, wyszły sobie przez pręty z klatki i zwiedzały. Kapturka jako najodważniejsza przywitała panią dr w progu o poranku, czarna spała sobie zwinięta w jakiś szmatkach w torbie, bo ona to leniuch jest, a agutka znalazła się dopiero poźniej. Więc serio, z dziewczynami nie da się nudzić :D

Słodziutkie :zakochany:
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 22:01   
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


Obiecane ogłoszenie dziewcząt na FB: http://www.facebook.com/J...lter=3&ustart=1
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 22:48   
   Zwierzątka: królinka i szczury


nausicaa, to ciekawskie dziewuchy :P
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 21:30   

Udostępniłam szczuractwo na FB :)
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 18:08   
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


AdaK napisał/a:
Udostępniłam szczuractwo na FB :)


danke! :)
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
 
     
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 20:49   

nausicaa napisał/a:
danke!

Off-Topic:
a to ze mnie się ostatnio śmiali że niemiecczyznę wprowadzam w obieg :lol:


Jak ogoniaste?
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 15:00   
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


Hurra! Dziewczyny nie są w ciąży! Została im jeszcze jedna dawka ivermektyny, więc na dniach powinnam zdecydować, do kogo trafią.
Jeśli chodzi o chłopca - jest zdrowy, odstawiamy antybiotyk. Niestety skręt główki połączony z obrotami podczas podnoszenia i zmiany pozycji zostanie mu do końca życia. Zapalenie było za długo nieleczone i chłopczyk ma uszkodzony błędnik, z czym nie da się już nic zrobić. Ze względu na brak chętnych co do jego adopcji i charakter chłopczyk zostanie wykastrowany i będzie szukał domu w dziewczęscym stadku. Zabieg mamy umówiony na 14 marca o 17, chłopak musi trochę odsapnąć po antybiotyku, który dostawał dość długo.


Ufff, podliczyłam wpłaty i mamy zawrotne 378zł! Dziękujemy bardzo szczególnie osobom, które pomogły: Hanka&Medyk, Malachit, fixatiffka, sebaseba, unipaks, ssylvusia, L_una oraz Nietoperrowi za hamaki oraz osobom, które hamaczki kupiły:) Jeśli kogoś pominęłam w podziękowaniach, to bardzo przepraszam, nie wszyscy podpisali się swoim nickiem w tytule przelewu.

Wydatki łączne za wizyty: 41,5zł, no i oczywiście czekamy na kastrację Twistera (tak go nazwałam od tych twistów) umówioną na 14 marca. Czeka też cały zastęp gerberków, które kupiłam myśląc o sterylizacji czarnulki. Po kastracji podsumuję ile zostało i będziemy myśleć, co dalej zrobić z kwotą.

Tutaj zaczyna się druga seria zdjęć: https://picasaweb.google.com/112879700855979222342/Pieknotki#5852596027345120978 (oczywiście nie ma to jak kupa na transporterze na pierwszym planie dla większego efektu :D , dziewczyny wiedzą co to PR :D ). Zdjęcia Twistera niebawem, bo niestety w lecznicy, gdzie robiłam zdjęcia boi się i siedzi skulony w kącie, biedaczek.

Na końcu jest zdjęcia paragonu - 40zł jest za mojego Klaudiusza, 16, 5 zł za dziewczyny i chłopca.


I jeszcze jedna informacja - po analizie ankiet, wszystkie 3 dziewczyny oficjalnie trafią do ko93. Chłopczyk szuka domu w damskim stadzie.
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
 
     
_ogonek_ 
Ada :-)



Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 133
Skąd: Bielawa
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 19:10   

Super! :serducho:
_________________

Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów

Szczurze Adopcje - ogoniasta stronka na FB


tel. 790 241 451
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 08, 2013 11:59   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Dziewczynki będą miały do dyspozycji ogromną klatkę i mój pokój jednak będą musiały się przyzwyczaić do mojego natrętnego ostatnimi czasy psa, który chodzi i ciągle delikatnie iska i czyści Milkę z uporem wariata :lol: Myślę,że transport szybko się znajdzie w końcu z Warszawy do Łodzi ostatnimi czasy dużo ludzi jeździło :twisted: a może ma ktoś ochotę się przejechać i odwiedzić mnie w domu 8)
 
 
     
nausicaa 



Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 13:19   
   Zwierzątka: 12 szczurzych panien, 3 króliki, pies, 3 myszy, 2 wije


kopiuję z drugiego forum moje posty, żeby była jasność sytuacji:

mam dobre wieści co do Twisterka. Jest szansa na dobry domek z 2 spokojnymi chłopcami. Jutro jedziemy się zapoznać i jeśli chłopcy się dogadają, Twister zostanie tam na stałe:) Jeśli przez 2 tygodnie będą się tłukli - wraca do mnie i obetniemy mu jajka (jak narazie więc jajka dostały szanse:P) Także trzymajcie kciuki, bo domek jest bardzo dobry i Twister miałby kontynuowaną opiekę u dr Kliszcza, bo u niego leczone jest całe stado.

14.03.2013 Twister od dziś w nowym domu. Chłopcy przywitali go bardzo miło - dwa miśki, nie było żadnej agresji ani nawet pofukiwania:) od razu go osikali i zaczęli iskać, a to wszystko na swoim terenie, na łózku, gdzie sobie często łażą. Jestem więc dobrej myśli, że w klatce będzie podobnie:)

Mam wieści z domku Twistera; " Full love jest jak narazie - już spali zwinieci w supel cała trójka. Wojen nie było ale ostentacyjne deptanie po głowie to tak:)". Więc myślę, że Twister znalazł wreszcie swojego człowieka i swoje stado i pogodził się ze swoją tożsamością płciową :D
dostałam też zdjęcie chłopców z nowego domu; https://picasaweb.google.com/112879700855979222342/Twister#5855488315904116450

Więc jeśli kastracja będzie niepotrzebna (na co liczę) zostało aż 336,5zł. pytanie teraz do wszystkich, którzy się dorzucali (za co jeszcze raz bardzo dziękuję, bo domki są super): czy wyrażacie zgodę na to, żeby ta suma leżała u mnie nietknięta i czekała na następne bidy tymczasowe, które prędzej czy później do mnie trafią? ewentualnie wspólne uzgodnienie o przekazaniu na jakąś inną interwencję?

ko93, ja też mam psa, one tam z 2 psami siedziały, więc wiedzą o co chodzi. Czarna psa nie lubi, reszta ma go gdzieś. mój pies tylko pod nadzorem może szczury wąchać na wybiegu, bo ma łowcze zapędy i delikatny nie jest, więc myślę, że do takiego psa, który lubi szczury i nie chce ich zjeść, powinny sie przyzwyczaić.
_________________
zeMną:Cumbo, Agut, Espri, Koko, Luneta, Mufka, Mulina, Skinner, Pianka, Pirli, Owieczka, Wałek Pszeniczny, 3myszy, Pająk Chromka, Chomik Krzesełko, Króliki: Lazi, Xena, Niedźwiadka, Psinka Becia, 2 wije
zaTM:Adzia, Duża, Fruzia, Budyńka, 4Kluski, Allelek, Wałeczek Niebieski, Wałeczek Chory, Wałek Dowódca, Mleko, Koala, Plamka, Kriksos, 2myszy, Wałek Pomidorowy, Trututu
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 06, 2013 22:35   

Aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 13:26   

Kluska, panny są juz dawno u Ko93, a chłopaczka wyadoptował dr Kliszcz z Pulsvetu swojemu klientowi (z orgów zresztą). Więc nieaktualne :) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 12