Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[2013] Wystawa szczurów - Targi Zoologiczne PET FAIR
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 10:31   [2013] Wystawa szczurów - Targi Zoologiczne PET FAIR
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


W imieniu SHSRP oraz organizatora XIII Międzynarodowych Targów Zoologicznych PET FAIR w Łodzi chciałabym już dziś zaprosić wszystkich na wystawę szczurów rodowodowych, która będzie jedną z atrakcji targów.


Data targów: 10.05.2013 - 12.05.2013
Data wystawy: 11.05.2013 - 12.05.2013
Miejsce: Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze MTŁ
Łódź, al. Politechniki 4

Więcej o XIII Międzynarodowych Targach Zoologicznych PET FAIR:

Informacje na temat targów

Wystawa to znakomita okazja, by promować szczury jako zwierzęta domowe, a jednocześnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielami szczurów oraz osobami odwiedzającymi targi. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków SHSRP, a także osoby zainteresowane tematem szczurów do wzięcia udziału w wystawie.

SHSRP obecnie pracuje nad zmianami w regulaminie wystaw, zgłoszenia na wystawę oraz wszelkie konieczne dla wystawców informacje zostaną ogłoszone niedługo!



Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj do 14 kwietnia 2013 roku włącznie na adres: wystawy@shsrp.pl

1. Każdy wystawca musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
2. W celu zgłoszenia swoich zwierząt na wystawę należy pobrać i wypełnić zgłoszenie:

PDF podgląd online: http://tinyurl.com/bot2ywk

PDF do zapisu: http://tinyurl.com/cdob53j

DOCX do zapisu: http://tinyurl.com/bt66eto

DOC do zapisu: http://tinyurl.com/blu4j2x

3. Opłaty za wystawę przyjmowane są od dnia ogłoszenia listy wystawców i tym samym potwierdzenia, że wystawa się odbędzie do dnia 3 maja 2013.
4. Wysokość opłaty za wystawę to:
Dla wystawiających do 10 sztuk zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 10 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 10 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 7 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 6 zł.
Dla wystawiających 10 i więcej zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 8 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 10 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 5 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 6 zł.

5. Dane do przelewu:
36 1160 2202 0000 0000 8671 0590 (Bank Millenium)
SHSRP
ul. Weteranów 21
03-172 Warszawa

4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, wg wzoru [XVII OWSR] nick, ilość rasowych, ilość nierasowych, ilość rodowodów (jeśli dotyczy), np. [XVII OWSR] quagmire, 3 rasowe, 2 nierasowe
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- termin wpłaty upływa 3.05.2013,
- proszę nie wpłacać pieniędzy przed uzyskaniem potwierdzenia, że wystawa się odbędzie,
- na 3 tygodnie przed pierwszym dniem wystawy tj. do 20 kwietnia 2013 wystawca może wycofać szczura lub szczury i nie poniesie opłat z tego tytułu. Jeśli szczur zostanie wycofany później lub po prostu nie przyjedzie, wystawca ma obowiązek uiścić opłatę za wszystkie zgłoszone zwierzęta.

5. Na teren wystawy mają wstęp tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych),
- zaświadczenia lekarza weterynarii,
- dowód wpłaty,
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę.

6. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami wystawy w sobotę rano.

7. Jeśli samiec jest kastratem, proszę to zaznaczyć w zgłoszeniu.

Przypominamy też, że SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie należy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową lub 3 dni wcześniej, jeśli na wystawie będzie kontrola lekarza weterynarii. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi, czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy SHSRP sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji, gdy stan zwierzęcia/zwierząt wskazuje ewidentnie na chorobę.


Dodatkowe szczury do towarzystwa, które nie będą oceniane, zgłoszenia do kategorii Najlepsze Trio oraz ewentualne osoby towarzyszące proszę wpisać w mailu wysyłanym wraz ze zgłoszeniem.

Szczury z przydomkiem Rat's Baradwys urodzone w 2012 roku nie mogą być zgłaszane jako szczury rodowodowe, mogą startować w kategorii szczur nierodowodowy.

Oczywiście wystawa jest otwarta dla zwiedzających.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Wto Kwi 23, 2013 12:13, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 14:20   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


och, jak się cieszę! tym razem będę na wystawie :)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 14:29   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


majlena, wspaniale.

Nieśmiało też, ale jednak: gdyby ktoś z Łodzi chciał pomóc w organizowaniu wystawy, może pisać do mnie lub do quagmire.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 15:19   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Kończy się w moje urodziny, więc może zrobię sobie prezent i pojadę :DD :serducho:
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 15:23   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lavi, koniecznie :mrgreen: a mi się może uda zabrać wreszcie moich chłopców.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 15:53   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


quagmire napisał/a:
a mi się może uda zabrać wreszcie moich chłopców.


Tak!
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 18:21   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Ja niestety nie pojadę, 11 maja jestem we Wrocławiu na koncercie. Ale życzę miłej zabawy. :) Mam tylko pytanie-zagadkę - czy ktoś z Trójmiasta wziąłby może moich chłopaków, tych samych trzech panów co ostatnio, nie sprawiają kłopotu i są bardzo ułożeni. :mrgreen: Chciałabym pojechać, ale fizycznie się nie rozdwoję, a szkoda, jakby chłopaki przepuścili wystawę... :(
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 19:05   

Pyl napisał/a:

Ze swojej strony mogę zadeklarować współfinansowanie na akcji oraz wsparcie w opracowaniu ulotki. Ale potrzeba "pchacza", który zajmie się całością projektu, zebraniem do kupy pracy kilku osób, stroną graficzną, drukiem, itp. Kogoś komu się chce.


Mogę pomóc (no dobra, TŻ może, jak go ładnie poproszę) w opracowaniu takiej ulotki graficznie, przygotowaniu i zrobieniu wydruku ;)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 19:21   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


pszczółka, :mrgreen:
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 01:19   

ja niestety odpadam :(
_________________


 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 11:58   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Ja pewnie przyjadę, ale nie wiem jeszcze, jak reprezentacja. Oficjalnie mają jechać 3.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 15:17   
   Zwierzątka: kot


kurczę fajnie ze w Łodzi bo to niedaleko ale nie wiem czy dam radę przyjechać aż na 3dni...w grę by wchodził jeden dzień jeszcze muszę obgadać temat z TŻ ;)

Off-Topic:
może mi ktoś przypomnieć jakie są wymagania żeby zgłosić ogony rodowodowe na wystawę coś kojarzę od zaświadczeniu od zdrowiu od weta ;)
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 15:42   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Off-Topic:
Zizollo, zgłoszenie na wystawę, zaświadczenie od weterynarza i dowód wpłaty. Plus oczywiście odpowiedni wiek, ale to już macie. ;)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 16:15   

Zizollo napisał/a:
czy dam radę przyjechać aż na 3dni

targi trwają 3 dni, ale wystawa standardowe 2 dni - czyli sobota i niedziela
_________________

 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 17:55   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Zizollo, tylko że trzeba być na wystawie przez te 2 dni. Można co najwyżej wyjść wcześniej w niedzielę.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 12