Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Śro Lut 13, 2013 13:12
[Małaszewicze-BIAŁA PODLASKA] ODDAM 3 samice 5 tygodniowe
Autor Wiadomość
elena3 


Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 0
Skąd: Biała Podlaska(Lubelskie)
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 14:48   [Małaszewicze-BIAŁA PODLASKA] ODDAM 3 samice 5 tygodniowe
   Zwierzątka: szczurki


1. Ilość szczurów do oddania: 3

2. Płeć szczurów: samice

3. Wiek szczurów: 5 tygodni

4. Miasto: Małaszewicze (okolice Biała Podlaska)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: w obrębie Terespol-Biała Podlaska

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: przyjazne, ruchliwe i ciekawskie,

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazny, od urodzenia kontakt z ludźmi, nie gryzą

9. Stosunek do innych szczurów: od urodzenia stały przyjazny kontakt z innymi szczurkami, także ze starszymi

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: brak

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: wpadka

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: brak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: oddam oddzielnie jeśli już ktoś ma szczurka by nie czuł się samotny, bądź parkę.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Osoba musi lubić szczurki, często je wypuszczać, bawić się z nimi, dobrze karmić. Musi mieć ze mną kontakt i dostarczać mi ich zdjęcia

16. Zdjęcia szczurów:
1.

2.

3.


17. Kontakt: gg 5899098 (tam najszybciej można mnie odnaleźć), tel: 511557529

18. Kilka słów o szczurze: odmiany samiczek to: pierwsza aguti, dwie czarnuszki (jedna czarny pasek na grzbiecie druga cała czarna biały brzuszek). Także poszukuję osób, które chętnie przygarnęłyby samiczki, które mam do oddania w dobre ręce. Mogę oddać pojedynczo gdy już ktoś ma szczurka lub jak ktoś nie ma wcale to oddam parkę. Maleństwa są bardzo słodkie. Mam je od urodzenia także od urodzenia były już oswajane i brane na ręce. Każde jest troszkę lękliwe, ale nie boją się ludzi, można spokojnie brać je na ręce, nie gryzą, są przyjazne, szybko biegają jak małe odrzutowce. Uwielbiają spać często na półkach, ale także na hamaku. Do tej pory karmione były specjalnie dobranym jedzeniem typu Versele Laga. Dodatkowo codziennie dostawały gerberki, kaszki, ryż, owoce, warzywa itp. W nowym domku jeśli ktoś będzie chciał jeszcze bardziej oswoić szczurka wymagana będzie duża uwaga ze strony właściciela. Każda samiczka jest zdrowa, zadbana, dobrze karmiona, ma czyste mięciutkie futerko. Żadna nie była chora.
 
 
     
natalka999 


Dołączyła: 25 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 22:54   

Chętnie wziełabym dwie szczurki, ale jestem z Bielska :) czyli jakieś 500 km. Nie mam doświadczenia w temacie transportu, ale przeglądając możliwe opcje międzymiastowe nie zauważyłam jakichś bliskich i jednej i drugiej miejscowości. Szkoda bo maleńkie są takie słodkie...
 
     
demolla 


Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 0
Skąd: katowice
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 21:32   
   Zwierzątka: gekon, 2 szczurki


też chętnie bym przygarnęła (jestem z Katowic). jeśli ktoś miałby możliwość przetransportowania ich na Śląsk, jestem do dyspozycji :)
 
 
     
Willow 
zua kobieta ;p


Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 120
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 23:32   
   Zwierzątka: ogoniaste stadko zagłady :D


Dziewczyny najlepiej napiszcie smsa albo zadzwońcie, bo tak najszybciej się skontaktujecie :)
_________________
Moje kluski:
Butterfly's Ginger, Kirara Shogun Rotta Taivas, Bebešina Quňka, Bebešina Toffifee, Anis Anemon Rotta Taivas, Daemonic William Blake, Fantastico Fungi Frico Rotta Taivas :serducho:

Za TM [*] Butterfly's Fisk, Booker, Buffalo Rotta Taivas, Capricossa Rotta Taivas, Dżo, Chester, Tejla, Niva, Cleo, Pixi, Gingers, Misiu :(
 
     
elena3 


Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 0
Skąd: Biała Podlaska(Lubelskie)
Wysłany: Śro Sty 02, 2013 16:21   
   Zwierzątka: szczurki


Szczurki są zaklepane szukamy transportu z Białej Podlaskiej na Górny Śląsk (Bielsko-Biała) lub Z warszawy na Górny Śląsk. Jakby ktoś miał możliwość pomocy to piszcie. Mam do ODDANIA jeszcze trzy szczurki samiczki podobne do tych na zdjęciu w tym samym wieku! jakby ktoś był chętny to piszcie gg 5899098 tel: 511557529 Jak ktoś będzie chętny to dodam zdjęcia :)
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 02, 2013 16:34   
   Zwierzątka: brak


elena3, skąd masz jeszcze 3 szczurki w tym samym wieku? Pochodzą z tego samego miotu, czy z innego?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
elena3 


Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 0
Skąd: Biała Podlaska(Lubelskie)
Wysłany: Śro Sty 02, 2013 16:38   
   Zwierzątka: szczurki


Z tego samego miotu. Osoby chętne na nie, zrezygnowały. Wyglądem prawie niczym się nie różnią, też są czarnulki i agutki
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 15:29   

Aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 13:12   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14