Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Wto Lut 19, 2013 13:55
[Tczew] Oddam 4 szczury
Autor Wiadomość
kindii30 


Dołączyła: 17 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 19:03   [Tczew] Oddam 4 szczury

1. Ilość szczurów do oddania: 4

2. Płeć szczurów: Samice

3. Wiek szczurów: 0,5 roku, 2 x 1,5 roku, ponad 2 lata

4. Miasto: Tczew

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Jestem w stanie dowieźć szczury jedynie na dworzec PKP w Tczewie.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Są oswojone.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Szczury są nastawione przyjaźnie.

9. Stosunek do innych szczurów: Problem istnieje jedynie w przypadku fuzza, ciężko łączyć ją z nowymi szczurami.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Brak odpowiednich warunków na zajmowanie się szczurami spowodowany narodzinami dziecka.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:2 transportery, miseczki

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Zgadam się na rozdzielenie szczurów tylko pod warunkiem jeśli będę miała pewność, że każdy z nich będzie miał zapewniony dom.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:Szukam kogoś odpowiedzialnego kto byłby w stanie zapewnić szczurom odpowiednią opiekę i tyle czasu ile rzeczywiście potrzebują.

16. Zdjęcia szczurów: wg wieku od najmłodszej


17. Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=La66cYwBpIk

18. Kontakt: Proszę o kontakt tutaj na forum.

19. Kilka słów o szczurze:
Jestem zmuszona oddać moje 4 szczurzyce. Od 2 miesięcy jestem mamą i niestety nie mam warunków na dalsze trzymanie ich w domu. Szczurki cały czas są w tym samym pokoju gdzie maluch co niestety uniemożliwia mi ich wypuszczanie z klatki, a na przeniesienie ich do innego pomieszczenia nie zgadzają się uprzedzeni do tych zwierząt lokatorzy. Wśród znajomych nie znalazł się nikt chętny na przygarnięcie dziewczyn dlatego z prośbą zwracam się tutaj. Tak, z prośbą, nie ofertą, bo zwierzaki przecież do najmłodszych nie należą, a wiem, że łatwiej jest wydać komuś małe kluseczki niż dorosłe już panny. :) Najmłodsza z nich ma ponad pół roku, dwie pozostałe ok 1,5 - 2 lata i najstarsza dobrze ponad 2 lata i widać, że straciła już na żywotności także można nazwać ją staruszką. Rozdzielanie stada wchodzi w grę jedynie kiedy będę miała pewność, że każda z nich ma już zarezerwowany dom. Chcę jednak ostrzec, że jeżeli chodzi o łysolka, to jest duży problem z łączeniem - należy do szczurów konfliktowych i nawet pełne zaakceptowanie przez nią najmłodszej szczurzycy wałkujemy właściwie do dzisiaj. Odłączanie staruszki również uważam za bezsensowne, bo przysparzanie jej niepotrzebnych stresów jest teraz niewskazane. ;)
Ze względu na brak czasu związany z opieką nad małym dzieckiem, transport nie jest możliwy. Mogę zagwarantować jedynie dowóz na dworzec PKP w Tczewie.
 
     
anyk1 


Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 120
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 19:23   
   Zwierzątka: Witolina i panna Kredka


Los bywa zadziwiający myśmy dla 4 panienek szukały domu i domki się znalazły w 3 dni. Swoją drogą w marcu będę jechać na olbrzymiej trasie z
Elbląga do Warszawy potem na Śląsk potem do Szczecina Kołobrzegu i znów do Elbląga. Jadę odwiedzać a wiec jak coś to pw. Dziewczynki są super powodzenia.
_________________
bezszczurowo do odwołania z nami Witolina i Kredka
 
 
     
kindii30 


Dołączyła: 17 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 13:53   

Ogłoszenie nieaktualne. Szczurki są już u nowych właścicieli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13