Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: AngelsDream
Śro Sty 30, 2013 08:22
Planowany miot H2 SunRat's
Autor Wiadomość
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 17:30   Planowany miot H2 SunRat's
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


BUCCA OF THE MARISH SunRat’s - dumbo, standard, agouti, berkshire – po rodzicach Truskawka SR x E.T. SR



QBIBUŚ SunRat’s - dumbo, teddy rex, russian blue, self – po rodzicach Pavati z TazManie x Bebep SR


W miocie spodziewamy się :

Uszy: DUMBO
Sierść: STANDARD, REX, VELVETEEN, TEDDY REX, FUZZ
Barwa: AGOUTI, BLACK, SIAMESE AGOUTI POINT, SIAMESE SEAL POINT, szansa na WHEATEN BURMESE, BURMESE, RUSSIAN BLUE, RUSSIAN BLUE AGOUTI
Znaczenia: SELF

Rodowód :


Bucca jest już mamą naszego miotu G2, świetnie spisała się jako mama, a maluchy wprawiły w zachwyt swoich opiekunów, Qbibuś również został już u nas ojcem, ale siostra Bucci nie urodziła ważnej dla nas odmiany, a klusek nie starczyło dla wszystkich, postanowiliśmy więc doprowadzić do miotu bliźniaczego.

Na miot zostaną przepisani wszyscy dla których nie starczyło maluchów w miocie F2 z zachowaniem kolejności, pozostałych chętnych proszę o wypełnienie ankiety.
KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl, lub wypełnienie ankiety na naszej stronie www.sunrats.pl

Panna jest już u kawalera, krycie jak tylko dostanie rujki.
_________________
 
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 18:38   

Hurraaa!!! Bucca, Qbibuś :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 20:06   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Dobra... Jeśli widzę, że są szanse na fuzza, to właśnie wysłałam ankietę. :] :twisted:
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 20:31   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Fuzz... Znęcacie się nade mną :P
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 22:06   

Bucca zrobiła się jeszcze fajniejsza niż poprzednio, bardzo lgnie do człowieka, zawsze do mnie przychodzi kochana myszka :serducho: Wierzę, że będzie świetną mamą :)
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Emi2410 



Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 81
Skąd: Limanowa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 00:35   

O nie, będą fuzzy! Idę płakać do kącika...
Kciuki za miot. :)
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:13   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Rujka była ostatniej nocy. Dzieciaki grzeczne nie były, ale nikt w końcu od nich tego nie oczekiwał :P

Natomiast muszę powiedzieć, że kocham ich oboje:
- Buczka pilnie zajęta miłym adoratorem na mój widok każdorazowo stawała na tylnych łapkach i mówiła - O! Ciocia!!! Weź Buczkę na rączki :serducho:
- Po wszystkim Qbuś nadal nieźle podekscytowany taką piękną narzeczoną po prostu polazł do swojej klatki na kolację, przytulił się do kolegów i poszedł spać. Ja nie wiem jaką on ma pozycję w stadzie, ale ani on nie "buzuje" po kryciu, ani jego nikt nie próbuje nachalnie obwąchiwać. Kocham go, to najcudowniejszy charakter samca jaki znam :serducho:
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:15   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Pyl, nie musi mieć wysokiej, po prostu jest stabilny i się nie "wozi" - to wystarczy. :)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:19   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Pyl, dokładnie tak, jak tatuś, tylko tatuś bez kolacji :serducho: Może po prostu miał dobry wzorzec ;)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:24   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


AngelsDream, i to u niego kocham. Bezkonfliktowość (co nie znaczy uległość, raczej... neutralność?). Choćby dlatego, że o 1 w nocy naprawdę nie chciało mi się robić chłopakom wybiegu tylko dlatego, że chcę bezpiecznie wrzucić do stada samca tuż po kryciu, pachnącego płodną samicą.
Ale myślę sobie, że gdyby był nisko, to nawet bez "wożenia się" mogło by to być konfliktogenne. A nie jest.

quag, przecież wiadomo, że to dobre geny :serducho:
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:25   

Off-Topic:
A ja mam imię na literkę H i kocham Qbusia :serducho:
idę stąd ;(
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:29   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Off-Topic:
pszczółka, też mam imię i też go kocham. Idziemy razem? Tylko dokąd? Bo ja chyba do Henioków...
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:33   

Dziewczyny, bierzcie moje wnusie, przynajmniej tyle radości będę miała ;(
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:39   

A ja mam piękne imię na f i teraz muszę szukać imienia na h ale to na f chyba zachowam i dam mu przedimie na h. Jeśli tym razem dostanie mi się puchata kulka.
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:59   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


O, możecie nazwać malucha Heniok :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12