Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Sob Gru 15, 2012 14:04
[WARSZAWA]-Kotlecik szuka domu!
Autor Wiadomość
martaklatka 


Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 10:22   [WARSZAWA]-Kotlecik szuka domu!

1. Ilość szczurów do oddania: [1]

[color=darkblue]2. Płeć szczurów: [samiec, kastrat]

[color=darkblue]3. Wiek szczurów:[ok 1,8 roku]

[color=darkblue]4. Miasto: [Warszawa i okolice]

[color=darkblue]5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: [na terenie Mazowieckiego]

[color=darkblue]6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: [zapalenie gornych drog oddechowych, ropniak na zebie (wyciety zab-trzeba ok. raz na miesiac podcianc drugiego zeba)]

[color=darkblue]7. Charakter, usposobienie szczurów:[spokojny kanapowiec, lubi sie wygrzewac w cieplych, ciemnych zakamarkach]

[color=darkblue]8. Stosunek szczurów do człowieka:[indywidualista, ale jak sie go zmusi to posiedzi chwile na kolanach i da sie poglaskac, kocha za-żarcie ;) , kiedys typ dominujacy, jednak po kastracji zmienilo sie to diametralnie. Nieufny w stosunku do obcych, jednak nie gryzie.]

[color=darkblue]9. Stosunek do innych szczurów: [kocha i potrzebuje, swietny kompan. Bardzo przeżywa utratę swego kolegi, dlatego chcę jak najszybciej znalezc mu dobry dom z przynajmniej JEDNYM szczurkiem (moze byc tez samiczka). Na poczatku trzeba laczyc go na neutralnym terenie, choc z mojego doswiadczenia wynika ze o wiele szybciej sie aklimatyzuje jak sie go juz polaczy.]

[color=darkblue]10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: [dziś umarł jego kolega, a nie biorę mu towarzystwa bo a) jestem mocno uczulona na szczury i aby zrobic odczulanie, lekarz kazal nie brac kolejnych b) zaczelam prace, +studia, wiec nie bede miala czasu na zajmowanie sie nowym stadkiem]

[color=darkblue]11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:


12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:[klatka (duza)+karma+leki+transporter]

[color=darkblue]14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: [oddam tylko do domu, w ktorym sa inne szczury!]

[color=darkblue]15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:[posiadanie innych szczurow, zapewnienie dobrej opieki weterynaryjnej, kontakt ze mna choc na poczatku po adopcji]

[color=darkblue]16. Zdjęcia szczurów:


[color=darkblue]17. Kontakt:[martaklatka@gmail.com, forum]

[color=darkblue]18. Kilka słów o szczurze:[Pare slow o Kotlecie: typ indywidualisty w stosunku do czlowieka, ale super kompan dla innych szczurow, takze jesli szukasz towarszystwa dla swojego zwierzaka, a nie przytulanki (chociaz kto wie, moze jeszcze zrobisz z niego czlowieka,yyy, szczura;), to mysle ze dobrze wybierzesz. ]

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
martaklatka 


Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 10:50   

Bardzo proszę o pomoc Kotlecikowi! On potrzebuje bardzo towarzystwa innych szczurów! W razie potrzeby mogę dać całą historię leczenia z lecznicy "Ogonek" w Warszawie. Pomogę w transporcie, ba, sama zawiozę na terenie mazowieckiego!
 
     
mikanek 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 16:32   
   Zwierzątka: 2 koty, 1 królik, 3 szczury


Do zamknięcia, Kotleto-Misiek u mnie :wink:
_________________
Toffi & Ryjek & Paszczak
*za tęczowym mostkiem hasa Susełek* Mikaś* Rychu, Nelisława * Muminek* Mika* Victoria*Surik*Hipcio*Pimplak*Gocia*Gajutek*Mika*Migotka*Julcia*Suri*Bubu*Kotlecik*Surik
 
 
     
PACZEK 



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 371
Skąd: niestety POLAND
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 16:42   
   Zwierzątka: Szczuraski,pieski,kotki,rybki


Na nową drogę dla Kotlecika :serducho:
Cieszy bardzo że są domki które przygarną dojrzałego ogonka :)
:kciuki: za długie i szczęśliwe życie dla szczuraska :)
_________________

 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 17:13   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


to mój były podopieczny.. dopiero teraz zobaczyłam, że szukał nowego DS..
dziękuję mikanek za jego adopcję w każdym razie.
 
     
mikanek 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 19:37   
   Zwierzątka: 2 koty, 1 królik, 3 szczury


:kciuki: Za to aby się przekonał do mnie, bo póki co ma ogromny dystans
_________________
Toffi & Ryjek & Paszczak
*za tęczowym mostkiem hasa Susełek* Mikaś* Rychu, Nelisława * Muminek* Mika* Victoria*Surik*Hipcio*Pimplak*Gocia*Gajutek*Mika*Migotka*Julcia*Suri*Bubu*Kotlecik*Surik
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 16