Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hamaki
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 23:21   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Oleczka, ciekawa uwaga. :wink:
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:52   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Mnie osobiście pomysł nie dziwi, ale na moje kluchy musiałby być to stanik z miseczką P :D Ja generalnie klatki urządzam zupełnie nie patrząc na wygląd, bo to nie wazonik do patrzenia a funkcjonalne mieszkanko ;) Inna sprawa, że jeśli by to był stanik usztywniany, już oczyma duszy widzę pogryzioną gąbkę i druty :?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lama 


Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 688
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:02   

Pomysł wydaje się być fajny, tylko fiszbiny lepiej chyba wyjąć. No i miseczka musiałaby być dosyć głęboka (P jeszcze nie produkują, ja się spotkałam z największą miską w rozmiarze L;)).
Layla napisał/a:
już oczyma duszy widzę pogryzioną gąbkę i druty :?

Ja oczyma duszy zobaczyłam mój stanik za 150 zł pogryziony i obsikany przez moje zołzy i prawie zawału dostałam.;]
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:07   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Lama, toteż jak już dawać to taki z bazaru, a nie za 150 zł :DD
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lama 


Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 688
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:12   

Off-Topic:
Wiem, ale po raz - nie mam żadnego z bazaru, a po drugi raz - ja bym nie dała do obsikania mojego stanika, to moja wyobraźnia mi przedstawia jakieś katastroficzne wizje.;)
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 16:19   

ale staniki mojej mamusi są bez usztywnienie takie materiałowe woreczki;p swoich bym nie dała;p
 
 
     
EL 



Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: Inowrocław/Wrocław
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 18:14   
   Zwierzątka: Cisza


bardzo ciekawy pomysł :mrgreen:
 
 
     
Bernadeta
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 19:19   

nutaka,Nie za bardzo ten pomysł mi odpowiada bo w moim odczuciu jest mało "estetyczny",chyba,że tak to zostanie wszystko pozszywane,że stanika nie będzie przypominać.
Poza tym jeśli te szczurki tak szybko jak moje będą upiększać we wzorki ażurowe swoją sypialnię-hamaczek to i tak za długo nie będą w użyciu.Moje potrafiły w ciągu jednej nocy ozdobić w masę dziur i dziureczek swoją "sypialnię" :wink:
 
     
Aide 


Dołączyła: 01 Sty 2008
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 22:47   
   Zwierzątka: szczurki NINA i RITA


Muszę powiedzieć, że ubawiła mnie ta konwersacja ....nie to żebym się śmiała z kogoś, zaznaczam!
Osobiście pomysł mnie rozbawił, ale zgadzam się z Asaurus, po przeróbkach, dlaczego nie? ....jeśli będzie im wygodnie w misce stanikowej to jestem za. :wink:
_________________
Aide
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 16:03   
   Zwierzątka: ......


Nasz najnowszy hamak. Poszewka na jasiek z polaru zapinana na zamek. W klatce wisi na dużych spinaczach. Ogonki śpią na wierzchu lub wchodzą do środka, najczęściej 2 śpią w środku a 2 na wierzchu. Nie kupiłam, miałam takie 2, po zmianie wystroju pokoju dziecka znalazły takie zastosowanie.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 16:28   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


helen.ch,
Wygląda świetnie! :mrgreen:

Ja od prawie roku używam serwetek czy podkładek pod talerze (nie wiem, jak to nazwać). Takie z grubego materiału, z fakturą podobną do sztruksu. Kupuję w sklepach z dodatkami do domu/kuchni za ok 5zł. Są kolorowe, ładne i bardzo wytrzymałe.
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 17:01   

Helenko, super patent. :mrgreen:

Ja ostatecznie znalazłam materiał idealny, w dodatku niechcący. Mieliśmy taką starą narzutę, zielonkawo-ecru, dwustronną. Jak ją szczury pocięły, to uszyłam hamaki i okazało się, że sierść w ogóle nie wbija się w ten materiał (przekleństwo przy hamakach z ręczniczków kuchennych), schodzi z niego szybko, w sumie wystarczy polać wodą. Po praniu szybko schną i są nie do zdarcia.

Dziś zabieram się za szycie z tego tuneli, wiszącego domku i półek ala Ikea.
 
     
landrynka 



Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 584
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 19:38   

Viss napisał/a:
Ponieważ woliera jest za duża na spinacze, zahaczam kółka od kluczy z łańcuszkiem i karabińczykiem do każdego rogu hamaka.

Viss, czemu za duża :drap: ? ja mam pełno spinaczy i jest dobrze, kółka od kluczy miałam raz i pamiętam, strasznie ciężko było coś od nich odczepiać, przyczepiać. a przy moich szczurach niektóre rzeczy muszę myć co 2 dni :roll: .

ja na hamaki mam pół szafki starych łachów, głównie bluzek mojej mamy. aktualnie przymierzam się do zrobienia czegoś bardziej twórczego niż odcięcie kwadratowego kawałka i przebicie go na rogach spinaczami :P .
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 19:55   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ja mocuję hamaki na starych żabkach od firanek.
Tata mi na działce znalazł kilka i są genialne!
Z jednej strony mają haczyk, który zaczepiam o pręty, a z drugiej krokodylka, którym chwytam róg hamaka. :wink:
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 21:49   
   Zwierzątka: Zoo


PALATINA, ja też mocuję na żabkach :mrgreen:
Niestety, moje wytrzymują przeciążenia góra do sześciu grubych chłopów i materiał z nich wyłazi :/
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 11