Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hamaki
Autor Wiadomość
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 22:41   

Mam identyczny tunel jak falka, tylko z rekawa od bluzy polarowej zawieszony na spinaczach odgietych jak do wieszania baniek/bombek :wink: (juz to chyba wyzej pisalam :drap: ) - cieplo, ciemno i sie wisi bo sie rozciaga. Moje dziewczyny maja cos innego bo niszcza kazdy twor z materialu - podwiesilam im na takich kulkach jak falka domek igloo dla swinek morskich - sprawdza sie super.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 21, 2007 23:35   

Na hamaki używam, podobnie jak Olimpia, małych ręczniczków. Ostatnio w carrefourze się obłowiłam, bo były ręczniki wszelkiego rodzaju na wagę. Tym sposobem mam 12 idealnych hamaków za cenę 5 zł. :mrgreen: Ponieważ woliera jest za duża na spinacze, zahaczam kółka od kluczy z łańcuszkiem i karabińczykiem do każdego rogu hamaka.
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 10:08   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


Prawie kazdy material nadaje sie na hamaczki... byle nie byl zbyt rozciagliwy - wtedy wszystko sie zapada, chyba ze zlozy sie material kilka razy, nie klaczyl czy nie grozil zaplataniem lapki (juz kiedys widzielismy moherowy hamak :roll: )

My wykorzystujemy praktycznie to co jest pod reka - stare spodnie, koszulki, koszule, reczniki czy w koncu posciele a nawet plocienne serwety :wink:
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 16:27   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Mam jeszcze pytanie, w klatce Helen widziałam wyposażenie z living world (domek i hamak). Jak się sprawują, wytrzymałe są? :wink:
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 17:49   
   Zwierzątka: ......


polna napisał/a:
Jak się sprawują, wytrzymałe są?
Domek jest super (dzięki cioteczko Viss raz jeszcze), świetnie sie myje, jest pojemny i przyjemny, jak dla mnie ma jedną wadę: jest lekki i dziewuchy mi nim po klatce jeżdżą :D . U nas stoi do góry nogami najczęściej na półce i jest przymocowany pręcikiem od starego poidełka, albo na dnie klatki, wtedy go niczym nie mocuję. A hamak to nawet nie wiem który :oops: . Mamy 3 sztuki oryginalnych, kupnych hamaków i wszystkie są świetne, zwłaszcza ten w całości pokryty misiem, go babska najbardziej lubią, tunel jest lubiany głównie przez Daisy, jakoś nigdy w nim nie śpia wszystkie na raz.

[ Dodano: Sro Lis 21, 2007 17:51 ]
polna napisał/a:
wytrzymałe są
moje nie niszczą wyposażenia klatki, mam to już dośc długo i tylko tasma , którą jest obszyty hamak jest naddziabnięta, hamaki nie rozwlekają się pod ciężarem nawet 4 sztuk naraz.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
  Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:29   Hamaczek za stanika??:))

W domu mam pełno starych stanikow ktore po przywiszeniu na klatce spełniały by role takich 2 hamaczkow;p szczurki spały by sobie w miseczkach;p nie wiem czy takie cos jest mozliwe..;p :mrgreen: a co wy o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Czw Lut 28, 2008 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:37   
   Zwierzątka: Kot


nutaka, wiesz, generalnie jeśli miseczki są duże... ale jak sobie to wyobrażasz - przychodzą do Ciebie goście a w klatce stanik nad stanikiem... :shock: weź się zastanów...

sama nie wiem czy smiać się czy płakać....
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:38   

no ja raczej nie przebywam z goscmi smutasami;p to by ich nie zrazilo;p

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 15:39 ]
Mała Mi, nie wiem nad czym tu płakac;p chyba ze się smiac bo sama się z tego smiałam ale ja się zastanowiłam to nawet nawet pomysł;p :shock:
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:42   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


nutaka, ja powiem tak. Znam lepsze patenty na szczurze hamaki, ale jeśli faktycznie masz staniki ze sporą miseczką, to spróbować można. Aczkolwiek mnie jakoś to zniesmacza. I przypomniała mi się historia znajomej mamy, która zmywak zrobiła z majtek.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:42   
   Zwierzątka: Kot


Off-Topic:
wiesz, nutaka, ja też z takowymi nie przebywam, ale byłoby mi wstyd. Jakoś mi się nie uśmiecha pokazywać wszystkim moich staników - zalezy jakie kto ma pojęcie dotyczące intymności.
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:45   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


Przetestuj, zrób zdjęcia i potem opisz jak się sprawuje. Można rozciąć miseczki i zrobić dwa pojedyńcze hamaki i nie będą wyglądały jak stanik. Poza tym wszystko zależy od estetyki wykonania i samych staników.
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:47   

heh zobaczymy jak sie szczurki pojawią;p a nie wiem czy pomysł wykorzystam;p
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:47   
   Zwierzątka: ......


Mała Mi napisał/a:
:shock: weź się zastanów...

sama nie wiem czy smiać się czy płakać....
:D
u naszych gości zdziwienie wywołuje juz standardowe wyposażenie klatki jak i ona sama. Męża szef ostatnio skomentował całość tak "chyba was pogięło :shock: ", jakby tam jeszcze stanik wisiał
:hahaha: przepraszam, ale ubawił mnie ten pomysł. Jeśli ty nie miałabyś z tym problemu, to czemu nie...
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 16:13   

ja tez sie usmiałam jak sobie to wyobraziłam ale dla małych szczurkow mogłoby byc;p ja wogole mam dzisiaj głupie/smieszne pomysły bo mam dobry humor bo znalazłam szczurki:) :oops:
 
 
     
Oleczka 
Sklep Gryzoland


Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 67
Skąd: Warszawa - Wola
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 23:17   
   Zwierzątka: szczurcie


a ja powiem tak ze to co jest w klatce to ma sie szczurom podobac :D moja miala norke zrobiona z...... majtek, kiedys babcia kupila mi takie wiecie gatki grube prawie frote nigdy ich nie zalozylam i zamiast wywalic zszylam otworki na nogi i Myska byla zachwycona :D i jakos nikt sie nie dziwil ze Mysia spi w majtkach :) bo sam fakt posiadania szczura dla ludzi ktorzy do mnie przychodza to juz jest dziwne, a to ze majtki to nie :)
_________________
Sklep dla Gryzoni i Kroliczkow
www.gryzoland.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 12