Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Sob Lis 24, 2012 15:11
Stadko cukrowych szczęściarzy
Autor Wiadomość
Nikusia
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Paź 30, 2012 18:00   

To fajniusio :lol1: A twój duet ktoś zaadoptował?? P.S a możesz mi pomóc w szukaniu bo internet będę miała niestety tylko do połowy stycznia :?
 
     
Klaudiaaa. 



Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Karsko/Gorzów wlkp.
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 18:01   
   Zwierzątka: Jest nas 11 !


Jaki mój duet ?Pewnie ,że mogę tylko daj numer jeśli do stycznia nic nie znajdziesz.
_________________
Ze mną : Majka Sisi Nuna Gaja Misia Crazy.
Kosmita ,Ufo ,Śnieżek ,Mamba ,Alex.
Za Tm: Nana(*) Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Milek (*)
 
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 18:11   

A przepraszam, to inna użytkowniczka ma do oddania duecik. pomyliło mi się hehe :P

Jak nie znajdę nic do końca roku, to na początku stycznia prześlę Ci nr na priv. Pozdrawiam :)
 
     
Klaudiaaa. 



Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Karsko/Gorzów wlkp.
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 18:12   
   Zwierzątka: Jest nas 11 !


Ok.Powodzenia życzę .
_________________
Ze mną : Majka Sisi Nuna Gaja Misia Crazy.
Kosmita ,Ufo ,Śnieżek ,Mamba ,Alex.
Za Tm: Nana(*) Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Milek (*)
 
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 23:24   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


Tosia jest do odebrania po 4 listopada. Szczury są u mnie w Głogowie, miasta wypisane są dzięki uprzejmości moich znajomych studiujących w wypisanych miastach..


Feniks? ma wywalone na caaały świat... ale nie pogardzi - kocha, kocha mizianko. I jeść. I spać na Lunie. Ale to zależy od humorku.

Koniczynka to słodziak 100% baby w babie, jak i Tośka, która codzienie gdy wracam z uczelni serwuje mi iskanie brwi i słodziachne buziaki. Jak się dobiorą we dwie z Koniczynka albo w trzy z Adzią to mam przekichane:D
_________________
Na ich temat
Ostatnio zmieniony przez LaLuna Śro Paź 31, 2012 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 00:15   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


mój Tż jest niejako zwiedziony oddaniem Feniksa, miał plany na jego kastrację i zostawienie go w stadzie. jednak ja miałam inne plany :roll:
Koniczynka jedzie do Brzegu Opolskiego
Feniks jedzie do Warszawy
Tosia albo zostaje w moim mieście albo jedzie do Leszna, ale nie wiadomo jeszcze...
Nutka powędruje z Tosią jeśli jeden z powyższych wariantów wypali.
Zaoferuj kochający dom Tosi!

Baby za wzór do naśladowania na szczęście wzięły ciotkę Adzie i ciotkę Lunę. Nutka jest płochliwa, dopiero po chwili uspokaja się na rękach. A małe baby to przytulachy, żebraki i kosmetyczki - w jednym.


A i nie można zapomnec że z Tosi istna kaskaderka, w górę i w dół pół dnia, tam i spowrotem, głową do góry i głową w dół, z byle powodu!

Feniks za to ma w ogóle swój świat - albo wyjdzie, albo nie wyjdzie, całe stado je? eee on poczeka aż sobie pójdą, albo i w ogóle oleje temat. ale czasem jak ładnie zapachnie to ruszy swój ogon i podziubie z innymi. Ale jak się zaczyna głasianie.. :lol: rozpływa się w oczach. Nie zawsze lubi towarzystwo innych szczurów, często widzę, że przenosi swe 4 litery w miejsce "byle, żadnej baby"... ;)

tak bardzo chciałam się nie przyzwyczaić, nie przywiązać, ale nie da się! ;( do tak kochanych charakternych maluchów nie da się nie przywiązać, nie zakochać. aż zazdroszczę przyszłym właścicielom i śni mi się dzień rozstania po nocach i płaczę rzewnymi łzami!
_________________
Na ich temat
Ostatnio zmieniony przez LaLuna Śro Paź 31, 2012 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 31, 2012 00:18   

Czy mogę poprosić o odp?? :)
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 00:24   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


:] oczywiście
_________________
Na ich temat
 
     
Nikusia
[Usunięty]

Wysłany: Śro Paź 31, 2012 00:29   

Dziękuję uprzejmie :)
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 13:00   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


LaLuna, czyli jako taki ewentualny dom znalazł się dla Tosi ?
_________________
Moje ogony
 
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 13:23   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


Cegriiz, EHHH właśnie dostałam odpowiedź na to w jakiej klatce kobieta z mojego miasta miała zamiar trzymać Nutkę i Tosię.. 21 x34.. kopara mi do ziemii opadła, do tego twierdzi że trzymała tam nie jednego szczura, miał masę miejsca, ostatnio miała samotnego samca który żył 2 lata. Matko boska. Do tego ona do tej klatki chciała jakiś domek wsadzić o_o chyba dla myszy.

Tosia poszukuje domku.
_________________
Na ich temat
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 31, 2012 13:30   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


LaLuna, o_O
Brak słów :shock:
Bo ogólne pojęcie jest, że szczur to jak mysz. Niewielkie, ziarnojad, tyle że inteligentniejsze.

Łamię się strasznie :/
Musze to poważnie przemyśleć- za i przeciw.

EDIT: ale szukaj domku dalej. Mną się na razie nie sugeruj.
_________________
Moje ogony
 
 
     
zuźmen 


Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 47
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 22:11   
   Zwierzątka: ogoniaste


LaLuna,z chęcią przygarnę Tosię.Jestem z Zielonej Góry.Mam sześć dziewuszek.W następną sobotę jadę do Bydgoszczy po siódmą,więc i dla ósmej znajdzie się miejsce.Dziewczyny mieszkają w Towerze,ale zmniejszyłam im metraż o połowę.Daj znać ,czy się załapię na adopcję i w razie wu prześlij ankietę.
 
     
LaLuna 
szczurlover



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 295
Skąd: DGL
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 22:48   
   Zwierzątka: TŻ i Nemi


http://www.sendspace.com/file/dfqcpm
ankieta, proszę o wypełnianie, dziś dostałam 2 zgłoszenia na Tosię, wszystko zależy od ankiet. email jest w pliku.

chętnie oddam Tosię z Nutką, dla osoby, która będzie w stanie baaardzo się im poświęcić, zwłaszcza Nutelce, która nabiera odwagi do człowieka powolutku, ale sukcesywnie :) a przy samej Tosi będzie tylko lepiej, u mnie trzyma mocno z Luną, która mówi jej na uszko, że nie trzeba się mnie słuchać, przychodzić, a czasem jak się schowa i udaje "że mnie to tutaj wcale nie ma" - to się nic nie stanie. Bo moja Luna tak ma, charakter typowo koci, ciężko mi przy niej wychowywać Nutkę, idzie to o połowę wolniej, ale idzie, Nutka się uczy zaufania ;)


PS. głównie do Cann Od dziś Fenix mieszka sam, serce mi pęka, ale wyposażyłam mu małą klatkę tak jak najlepiej tylko umiałam, mieszka w chorobówce. Nie chcę mu dawać ferplast rodents bo on taki maleńki do tej metrówki!


wczoraj ważyłam Tosię i Koniczynkę.. 100g i 98g. To są grubale maksimale! nie są tłuste, ale rosną w oczach :D pochłaniają tyle karmy że jestem przerażona :D jedzą VL Rat Nature ;)


Transport do Warszawy planowany na 16 listopada. Moja przyjaciółka jedzie na studia, dzięki życzliwości, za dobrą czekoladę [to moja uwaga a nie jej ;) ] najlepiej gdyby odbiór odbył się na dworcu, ponieważ nie wpuszczą jej do hostelu ze zwierzaczkami. Maluch/y będzie/dą zapakowany/e w pudełko/a, oczywiście postaram się je odpowiednio zabezpieczyć, zapewnić ogrzewanie, oraz wewnątrz zostawię jakieś szmatki, jedzonko, bo to kilka godzin w pociągu. Będą jechały bezpośrednim z Leszna.
_________________
Na ich temat
 
     
Cann 



Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: W-wa
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 08:12   

LaLuna napisał/a:
PS. głównie do Cann Od dziś Fenix mieszka sam, serce mi pęka, ale wyposażyłam mu małą klatkę tak jak najlepiej tylko umiałam, mieszka w chorobówce. Nie chcę mu dawać ferplast rodents bo on taki maleńki do tej metrówki!


wczoraj ważyłam Tosię i Koniczynkę.. 100g i 98g. To są grubale maksimale! nie są tłuste, ale rosną w oczach :D pochłaniają tyle karmy że jestem przerażona :D jedzą VL Rat Nature ;)


Transport do Warszawy planowany na 16 listopada. Moja przyjaciółka jedzie na studia, dzięki życzliwości, za dobrą czekoladę [to moja uwaga a nie jej ;) ] najlepiej gdyby odbiór odbył się na dworcu, ponieważ nie wpuszczą jej do hostelu ze zwierzaczkami. Maluch/y będzie/dą zapakowany/e w pudełko/a, oczywiście postaram się je odpowiednio zabezpieczyć, zapewnić ogrzewanie, oraz wewnątrz zostawię jakieś szmatki, jedzonko, bo to kilka godzin w pociągu. Będą jechały bezpośrednim z Leszna.

Ok, oczywiście mogę odebrać na dworcu. :) Koleżanka wysiada na Centralnym? Podaj mi proszę numer do niej, to zgadamy się co do szczegółów. Aktualnie na tymczasie urzęduje u mnie czwórka kilkutygodniowych maluchów, więc na początku Feniks nie będzie musiał się męczyć ze starymi prykami. : ))
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12