Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[Poznań] Centrum Zdrowia Małych Zwierząt (przy wieży tv)
Autor Wiadomość
nyina 



Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 14:05   

Witam, mam pytanie czy był ktoś u dr Tomaszewskiej ze szczurkiem z podejrzeniem guza przysadki? Podaje leki, żeby to zatrzymać? Wiem, że sprawa nie jest prosta, ale słowa innego weta żeby stworzyć kochający dom do końca bez próby czegokolwiek dla mnie są jak poddanie się bez walki.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 16:39   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


nyina, u dr Tomaszewskiej na pewno bywa pszczoła - a ma również przysadkowców, więc dr powinna być zaznajomiona z diagnostyką i leczeniem. Również u dr Lisieckiej powinno być ok, ale terminy są dłuższe. Jakby co pisz do pszczoły lub mao - obie są z Poznania i mają/miały przysadkowców.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 17:15   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


nyina, ja mam przysadkowe stado i zdarzyło mi się leczyć szczury przy pomocy pani doktor. Nam leków akurat podawać nie musiała, bo zawsze zapas muszę mieć w domu, ale Dostinex powinien być, kupowałam tam kiedyś tabletkę. Myślę, że poda/zaleci podać.
Warto do niej uderzyć.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 19:00   

nyina, śmiało możesz tam iść ;)
Powinni mieć i dostinex i galastop. Jeżeli leki będą działać, warto postarać się o tańszą kabergolinę. W razie pytań pisz pw.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
nyina 



Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 23:37   

Dziękuje za odpowiedź udało mi się jeszcze dzisiaj pojechać. Pani dr Tomaszewska niesamowita, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, obejrzała Zuzke z każdej strony, wytłumaczyła co jest z tym guzem i jak działają leki. Wzięłam Dostinex (38 zł za tabletkę, gdyby ktoś był ciekaw) no i teraz już czekam na efekty. Oby tylko zadziałało
_________________
Za TM: Mia, Zuza, Figa, Kropeczka, Pyza, Nami <3
 
     
mandinka 


Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 45
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 10:03   

Nasze dwie przysadkowe panie też leczyliśmy (i niestety przegraliśmy) u pani doktor Tomaszewskiej i również polecamy. 2 lata temu na naszą wyrazną prośbe spróbowaliśmy z Galastopem powołując się właśnie na to forum, rok później, kiedy druga nasza pańcia zachorowala - u dr Tomaszewskiej Galastop był już w standardzie :) Widać, ze pani doktor dużo się uczy i szpera w necie po zagranicznych forach. Bardzo, bardzo polecam i mam nadzieję, że za szybko do niej nie trafimy.
Też w zasadzie płaciliśmy tylko za leki (zastrzyk sterydowy - 10 zł), Dostinex na sztuki pół roku dostępny (2 lata temu jedynie Galastop).

Do tej lecznicy chodzimy też z naszymi kotami (nerkowymi i wątrobowymi), ale do pani dr Natalii, która sama ma wątrobowego kota i na kotach zna się najlepiej :)
_________________
Apolonia (+), Lukrecja (+), Biała pańcia (+), Czarna pańcia (+), Winston (samica), Masza (+), Szudrak (Arabela+), Daisy, Mela
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12