Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:46
XVII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie
Autor Wiadomość
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 15:25   XVII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


SHSRP ma przyjemność zaprosić na XVII Ogólnopolską Wystawę Szczurów Rasowych.


Wystawa odbędzie się w dniach 1-2.12.2012 w Warszawie jako wystawa towarzysząca 21 i 22 Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych organizowanej przez Elitarny Klub Kota Rasowego.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Miejsce wystawy:
Hala Widowiskowo Sportowa "ARENA URSYNÓW"
ul. Pileckiego 122

Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj do 1.11.2012 włącznie na adres: wystawashsrp@gmail.com

1. Każdy wystawca musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
2. Dokumenty niezbędne do zapisu na wystawę oraz wejścia na nią:
zgłoszenie: http://www.shsrp.yoyo.pl/...nie_na_wyst.doc
zaświadczenie weterynaryjne: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok/zaswiadczenie_wet.doc
3. Opłaty za wystawę przyjmowane są od dnia ogłoszenia listy wystawców i tym samym potwierdzenia, że wystawa się odbędzie do dnia 25.11.2012.
4. Wysokość opłaty za wystawę to:
Dla wystawiających do 10 sztuk zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 10 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 10 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 7 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 6 zł.
Dla wystawiających 10 i więcej zwierząt:
- dla osób niezrzeszonych w SHSRP - 12 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 8 zł za każdego kolejnego,
- dla członków SHSRP - 10 zł za pierwszego i drugiego szczura oraz 5 zł za każdego kolejnego,
- szczury nierasowe - 6 zł.

5. Dane do przelewu:
36 1160 2202 0000 0000 8671 0590 (Bank Millenium)
SHSRP
ul. Weteranów 21
03-172 Warszawa

4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, wg wzoru [XVII OWSR] nick, ilość rasowych, ilość nierasowych, ilość rodowodów (jeśli dotyczy), np. [XVII OWSR] quagmire, 3 rasowe, 2 nierasowe
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- termin wpłaty upływa 25.11.2012,
- proszę nie wpłacać pieniędzy przed uzyskaniem potwierdzenia, że wystawa się odbędzie,
- na 3 tygodnie przed pierwszym dniem wystawy tj. do 9.11.2012 wystawca może wycofać szczura lub szczury i nie poniesie opłat z tego tytułu. Jeśli szczur zostanie wycofany później lub po prostu nie przyjedzie, wystawca ma obowiązek uiścić opłatę za wszystkie zgłoszone zwierzęta.

5. Na teren wystawy mają wstęp tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych),
- zaświadczenia lekarza weterynarii,
- dowód wpłaty,
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę.

6. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami wystawy w sobotę rano.

7. Chętni do zgłoszenia szczura do kategorii Senior proszeni są o dopisanie litery "S" w rubryce "kategoria" na zgłoszeniu (czyli D,S), tak jak w przypadku kastratów (D, kastrat).

Przypominamy też, że SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie należy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową lub 3 dni wcześniej, jeśli na wystawie będzie kontrola lekarza weterynarii. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.


Dodatkowe szczury do towarzystwa, które nie będą oceniane, zgłoszenia do kategorii Najlepsze Trio oraz ewentualne osoby towarzyszące proszę wpisać w mailu wysyłanym wraz ze zgłoszeniem.

Szczury z przydomkiem Rat's Baradwys urodzone w 2012 roku nie mogą być zgłaszane jako szczury rodowodowe, mogą startować w kategorii szczur nierodowodowy.

Oczywiście wystawa jest otwarta dla zwiedzających.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
Ostatnio zmieniony przez quagmire Wto Wrz 18, 2012 13:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 15:33   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


No, może w końcu pokażę swoich chłopaków :mrgreen:

Off-Topic:
Ha, doczekałam się :DD To kto mnie przenocuje? :lol: :lol:
_________________
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 15:40   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


quagmire, w którym miejscu? w Arenie?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 16:08   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Wyedytowałam, dzięki Bel :mrgreen:

Tak, w Arenie, będziesz miała blisko :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 16:19   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Jupiiii muszę tam być! Może tym razem moi chłopcy nie będą aż tak się starały, żeby nie przyjechać :twisted:
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 16:57   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


quagmire, to o ile do tego czasu moje stare klamoty doczekają to się zgłoszę :D
Lavi, skombinuje się materac to zapraszam do mnie. Do Areny mam 3minuty spacerem :P
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:02   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Bel, lovju <3 :DD
Warszawskiej nie ominę, ni dydy :) Tylko właśnie mam problem ze swoim zgłoszeniem... Bo moje dwie dziadygi już na seniorów będą pewnie startować skoro mają dwa lata a najmłodszy jeszcze się nie urodził i nie wiem, czy w ogóle się urodzi :lol: Muszę trochę poczekać z tym zgłoszeniem :mrgreen:
_________________
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:11   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Lavi, a co ja mam powiedzieć jak moje do zgłoszenia mają już w tej chwili 2,3 i 2,4? :/
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:11   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Senior to kategoria, więc szczury biorą też udział w tych konkurencjach, co wszystkie inne dorosłe szczury.

A ja chciałam dodać coś odnośnie rexów. Jeśli Wasz rex ma wyjątkowo miękkie futerko, to istnieje szansa, że jest teddy rexem. Poproszę zaznaczyć wtedy futerko "do oceny", żeby sędziowie mogli to określić przed wystawą.
Teddy rexami mogą być szczury po:
Miocie Baśniowym HF
Leto z TazManie (B SR, M AR, Magiczny HF)
Ester of Anahata (O AR)
Saurac van Blue Moon (R SR)
Madao HF (C2 SR)
Wicia SR (D2 SR)
Irokez Beris (E EM, D2 SR)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
Ostatnio zmieniony przez quagmire Pon Wrz 17, 2012 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:13   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


quagmire, a jak seniorowi po rexie, ba..po włosach już zostało tylko wspomnienie? :lol: :lol: :lol:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:14   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Bel, to chyba był rexem a nie teddy rexem - wystaw jako fuzza :DD
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:15   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


quagmire, spoko! a tu gdzie jednak jakieś kępki futra pozostały-dogolę! :rotfl:
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:15   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


No mój jeszcze rexa mięciutkiego ma;) Dam do oceny futra o ile będzie zdrowy w grudniu;)
Off-Topic:
Bo on tak naprawdę nie ma skręconego futerka tylko jakbym mu nożyczkami poucinała kawałki :lol:

O takie o: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/251470_468166059881952_356789197_n.jpg


Bel przyklej mu na kropelkę jakieś sztuczne futro :DD
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:23   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lavi, watkowe - takie kocham, można schrupać :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 17:24   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Właśnie takie też kocham, tylko miziać i tarmosić :D
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13