Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:35
Narodziny miotu C2 SunRat's
Autor Wiadomość
mrófka 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 1837
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 01:53   
   Zwierzątka: Kiki pan kot i 10 x <:3)~


Czuczi :serducho: :serducho: :serducho:
wygląda jak mini Adelka :)
a Cuba przypomina miniaturową Fantę
ślicznotki :serducho:
_________________
Ze mną: Magnolia, Fantazja, Grimma, Jadzia, Opal i Oksydroma, Adela SunRat's, Bethy of Caramelka i Iczka Kunia Iryczka <3
Za tęczą: Rudi, Tynia, Fiśka, Kropka ( ? 08.09-23.01.10) [*], Lola (? - 15.10.10) [*], Fela (? - 04.11.10) [*], Primera of Anahata (28.01.10 - 25.03.11) [*],
Ifryt (? - 18.02.12) [*], Quentipha EM (16.02.10 - 30.04.12)[*], Sotera of Anahata (07.04.10 - 16.05.12) [*], Lavenda ( 19.02.10 - 23.07.12 ) [*], Lucynka ( 05.10 - 19.08.12 ) [*], Euforia ( 19.04.10 - 02.10.12
[*]




"Czasem bywa, że jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 11:00   

:kciuki: Mam nadzieje ze niedługo będą hasać razem i zapomnicie o stresach.
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
Pawlo 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 106
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 14:04   

Cuba jest już w nowym domku od niedzieli. Mała jest słodka, choć trochę zadziorna. Łączenie ma swoje wzloty i upadki, ale chyba wszystko zmierza ku lepszemu. Więcej szczegółów w temacie o dziewczynach.
_________________

 
     
marcique 


Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 224
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 18:09   
   Zwierzątka: Malaria i Urtricaria


udało się! długo to trwało, ale w końcu udało się połączyć Cykutę i Gangrenę. Dziś pierwszy raz dziewczynki śpią razem, przytulone, bez walk i gryzienia - pełna sielanka. Cykuta już cudownym szczurasem - baaardzo aktywnym i charakternym (teraz ona podgrywa Gangrenę), a do tego uwielbia się bawić z nami :D
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 18:27   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


marcique, z takimi imionami, to nie dziwne, że miały problem ;) Żartuję oczywiście i bardzo się cieszę :DD
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 23:03   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


Jak tam maluchy w nowych domkach?
_________________

 
 
     
inka 


Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 08:35   

w zeszłym tygodniu odwiedziliśmy weterynarza. Chłopaki są zdrowe i przełagodne :)
Coffee- 300g, Cristi-270g. Mimo, ze jest mniejszy, to on rządzi:), poza tym ma gen zwiedzacza ;) jeśli gdzieś nie da się wejść, to on musi sprawdzić, czy aby to nie pomyłka, ze się nie da :)
 
     
Agusia 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 605
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 20:16   
   Zwierzątka: <3 <3 <3 szczuraski i pieseczki <3 <3 &a


A foty wnuków to gdzie ja znajdę?
_________________

 
 
     
Domi1 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lis 02, 2012 14:11   

Witam na forum. Chciałam napisać, że moje maleństwa mają się świetnie. Cytrynka jest baaaaaaaaaardzo ruchliwa i bardziej odważna niż camaye, ale obie są cudowne. Za to cama jest łasuchem i jest zdecydowanie większa. W przyszłym tygodniu idę z nimi do weta, to sie odezwę. postaram sie również załączyć jakieś fotki, ale nie wiem czy mi sie uda zrobiś zdjęcia moim damą.
 
     
marcique 


Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 224
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 20:39   
   Zwierzątka: Malaria i Urtricaria


http://www.facebook.com/m...73337646&type=3
zdjęcia wszystkich moich zwierzaków, ale ostatnie ze zdjęć to głównie Cykuta ew. Cykuta z Gangreną :)
 
     
marcique 


Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 224
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 18:17   
   Zwierzątka: Malaria i Urtricaria


Cykuta jest niesamowitym szczurasem! prawie nauczyła się fruwać (potrafi skakać przez pół pokoju z klatki na łózko), nadal jest w stanie wydostać się z klatki i poruszać się z prędkością światła (jeżeli chce mi zwiać - zawsze jej się to udaje, nigdy nie udaje mi się jej dogonić); jest mega ruchliwa i ciekawska; ale jest też przesłodka - potrafi spać na kolanach, uwielbia się z nami bawić (przewraca się na plecki i podgryza nam paznokcie ;) i oblizywać po rękach; z Gangreną dogaduje się bez problemów, ale ewidentnie to ona dominuje; ma niesamowicie wyostrzone zmysły (w porównaniu do wszystkich moich poprzednich szczurów) - kota potrafi wyczuć jak tylko wejdzie do pokoju, bezbłędnie lokalizuje położenie smakołyków (Gangrena ma z tym więcej kłopotów); no i oczywiście jest prześliczna! natomiast na razie jest dość malutka (waży dopiero coś około 250 g).
a jak reszta szczurasów z miotu? jakie mają charaktery?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 13:09   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


marcique, świetna musi być :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Pawlo 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 106
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 21:02   

No więc Cuba była parę dni temu na pierwszej wizycie u dr. Mikłusza. Zdrowotnie wszystko jest w porządku. Co do charakteru: jest bardzo niezależna, nie łasi się do mnie jak Wenecja. Na wybiegu lubi przesiadywać pod łóżkami, jest trochę strachliwa. Ale jak ma ochotę na zabawę, to świetnie gania za ręką. Wprowadziła do stada ogromne libido - w czasie rujki nie popuści ani Wiennie, ani Wenecji :) Z czasem myślę, że przekona się do większej interakcji z człowiekiem, bo jeż niezłym łasuchem i daje się przekupić smakołykiem. Na razie jest dość drobna, waży około 260-270 g. Zdjęcia obiecuję wrzucić, jak dorwę jakiś sensowny aparat.
_________________

 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 20:04   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


W związku z planowanym kryciem Czucziny proszę wszystkich o krótką informację co słychać u rodzeństwa.,
_________________
 
 
     
marcique 


Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 224
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 13:51   
   Zwierzątka: Malaria i Urtricaria


Cykuta:
fizycznie - zdrowa, ma cudowne lśniące wręcz i niesamowicie mięciutkie futerko, baaaardzo aktywna, wyjątkowo dobrze rozwinięte zmysły (w porównaniu do moich poprzednich szczurów i Gangreny), jest niesamowicie szybka, świetnie (i bardzo daleko) potrafi skakać; błyskawicznie wyczuwa kota i jedzenie ;) jedyny mankament (o ile ktoś to uznaje za mankament) to to, że jest dość drobna - ewidentnie nie jest takim mega wielkim szczurem jak jej ciotki, które poznałam u henioków;
charakter - odważna, bardzo sprytna, wszędzie wejdzie, wszystko musi sprawdzić, niestety uwielbia gryźć różne rzeczy (najbardziej uwielbia pościel i nasze ubrania), potrafi być niesamowicie miziasta i słodka (sama przewraca się na plecki, zaczepia, podgryza i liże rękę), ale też bardzo lubi się bawić (ganiać za ręką), nad Gangreną mocno dominuje (czasem aż za bardzo męczy starą ciotkę), ale dogadują się dobrze - uwielbiają razem spać przytulone, na wybiegu też potrafią siedzieć sobie razem;
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12