Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Czw Lis 01, 2012 11:16
6 malców: rezerwacje etc. w pierwszym poście, woj. opolskie
Autor Wiadomość
dotsa 



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 43
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 22:53   

Dlaczego Gracy jest wolna i dlaczego ja nie mogę się aktualnie doszczurzać?! :-P Niechże ją ktoś przygarnie, bo się zapłaczę. ;( :P
 
     
ammy88 


Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 24
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:21   

Szarego chłopca biorę bankowo (obecnie nazwanego Alvim), szukam transportu :) Z tego co widzę to będzie mój drugi szczuras z "niepokalanego poczęcia" od bezjajecznego samca ;-)
(spokojnie, nie to było moją pobudką przy adopcji)
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:40   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


ammy88 napisał/a:
Szarego chłopca biorę bankowo (obecnie nazwanego Alvim), szukam transportu :) Z tego co widzę to będzie mój drugi szczuras z "niepokalanego poczęcia" od bezjajecznego samca ;-)
(spokojnie, nie to było moją pobudką przy adopcji)

Trzeba zanalizować dlaczego ciągnie Cię właśnie do takich maluchów :lol: Może ma to jakiś głębszy podtekst :mrgreen: Rezerwuje w takim razie Alvisia dla Ciebie :)
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 12:33   

Szkoda :( ;) ale w takim razie ja bardzo wstępnie rezerwuje Franka, ewentualnie jakmi się coś odmieni, to Molika, na dniach podejmę decyzję.
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 12:59   

Kasik jessst ;)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
unicorn 


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 833
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 13:50   

dotsa, rozważam. ^^
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 17:59   

LalaAla, Ty się nie ciesz, bo to jeszcze nic pewnego ;)
 
     
korba 


Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:24   
   Zwierzątka: szczury, gekony lamparcie


Rattime, moge przygarnąć dwa maluchy chłopaków czarnego i hasky. Tylko pytanie jak można by transport dla nich załatwić do Wawy :roll:
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 19:41   

od początku kibicowałam maluchom, ale niepotrzebnie włączałam filmik Eliota... ;( :serducho:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lip 11, 2012 01:00   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Posty dotyczące wyboru domków dla szczurów i osób posiadających gady znajdują się w nowym temacie: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12710

AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 11:30   

Halo, jak tam maluchy? :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
xshittiekittiex 



Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 15
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 14:19   

Może jakieś zdjęcia albo filmiki? :P Normalnie spragniona jestem ich widoku :lol:
_________________
Ze Mną Sepsa i Schizma - dwie małe dziadówki :D
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 18:25   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Wkleję wkrótce. Są przesłodkie. Mam więcej czasu wieczorem, wtedy odbywa się sesja socjalizacyjna i karmienie. Wszystkie malce gromadzą się przy mnie na kanapie i wtedy można obserwować różnice temperamentu. Na tym etapie rozwoju Gracy, Musia, Sweety, Alvin i Molik praktycznie nie schodzą mi z kolan, są zainteresowani każdym detalem mojej osoby :lol: Kotłują się w nogawkach piżamy etc. Franuś, Tośka i Eliot to wielcy eksploratorzy, minie momencik na kolanach i zaczyna się badanie świata. Nauczyłam ich, że klaśnięcie znaczy "nie wolno". Strefa zakazana to drzwi, jest pod nimi szpara którą mogłyby wydostać się z pokoju. Najwięcej musiałam klaskać "do" Franusia-wyjątkowo zawzięty typ :lol1: No i frakcja pośrednia "kopaczy odzieżowych" -Zuzia i Niki, te buszują w stercie ubrań do poskładania, tylko czasami zaglądają na kolana :lol1: Frakcje są zmienne, maluchy widać przechodzą różne stadia rozwojowe w różnym czasie :lol1: Kiedyś badaczami były czarnuszki i Franek, Franek dalej bada, a czarnuszki wybrały człowieka :wink: Wczoraj przyzwyczajałam maluszki do wody, nalałam trochę do miski i moczyłam im ogonki. Reakcje także przeróżne, niektóre były zachwycone i chciały wskakiwać :wink: , niektóre obojętne. No ale chrzest marynarski był :wink:
Na kursie dowiedziałam się, że istnieje teoria mówiąca o tym, że wczesna stymulacja taka jak dotyk etc. przyspiesza i "polepsza" rozwój układu nerwowego, cześć hodowców psów od małego stymuluje swoje szczenięta i kocięta. Próbuję to zrobić ze szczurkami :wink: Zobaczymy, czy ich rozwój intelektualny będzie "nadzwyczajny" :mrgreen:
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 11:59   

Czekam z niecierpliwością na jakiś filmik bądź fotki :serducho: Jestem kompletnie zakochana i żądna mojej Musiuni. Rattime nie masz nic przeciwko, że u nas dostanie nowe imię? ;)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
xshittiekittiex 



Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 15
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 01:16   

Opis jest wspaniały! Również nie mogę się doczekać jakichś świeżutkich fotek, a tym bardziej kiedy dziewczyny znajdą się już u mnie :serducho:
Ostatnio zmieniony przez Karena Śro Sie 08, 2012 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.57 sekundy. Zapytań do SQL: 14