Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Czw Lis 01, 2012 11:16
6 malców: rezerwacje etc. w pierwszym poście, woj. opolskie
Autor Wiadomość
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 16:37   

Hmmm Musia mnie zastanawia. Czy jest wolna zgodnie z pierwszym postem? Czy mam wysłac jakieś PW w celu wstępnej rezerwacji?
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 16:52   

Okej, byłoby super ;) ale jak tylko czarnuszek będzie wolny, to też mnie w ostateczności mniej na uwadze ;) będę śledziła temat i myślę, że w przeciągu tygodnia będę wiedziała co i jak :)
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 16:56   

Ja dlatego pytałam o Musię bo jestem zapisana na inny miot ale nie wiadomo czy załapię się na samiczkę z tamtego. Jeżeli nie to wzięłabym Musię o ile jest wolna. Kasik ty też piszesz tu ze względu na niewiadomą w temacie 11 pełzaków? :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 18:09   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


LalaAla napisał/a:
Hmmm Musia mnie zastanawia. Czy jest wolna zgodnie z pierwszym postem? Czy mam wysłac jakieś PW w celu wstępnej rezerwacji?

Na razie wolna :) , ow można wysłać celem opisu sytuacji życiowej, stopnia zaszczurzenia i posiadanego lokum dla maluchów :wink:
LalaAla napisał/a:
Ja dlatego pytałam o Musię bo jestem zapisana na inny miot ale nie wiadomo czy załapię się na samiczkę z tamtego. Jeżeli nie to wzięłabym Musię o ile jest wolna. Kasik ty też piszesz tu ze względu na niewiadomą w temacie 11 pełzaków?

Biedna Musia, będzie drugim wyborem, jeszcze w kompleksy popadnie :wink:
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 20:27   

Ok, w takim razie rezerwuję Musię i dam znać czy ją biorę czy nie w ciągu 3- 4 dni (bo wtedy wyjaśni się sytuacja z tematu 11 pełzaków i czy dostanę stamtąd maluszka czy nie ale coraz bardziej skłaniam się ku rezygnacji z tamtego malucha na rzecz Musi). Jeżeli oczywiście te 3- 4 dni nie są problemem. I już piszę coś na PW o warunkach.
I mam nadzieję, że Musia nie popadnie w kompleksy lub depresję, że będzie ewentualnym drugim wyborem :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
Ostatnio zmieniony przez LalaAla Sob Lip 07, 2012 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 21:08   

LalaAla, tak, dlatego piszę ;)

Rattime, ja napiszę Ci wiadomość jutro lub pojutrze, taka wstępną, tylko ba rdzo bym prosiła na pw jakieś pytania, bo nie wiem, co mam pisać, a mam utrudniony kontakt ze światem ;)
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 22:57   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


LalaAla napisał/a:
Ok, w takim razie rezerwuję Musię i dam znać czy ją biorę czy nie w ciągu 3- 4 dni (bo wtedy wyjaśni się sytuacja z tematu 11 pełzaków i czy dostanę stamtąd maluszka czy nie ale coraz bardziej skłaniam się ku rezygnacji z tamtego malucha na rzecz Musi). Jeżeli oczywiście te 3- 4 dni nie są problemem. I już piszę coś na PW o warunkach.
I mam nadzieję, że Musia nie popadnie w kompleksy lub depresję, że będzie ewentualnym drugim wyborem

Musia wydaje się twardą i pewną siebie sztuką ;) Myślę, że poradzi sobie z byciem drugim wyborem :)
Kasik napisał/a:
Rattime, ja napiszę Ci wiadomość jutro lub pojutrze, taka wstępną, tylko ba rdzo bym prosiła na pw jakieś pytania, bo nie wiem, co mam pisać, a mam utrudniony kontakt ze światem
:)
Napisz ile masz szczurków, jaką klatkę, czym karmisz, czy domownicy akceptują kolejnego zwierza, takie podstawowe sprawy :)
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 07:53   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


O rany, jeszcze wczoraj się chwaliłam, jak to maluchy nie wyłażą z klatki, a dzisiaj zaczęły :shock: Przeniosłam je do diuny, a dużą klatkę zaraz będę zabezpieczać siatką. Ojciec rodziny wrócił wczoraj na jej łono, wydaje się lekko zszokowany ilością i żywotnością swojego potomstwa :lol: Pozwala sobie włazić na głowę, w sensie dosłownym :wink: Maluchy go uwielbiają :) Film rodzicielski tutaj:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Mysia ma brudny ogonek, to chyba od cats besta, czym można umyć ogon szczura?
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 09:52   

Pewnie, że można. Możesz go przetrzeć wacikiem z ciepłą wodą. A ojca oddzieliłaś od mamy miotu na stałe czy zamierzasz kastrować któreś z nich? :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 10:10   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


LalaAla napisał/a:
Pewnie, że można. Możesz go przetrzeć wacikiem z ciepłą wodą. A ojca oddzieliłaś od mamy miotu na stałe czy zamierzasz kastrować któreś z nich? :)

Ha, ojciec został już dawno wykastrowany, pokrył mamusię wg obliczeń jakieś 4-6 dni po zabiegu :shock: Nie wiedziałam, że takie coś jest możliwe, dlatego pojawiły się maluchy.
 
     
Mika29 
Zakochana w ogonach



Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 704
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 10:20   
   Zwierzątka: Pies, 2 koty i 2 <:3 )


Rattime, samce po kastracji należy trzymać z dala od samic przez jakieś 4 tyg (jak się mylę to proszę o poprawę) ponieważ mogą pokryć samice. ;)
_________________
Księżniczki: Hannah, Ora :serducho:
Za TM:
Biała, Nela, Czarna, Mafia, Kropka, Ruda, Czort, Animka, Ariana, Rose, Re Re Qm Qm SR, Kagura, Goofy, Jadzia, Nirvana (*) ;(
 
 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 10:35   

Mika29 masz rację :) Generalnie sama nie wiedziałam jeszcze ze 2 lata temu, że jeszcze kilka dni po kastracji samiec może zapłodnić samicę. Na szczęście Rattime też już to wie i bardzo fajnie, że samiec jest wykastrowany.
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 12:33   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Mika29 napisał/a:
Rattime, samce po kastracji należy trzymać z dala od samic przez jakieś 4 tyg (jak się mylę to proszę o poprawę) ponieważ mogą pokryć samice.

Teraz to już wiem, ale nawet mój wet nie udzielił mi takiej informacji.
LalaAla napisał/a:
Na szczęście Rattime też już to wie i bardzo fajnie, że samiec jest wykastrowany.

Nie wiem, czy Julian podziela Twój entuzjazm :lol:
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 13:19   

O, a Franek też jest wolny?
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 13:35   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Kasik napisał/a:
O, a Franek też jest wolny?

tak :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12