Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Czw Lis 01, 2012 11:16
6 malców: rezerwacje etc. w pierwszym poście, woj. opolskie
Autor Wiadomość
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 10:12   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Śliczne są,a co do wymagań,to uważam,że są w porządku i cieszę się okropnie,że są na świecie ludzie,którzy pomimo swojego niezamierzonego błędu,potrafią być tak odpowiedzialni :) Kciuki za domki,oczywiście te najlepsze :) :kciuki:
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Neffri 


Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 20:22   
   Zwierzątka: Pies


Jakie cuda ;O
Byłabym zainteresowana samiczką, ale które to samiczki?:)
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:20   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Przepraszam za zaniedbanie wątku :oops: Tutaj nowy filmik malców:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Dalej nie ogarnęłam jeszcze całego towarzystwa, na razie rozróżniam:

Chłopaki:

Franuś - rex, normalne uszka, szary kapturek

Alvi - szary rex, dumbo, biała łatka na brzuszku :)

Eliot -rex, uszka normalne, znaczenia husky?

Molik - rex, dumbo, czarny z białą łatką na brzuchu

Dziewczynki: (4 wstępnie zarezerwowane przez osoby spoza forum, z tym że dwie jeszcze nie na 100%)

Sweety (REZERWACJA NA 100%)
dumbo, husky, albo blazed, szaro-biała

Musia
Czarna, biała łatka na brzuszku, uszka normalne, rex

Zuzia (rezerwacja 50%)
dumbo, husky, biało czarna, rex

Tosia
uszka normalne, husky, czarno-biała, rex

+2 dziewczynki, które muszę dzisiaj dokładnie obejrzeć i opisać

Maluchy jedzą już same, są absolutnie urocze i słodkie, nie boją się człowieka, codziennie dostają do klatki nowe zabawki, pudełka etc. którymi się zajmują. Klatka, którą kupiłam tzw. diuna okazała się być niepotrzebna, malce nie mieszczą się między prętami dużej klatki, a mają w niej mnóstwo przestrzeni, diuna przyda się do oddzielenia chłopaków :)
Jedzą ziarno słonecznika, dyni, daktyle, orzechy, migdały, jajka, ser biały, granulat versele laga?, kukurydzę, groszek plus inne świeże warzywa plus karmę dla kociąt rc baby cat. Umieją już także korzystać z poidełka :)
Ostatnio zmieniony przez Rattime Pią Lip 06, 2012 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:32   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Przesłodkie są :)
Szare wyglądają chyba na russian blue, chociaż pewności nie mam :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:38   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


quagmire napisał/a:
Przesłodkie są :)
Szare wyglądają chyba na russian blue, chociaż pewności nie mam :)

Kurcze, a na rexy wyglądają? Bo mają kręcone włoski, więc piszę że rex, ale teraz się zaczynam zastanawiać, czy ze szczurami nie jest tak, jak ze szczeniakami, np. małe mają inną sierść?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:45   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Nieeee, aż tak nie :)
Poznajesz po wąsikach. Kręcone wąsiki - rexy (lub fuzzy), proste - standardy, z zawiniętymi końcami (nie wiem, jak to lepiej opisać) - velveteeny.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 15:50   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


quagmire napisał/a:
Nieeee, aż tak nie :)
Poznajesz po wąsikach. Kręcone wąsiki - rexy (lub fuzzy), proste - standardy, z zawiniętymi końcami (nie wiem, jak to lepiej opisać) - velveteeny.

O Boże :shock: Myślałam, że rexy to takie, co mają kręcone futerko, tak jak np. koty rex :oops: Idę oglądać wąsiki :) Czyli na razie nie wiadomo, czy moje malce to rexy :roll:
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 23:15   

Chłopaczki są wolne? :) Bo jak by się okazali rexami, to bym być może była chętna na kapturka albo selfa :)
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 00:31   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Rattime, rexy mają "kręcone" futerko. Po prostu łatwiej poznać po wąsach. No i można to zobaczyć już u różowych osesków :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 09:41   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Kasik napisał/a:
Chłopaczki są wolne? Bo jak by się okazali rexami, to bym być może była chętna na kapturka albo selfa

Kapturek to jeszcze wiem który, ale self? :)
Wstępna rezerwacja na Eliota, Franusia i Alvika istnieje, czekam na ostateczne potwierdzenia :) i weryfikację własną ;) więc wszystko jeszcze może się zdarzyć :)
quagmire napisał/a:
Rattime, rexy mają "kręcone" futerko. Po prostu łatwiej poznać po wąsach. No i można to zobaczyć już u różowych osesków

Ha, to nie jest jeszcze ze mną tak źle ;) Wąsiki oglądałam, mają podkręcone, ale nie takie sprężynki jak u tatusia, a włoski coraz bardziej afro :wink:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 09:56   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Self to szczurek bez znaczeń, czyli cały w jednym kolorze :) Chociaż Ty raczej nie masz selfów, bo piszesz o łatkach na brzuszku, więc te maluszki są berkshire lub irish. Pokaż też rodziców, może zdjęcia. Będzie łatwiej ocenić :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 11:33   

No w sumie faktycznie nie ma selfów, mój błąd, pisałam na szybko i ledwie przytomna :P Chodzi mi właśnie o szczurka w jednym kolorze, plamki na brzuszku nie grają dla mnie roli ;)
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 12:30   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


quagmire napisał/a:
Self to szczurek bez znaczeń, czyli cały w jednym kolorze Chociaż Ty raczej nie masz selfów, bo piszesz o łatkach na brzuszku, więc te maluszki są berkshire lub irish. Pokaż też rodziców, może zdjęcia. Będzie łatwiej ocenić

Zaraz będę pracowała nad filmem "rodzicielskim" ;)
Kasik napisał/a:
No w sumie faktycznie nie ma selfów, mój błąd, pisałam na szybko i ledwie przytomna Chodzi mi właśnie o szczurka w jednym kolorze, plamki na brzuszku nie grają dla mnie roli

A czarny dumboszek może być? Bo nim się jeszcze nikt nie zainteresował.
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 15:31   

Rattime, to właśnie jest złośliwość losu, bo czarnego szczura już mam :P na razie też nie chciałabym się decydować na jakiegoś malucha, bo nie wiem, na czym dokładnie stoję. A jesteś już przekonana, że to będą rexy?
 
     
Rattime 


Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 31
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 15:41   
   Zwierzątka: psy, koty, szczury


Kasik napisał/a:
Rattime, to właśnie jest złośliwość losu, bo czarnego szczura już mam :P na razie też nie chciałabym się decydować na jakiegoś malucha, bo nie wiem, na czym dokładnie stoję. A jesteś już przekonana, że to będą rexy?

Ha, to jakby coś będziesz druga w kolejce na Alvika :wink: , bo co do niego, to nie ma jeszcze żadnej decyzji.
Co do rexów-nie-rexów ;) Tata jest rex, malce mają podkręcone wąsy i kręcone futerko, więc raczej tak :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13