Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Mar 10, 2016 18:49
Miot kontrolny Gintamowy
Autor Wiadomość
asia030984 



Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 1828
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 21:25   
   Zwierzątka: labradorek Fifka :) i agama brodata, pytony królewskie i kolonia mrówek


M6 cudo :serducho: :serducho: :serducho:
_________________
za tm: Whisky [*], Jamalka SunRat's [*], Kelmaa Abraxas [*], Kalyani Abraxas [*]
 
     
Willow 
zua kobieta ;p


Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 120
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 22:46   
   Zwierzątka: ogoniaste stadko zagłady :D


Tak, ciocia Willow była, kluski miziała i najchętniej by wszystkie ukradła :mrgreen: Te ich duże głowy i małe dupki są takie przekochane :serducho: M6 najchętniej sama bym przygarnęła bo ten słodziak na nogach mi taki rozpłaszczony zasnął-sama słodycz ;( :serducho:
_________________
Moje kluski:
Butterfly's Ginger, Kirara Shogun Rotta Taivas, Bebešina Quňka, Bebešina Toffifee, Anis Anemon Rotta Taivas, Daemonic William Blake, Fantastico Fungi Frico Rotta Taivas :serducho:

Za TM [*] Butterfly's Fisk, Booker, Buffalo Rotta Taivas, Capricossa Rotta Taivas, Dżo, Chester, Tejla, Niva, Cleo, Pixi, Gingers, Misiu :(
 
     
kasiatu 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 17
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 11:43   

może jednak jakieś nowe fotki? :)
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 18:22   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Wybaczcie opóźnienie ze zdjęciami, ale pogoda ostatnimi dniami była nie za ciekawa, więc i fot nie było jak porobić. Ale dzisiaj w końcu się udało, są to też zdjęcia rezerwacyjne. Z powodu rezygnacji jeden maluszek będzie na pewno wolny, być może dwa. No to lecimy!

SAMICE:
KAGURA RT - dumbo, rexovelveteen?, russian blue, berkshire, spotted - rezerwacja - Warszawa



GEDOMARU RT - dumbo, double rex velveteen, russian silver?, possum, banded - zostaje w hodowli



KIRARA SHOGUN RT - dumbo, double rex velveteen, black, nst. capped spotted - rezerwacja - Wałbrzych



SAMCE:
FUDO RT - dumbo, double rex velveteen, black, varieberk, szczątkowy spotted, DU point (trzy białe włosy na czole i trzy czarne kropki na brzuszku) - rezerwacja - Gdańsk



HIJIKATA TOSHIRO RT - dumbo, rexovelveteen/velveteen?, black, nst. variegated, blazed - zostaje w hodowli



HATTORI ZENZO RT - dumbo, double rex velveteen, black, varieberk, spotted, DU point (biały pyszczek, biała plamka między łopatkami, czarna kropka pośrodku brzuszka) - rezerwacja - Gdańsk



GOU RT - dumbo, double rex velveteen, black, irish (białe paliczki) - rezerwacja - Stary Grodków



KINTARO RT - dumbo, rexovelveteen?, russian blue, niski varieberk, spotted - rezerwacja - Kołobrzeg



TAKA-TIN RT - dumbo, double rex velveteen, russian blue, varieberk, spotted, DU point (dwie niebieskie kropki na brzuszku) - rezerwacja - Gdańsk



Maluszki rosną z dnia na dzień, ale mimo to dalej wolą siedzieć w gnieździe niż rozrabiać :) Wczoraj dostały przydomek "zgono-szczury", ponieważ po zaśnięciu, mimo podnoszenia, wołania, cmokania, spały mocno i twardo, nie zauważając, że coś się wokół nich dzieje :D

Trochę grupowych pt."Mamy to gdzieś, idziemy spać!" ^^

_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
Ostatnio zmieniony przez Nakota Sob Sie 04, 2012 14:36, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Mika29 
Zakochana w ogonach



Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 704
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 18:25   
   Zwierzątka: Pies, 2 koty i 2 <:3 )


Ale cudowne :serducho: Niesamowicie się ciesze, że F1 będzie moja :mrgreen:
_________________
Księżniczki: Hannah, Ora :serducho:
Za TM:
Biała, Nela, Czarna, Mafia, Kropka, Ruda, Czort, Animka, Ariana, Rose, Re Re Qm Qm SR, Kagura, Goofy, Jadzia, Nirvana (*) ;(
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 18:57   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Jakie sliczne :serducho: Pan blazed najladniejszy :zakochany:
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 19:05   

Najpiękniejsza jest trzecia pani :serducho:
Serce boli, że nie mogę teraz powiększyć stadka i musiałam zrezygnować ;(
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 19:55   
   Zwierzątka: ;(


M5 jest cudowny. I jak fajnie łapkę podaje. a wszystkie maluchy takie fajnie ciapate. :mrgreen: :serducho:
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
miju 



Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 149
Skąd: Warszawa/Włocławek
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 21:08   
   Zwierzątka: Ciapek, Foton, Alucard i Po


Trzymajcie mnie! Chłopiec HIJIKATA TOSHIRO RT jest boski.

Reszta też jest śliczna, ale on podbił moje serce :serducho:
_________________
Czterej pancerni
 
     
Willow 
zua kobieta ;p


Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 120
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro Lip 04, 2012 22:20   
   Zwierzątka: ogoniaste stadko zagłady :D


Trzecia pani była już zaklepana długo przed narodzeniem :P Całą ciążę o nią miaukałam Alasce :mrgreen: I oto jest moje cudo :serducho:
_________________
Moje kluski:
Butterfly's Ginger, Kirara Shogun Rotta Taivas, Bebešina Quňka, Bebešina Toffifee, Anis Anemon Rotta Taivas, Daemonic William Blake, Fantastico Fungi Frico Rotta Taivas :serducho:

Za TM [*] Butterfly's Fisk, Booker, Buffalo Rotta Taivas, Capricossa Rotta Taivas, Dżo, Chester, Tejla, Niva, Cleo, Pixi, Gingers, Misiu :(
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 23:43   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Dzieciaki dziękuję za komplementy :serducho: Zrobiły się rozbrykane, coraz więcej biegają i tłuką się między sobą. W końcu też znalazły drogę ucieczki w klatce, w której do tej pory mieszkały (ma sporą dziurę w kuwecie, ale zakryłam ją kuwetą narożną), więc musiały przeprowadzić się do duny :)

Okazało się również, że mama miotu jest jednak rexovelveteenem. Maluszki, które określiłam jako DR nie wyłysiały mimo ukończenia trzech tygodni, co skłania mnie do myślenia, że są to double rexovelveteeny. Ich 'rexowe' rodzeństwo to najpewniej sierstne kopie mamusi - rexovelveteeny, acz muszę się jeszcze dobrze przyjrzeć ich wąsom żeby to potwierdzić.
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 08:54   
   Zwierzątka: ;(


double rexovelveteeny. ? :huh2:
Nie miałam pojęcia że to jest w ogóle możliwe. Wyślesz jakieś aktualniejsze zdjęcia jak to wygląda?? Będziesz miała w przyszłości więcej takich miotów??
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 02:10   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Skoro w hodowlach rodzą się bez problemu rexovelveteeny (w większości przypadków mylnie opisane jako rexy czy velveteeny - tak jak w tym przypadku) to dlaczego nie miałyby się rodzić double rexovelveteeny? To dokładnie tak samo jakby rozmnażyć rexa z double rexem, ale tutaj mamy jeszcze dodatek w postaci velveteena.
Maluszki właściwie nic się nie zmieniły, DR V zgubiły troszkę futra, ale dalej są mocno ofutrzone. Jestem ciekawa czy i w ogóle wyłysieją za młodu, bo co do późniejszego łysienia mam już obserwacje, ponieważ mieszkała u mnie samica DR V.
Nie wykluczam w przyszłości pojawienia się takich miotów, aczkolwiek ze względów wystawowych wolałabym uniknąć takiego nagromadzenia różnych sierści na szczurze.
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
blanny 



Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 207
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 02:11   
   Zwierzątka: szczurki


http://s597.photobucket.c...nt=DSC09502.jpg :serducho: :serducho: :serducho:
Nie no, umieram po prostu. :serducho: Toż to jest dzieło sztuki, a nie szczur! :mrgreen:

Wszystkie maluszki są taaakie słodkie. :)
Jestem ciekawa, co tam z tą ich sierścią. :)
_________________
<3 Paulie <3 Jimini <3 Neroś <3 Danteś <3 Fabiś <3 Nessiak <3 Zeroś <3

/blanny z innego forum. ;)
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 20:32   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Najnowsze zdjęcia dzieciarni :serducho: Trochę grupowe, trochę indywidualne, w zależności od szczura.

Dziewczęta:







Chłopcy:









Jak widać większa część miotu wyłysiała. Są cudownie gorące, zabawowe i szybkie :) Zachowują się jak małe torpedy i łapią wszystko co wpadnie im w zęby, bo być może okaże się jadalne :P

Trzech samców (M1, M3, M6) jest wolnych i niecierpliwie czeka na swoich nowych właścicieli :)
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 12