Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Wto Sie 14, 2012 12:29
Łódź Bubciowe maleństwa rexy
Autor Wiadomość
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 19:25   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


szczurowata napisał/a:
Jaka śliczna dziewczyna 4 :mrgreen: :serducho:

i już zarezerwowana, zwolniła się samiczka nr 3... brać dzieciaki są malutkie i cieplutkie co prawda mamy standardowe uszka, ale nasze usposobienie jest cudowne, jesteśmy sprytnymi maluchami, małymi pokręconymi żarłokami :] jemy tak dużo, że mama sama nie ma dla siebie :lol: wspinamy się i skaczemy, niczego się nie boimy, sami schodzimy z łóżka :twisted: i nagle znikamy pod łóżkiem gdzie się świetnie bawimy 8) uwielbiamy, owocki warzywa, gerberki i kaszki oraz mięsko :] nasz mama ma nas dosyć i od nas ucieka, ale karmi nas zawsze kiedy tego chcemy :) a my bardzo chcemy i jeść i trafić do nowego domku gdzie będziemy kochani i rozpieszczani :roll: zapraszam do adopcji małych chłopaków :) niestety chłopców nie mogę u siebie zostawić, 2 stada to by było za dużo wystarczy, że Bubcia i jedna jej córcia zostają u mnie wbrew woli mojego kochanego tatusia :lol: a swoją droga Bubcia jest jak piesek, chodzi za mną i się domaga głaskania :) a jej dzieciaki chętnie usypiają w mojej dłoni i pod bluzką :] są strasznymi pieszczochami, takich maluszków jeszcze nie miałam :roll:
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 19:34   
   Zwierzątka: królinka i szczury


ko93, pokaz maluchy, juz pewnie urosly :serducho:
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 19:42   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


No od przedwczoraj urosły :] po prostu są mistrzami ucieczki z łóżka bardzo szybko się nauczyły 8) cudowne maluchy :serducho: żarłoki jak mało kto 8) 3 chłopców i jedna dziewczynka do adopcji, postaram się też pokazać małą, która u mnie zostaje jest cudowna :twisted:
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 19:53   
   Zwierzątka: królinka i szczury


ko93, sliczne sa(przynajmniej byly 3 dni temu, teraz nie wiem :roll: ), kciukam za najlepsze domki :kciuki:
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 22:38   

Dostałam przed chwilą wiadomość, że ko93 niestety jest do jutra w szpitalu.
Na wszelkie wiadomości dotyczące adopcji odpisze najszybciej, jak tylko będzie mogła :)
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 15:24   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Dopiero dzisiaj udało mi się przekonać lekarza, że już mi nic nie jest i chwile temu dojechałam do domu 8) dzisiaj wszystko zaktualizuję :)
 
 
     
szczurowata 
ciurza mama



Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 366
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:15   
   Zwierzątka: Pies i świnka morska.


ko93, no wiesz, jest wolna dziewczyna, Ty z Łodzi wiec problemu z transportem by nie było 8)
Ale ja nie mogę się doszczurzać, póki co ;( Ale fotki laseczki chętne pooglądam 8) :twisted:
_________________
Za TM - Keyko, Bambi, Ariska, Pchełka, Wenus i Sawa. ;(

aktualny brak ogonów
 
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 23:10   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


szczurowata napisał/a:
ko93, no wiesz, jest wolna dziewczyna, Ty z Łodzi wiec problemu z transportem by nie było 8)
Ale ja nie mogę się doszczurzać, póki co ;( Ale fotki laseczki chętne pooglądam 8) :twisted:

Ja też nie mogę się doszczurzać, a zamiast jednego szczura, o którego się nie prosiłam dostałam 11 :lol: z czego mamusia i córeczka mają u mnie zostać :roll: póki co na tą chwile maluchom szczególnie samcom muszę znaleźć jak najszybciej domy, albo chociaż Dt nie wiem czy znowu nie trafię do lekarza na dłużej :| jednym stadem jeszcze rodzinka się zaopiekuje, gorzej wtedy z maluchami :| póki co mam 3 samców i 1 dziewczynkę do wydania zapewniam, że jeden szczur więcej o ile jest tej samej płci co stadko nie zmienia nic, zdążyłam się o tym przekonać jakieś 40 szczurów temu :wink:
 
 
     
szczurowata 
ciurza mama



Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 366
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 11:55   
   Zwierzątka: Pies i świnka morska.


ko93, to faktycznie jesteś w kropce. :|
Ale naprawdę nie mogę, mama nie chce słyszeć o kolejnych szczurach. ;( Mam juz 2 ogony, psa, świnkę morską i kraba. A jakby się tata dowiedział ze znów adoptowałam szczura, to by mnie z domu wyrzucił 8) :lol:
Zawsze pogadać z mamą mogę..ale nie w tej chwili..tylko dopiero po przeprowadzce, a może to potrwać kilka miechów, wiec dziewczynka będzie miała juz pewnie nowy domek. :roll: A mam 2 samisie, wiec samczyk raczej odpada..nowa klatka - 200zł, kastracja samcola - 100zł.. :|
Zresztą, jakbym mogła to bym wszystkie zgarnęła :lol:
_________________
Za TM - Keyko, Bambi, Ariska, Pchełka, Wenus i Sawa. ;(

aktualny brak ogonów
 
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 18:42   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


czy dziewczynka nr 3 nadal wolna?

i proszę o aktualne zdjęcia :)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
kasiatu 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 17
Wysłany: Śro Cze 27, 2012 21:09   

Dołączam się do prośby o aktualne zdjęcia! :D
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 17:00   

Temat podbijam.

Maluszki polecają się do adopcji :) Zostało jeszcze 3 cudownych, przesympatycznych chłopców :serducho:

Maluchy dobrze zsocjalizowane, od początku mają kontakt z innymi szczurkami ;)
 
     
kasiatu 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 17
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 18:42   

Dla mnie proszę trzymać chłopca nr 5! :)
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 19:00   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Sprawa wygląda tak, bardzo rzadko tutaj bywam z powodu złego stanu zdrowia :( z tego samego powodu jak najszybciej wszystkie maluchy muszą trafić do swoich docelowych domków, ewentualnie do Dt, które oczywiście dostanie instrukcje ,który maluch gdzie :] Dzisiaj 2 chłopców trafiło już do nowego domku,jeszcze 2 ma jechać do Szczecina, a jeden do Kołobrzegu :] z powodu mojego zdrowia mój wyjazd nad morze raczej się nie powiedzie, Samiczki 3 mają już transport , 2 do Łodzi, 1 poza Łódź , teraz jeszcze tylko jedna mała ,na która nie dostałam potwierdzenia rezerwacji i ewentualnie jej siostra i Bubcia czyli mam miotu poszukują domu :) Bbubcia i jej córka jedna mogą u mnie zostać, ale jeżeli ktoś wyrazi chęć adopcji całej trójki bądź 2 pozostałych córek to nic nie stoi na przeszkodzie :]
 
 
     
Neffri 


Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 19:58   
   Zwierzątka: Pies


A można prosić o zdjęcia samiczek, które pozostały? :)
Być może ja się skuszę:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.41 sekundy. Zapytań do SQL: 12