Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Sob Maj 26, 2012 21:30
[Łódź, Bełchatów] Oddam samiczkę w doświadczone ręce
Autor Wiadomość
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 20:04   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Mała jutro przyjeżdża do mnie :) nie uczestniczyłam w rozmowach,gdyż nawet nie wiedziałam o tym temacie. Dostałam telefon z pytaniem czy mam ochotę pomóc małej na co przystałam.Często trafiają do mnie szczurki z problemami behawioralnymi i wiem jak ciężko czasem pomóc takiemu małemu zwierzakowi wyjść ze swojej skorupy i otworzyć się na ludzi i na świat. W sprawie przyszłości małej nie mogę póki co nic napisać oprócz tego ,że szczur to nie zabawka (to, że mała jest śliczna, posiada takie, a nie inne oczka i podoba się wielu osobom) mała jeżeli kiedykolwiek będzie miała trafić z mojego domu do czyjegoś innego to tylko do osoby,którą sprawdzę bardzo dokładnie i do takiej osoby dla ,której mała nie będzie tylko marzeniem, ale żywą istotą członkiem rodziny bez względu na swoje zachowanie :) Wszystkie chętne osoby, jeżeli tylko zechcą zapraszam do odwiedzenia małej u mnie w domu :wink:
Ps. wiek małej zostanie rozsądnie określony przeze mnie, oczywiście biorąc wiadomości od was pod uwagę. Nigdy nie da się dokładnie określić wieku ogonka wziętego ze sklepu zoologicznego gdzie nawet obsługa podaje sprzeczne informacje, a do tego szczurki dostają słabej jakości karmę do jedzenia i nie wyglądają zazwyczaj na swój wiek.
Ostatnio zmieniony przez smeg Sob Maj 26, 2012 01:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:59   

ko93, cieszę się, że mała trafi w dobre ręce :) Wprawdzie namówiłam partnera na jej adopcję pomimo jej zachowania i byłam gotowa na pracę z nią. Byliśmy świadomi ogromu pracy, jaki musimy włożyć w jej oswojenie. Wierzę jednak, że skoro masz dużo większe doświadczenie, to lepiej się nią zajmiesz i że znajdzie u Ciebie ciepło i cierpliwość :) Każdy zwierzak zasługuje na szansę i na spokojne, szczęśliwe życie. Jeśli się zgadzasz, to bardzo chętnie ją odwiedzę. Chętnie dowiem się, w jaki sposób z nią pracujesz oraz jakie powinno być prawidłowe podejście do trudnych szczurków. Nie traktuję jej ani jak zabawkę, ani jak marzenie. Zależy mi na jej dobru i jeśli się zgodzisz, to chciałabym zostać w kontakcie, wiedzieć, jak potoczą się jej dalsze losy
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 22:21   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Jasne,że się zgodzę:) mała ma duże szanse na szybką resocjalizacje jest jeszcze młoda :) Jednak wstępnie u mnie w domku ma poznać tylko Łatka(również był agresywny,pomimo kastracji),chłopak jest duży(mała nie powinna go atakować,a on na pewno krzywdy jej nie zrobi) i mieszka wolno w pokoju wiec pokaże małej jak można spędzać w nim czas, i to że ręka może być miła w końcu karmi,wymienia posłanie daje wodę i smakołyki i oczywiście ratuje z opresji :) Oczywiście nie unikniemy spotkań z resztą ferajny :) Postaram się założyć temat powiedzmy przyszłościowo-adopcyjny w ,którym będę opisywała jej poczynania :] :]
 
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 19:32   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Mała już u mnie:) póki co zero agresji :) ale to dopiero początek. Widać u niej niepewność i nieufność wobec mojej ręki, jednak nie wygląda na wystraszoną chętnie je, i obserwuje moje biegające stadko :) jest dosyć ciekawska :) dzień pierwszy mogę uznać za udany :roll:
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 19:58   

Czyli jak na razie same dobre wieści :) Super :)
 
     
madziastan 


Dołączyła: 28 Sty 2012
Posty: 400
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 19:58   

ko93, jak fajnie że jest wszystko ok :) Załóż wątek gdzie będziesz opisywać dzień z życia Buni :) Na pewno Cię odwiezie w odwiedziny do małej :)
_________________

 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 20:49   

Czyli można zamknąć wątek?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
ko93 


Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 157
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 21:27   
   Zwierzątka: 13 ogoniastych piękności, chomik i bardzo duży pies:)


Ja uważam,że można zamykać:) małą ma już założony oddzielny temat :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13