Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Trójmiasto] - Olejki zapachowe Kala Chanti
Autor Wiadomość
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:10   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Karena, wysłalam już pw do dziewczyn, które miały się zastanowić, bo od tego zależy też koszt przesyłki :)
Co do zakończenia aukcji to ostatnio nie sprawdzałam tej strony i dlatego. Dziś to zrobiłam sprawdzając koszt przesyłki.
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:11   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Na pewno wystawią jeszcze raz, nie ma co się martwić
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:14   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Kasia_89, oby wystawili, bo było więcej wystawionych tych olejków z rożnych firm. A dziś nie ma i ta firma miała największy wybór.

Profesjonalny olejek zapachowy o długotrwałym intensywnym działaniu. Bardzo wydajny! Po spryskaniu zapach utrzymuje się przez minimum 1-2 dni.
Przeznaczony do toalet, łazienek, korytarzy, pokoi, poczekalni, toalet w autokarach itp.
Likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy np. z wc, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach. Pozostawia przyjemny zapach perfum. Nie pozostawia plam.

Olejek dostępny jest w następujących zapachach:

KWIATOWO-CYTRUSOWY - przyjemny zapach letnich kwiatów, połączony z nutą dojrzałych, orzeźwiających cytrusów, przeniesie Cię w świat ogrodów pełnych słońca. Intensywna i długotrwała nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach, szczególnie w łazienkach i toaletach
ORIENTALNO-KORZENNY - fascynujący zapach orientalnej tajemniczości połączonej z nutą korzennych przypraw, dodającą wyrazistości, sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Zdecydowana i intensywna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach, także dużych i przestrzennych
WANILIA Z CYTRUSEM - słodka, radosna nuta wanilii, przełamana rzeźkim cytrusem, przypomni Ci pyszny niedzielny deser. Przyjemna nuta zapachowa szczególnie polecana do pokoi, jadalni, punktów gastronomicznych, aut
EGZOTYCZNE LICZI - przyjemny, słodkawy zapach chińskiego owocu liczi, sprawi że poczujesz się jak w egzotycznym sadzie. Radosna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach i samochodach
DRZEWO SANDAŁOWE - relaksujący, zapach indyjskiego drzewa sandałowego o egzotycznej, orientalnej nucie, przeniesie Twoje myśli w podróż do dalekiego kraju. Intensywna i długotrwała nuta zapachowa polecana do wszystkich miejsc
KWIATOWY SEN - luksusowy i delikatny zapach kwitnących kwiatów, przypomni Ci ciepłe i romantyczne majowe wieczory. Zmysłowa, delikatna nuta zapachowa polecana do miejsc, gdzie zbyt intensywny zapach nie jest pożądany
JAPOŃSKA WIOSNA – zniewalający, zapach kwitnącej wiśni połączony z nutą budzących się do życia drzew oraz rozkwitających wiosennych kwiatów, pobudzi zmysły i doda wiosennej życiowej energii. Romantyczna nuta zapachowa polecana do stoowania we wszystkich pomieszczeniach
OWOCOWA PASJA - słodki, zdecydowany zapach z nutą maliny, melona i cytrusa wprowadzi Cię w radosny nastrój. Intensywna, radosna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach
ZIELONA HERBATA Z GRUSZKĄ - spokojny, oryginalny zapach liści zielonej herbaty urozmaicony nutą owocu dojrzałej gruszki, sprawi że poczujesz się jak w luksusowej herbaciarni. Świeża nuta zapachowa polecana do pokoi, jadalni, punktów gastronomicznych, aut i innych pomieszczeń
SPOSÓB UŻYCIA:
Po umyciu rozpylać na powierzchnię (NIE W POWIETRZE!)
w toaletach i łazienkach: na glazurę, umywalki, sedesy, pisuary, kabiny prysznicowe, kratki ściekowe; w pokojach: na dywaniki, firany, kaloryfery oraz inne zmywalne powierzchnie.
Może służyć jako dodatek do środków czyszczących (prysnąć kilka razy do wiaderka z wodą), klimatyzatorów, odkurzaczy z filtrem wodnym.
Może służyć do mycia armatury łazienkowej. Prysnąć na armaturę i przetrzeć szmatką. Pozostawia połysk bez smug i zapobiega powstawaniu brzydkich plam po wodzie.
UWAGA: Może wydzielić się niewielki osad na dnie butelki. Przed użyciem wstrząsnąć.
Ostatnio zmieniony przez natkapatka Wto Maj 08, 2012 21:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:15   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Zawsze można do nich napisać wiadomość, dla nich w sumie też lepiej sprzedać po za allegro bo nie muszą płacić prowizji :P
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:22   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Kasia_89, patrze w sklepach internetowych i maja o 2 zł mniej więcej taniej.
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:25   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Oooooo!
natkapatka napisał/a:
OWOCOWA PASJA - słodki, zdecydowany zapach z nutą maliny, melona i cytrusa wprowadzi Cię w radosny nastrój. Intensywna, radosna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach

To mi sto milionów razy bardziej odpowiada aniżeli zielona herbata!
Znaczy ten zapach też ładny na pewno ale te owocki! *_*
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 22:00   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


No ja zaraz usiądę na chwilkę i to przeczytam i napisze wiadomość czy jeszcze będą wystawiać te olejki.
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Maj 09, 2012 09:03   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Dostałam informacje, ze olejki będą jeszcze wystawione, wiec zastanawiajcie się nad zapachem a ja wieczorem lub jutro zamówię.
 
     
Lux 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 860
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Maj 09, 2012 12:11   
   Zwierzątka: stado szczurów :>


A jak z ewentualna platnoscia? kiedy dokladnie zamowienie? bo ja niestety najwczescniej jutro po poludniu, ewentualnie pojutrze bylabym w domu, teraz jestem w trasie, a nie wzielam rzeczy do przelewow :/ a nie chcialabym Was opozniac :)
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Maj 09, 2012 12:41   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Lux, no problem i tak dziś i jutro mam, że tak powiem urwanie głowy, więc spokojnie tylko wybierz zapaszek :)
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 21:31   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Jak tam status zamówienia? :)
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:00   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Byłam w pracy, dziś wolne, wiec od rana to co trzeba załatwić ogarniam. Jak ostatnio patrzyłam to wszystkich wpłat nie było. Przeczytaj o zapachach w wątku o czystości klatki, bo dziewczyny już dostały te zamówione.
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:24   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


Moja wpłąta na pewno doszła ;)
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 11:23   

szkoda że tamte zapachy są takie "sztuczne", ale chyba i tak sobie zamówie na próbę bo każdy ma inny "nos"
a że ze swojego jestem mega zadowolona to może też jest taki mocno sztuczny, tylko ja mam jakiś dziwny gust :P
_________________


 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 15:23   

natkapatka, czyli można jeszcze zmienić, czy już zamówiłaś?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 11