Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pią Sie 24, 2012 15:01
[Warszawa] Jadziątka
Autor Wiadomość
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 21:32   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Off-Topic:
Ebia, dziewczynki sobie mogą być podobne do Stefana, ale chłopak nawet niech nie próbuje, bo będzie zagrożeniem dla wszystkich przebywających w bliskiej odległości samic:P
_________________
think big, start small
 
     
miss kludiik 



Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 223
Skąd: Warszawa/Kielce
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 21:48   

Ebia, ciężko będzie opisać charakterki :P
Bo wszystkie są jak to na dzieci przystało, są zadziorne i ciekawskie.
Każde z nich przybiega jak tylko podchodzę do klatki, niczego się nie boją, mają torpedki w tyłkach :mrgreen:
Jedyna różnica na chwilę obecną to ilość jedzenia jaką w siebie wciskają :P
Dziewczynki nr 1 i nr 2 są większe, no i chłopak oczywiście też już wyrósł na tłuścioszka :)
_________________

Moje szczuraski: Nemo BR, Obi One SR, Okruszek SR, Torpeda, Tasiemka, Travelciarz, Akuku BR, Apsik BR, Tazurek VMH, Tup Tup VMH, Megamind EM, Minion EM,

Za TM: Krecik [*], Uciekinier [*], Bubelcio [*], Mysik Pan Koszatniczek [*],Kreseczka [*], Kajkuś [*], Kania aka Chińczyk [*], Kangur aka Rambo [*], Gałgan [*], Robinsonik [*], Blutuś [*],Gucio [*], Quaguś [*],
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 22:43   

Ech.. Dziewczynka 3 do mnie przemawia, ale do T. dwójeczka.. No.. ale skoro Martini tak się na pierwszej stronie wpisało, że dziewczynka druga jedzie do nas (chociaż nie wiadomo było, która to) :roll: Jeszcze tylko zapytam Hanami o zgodę i oczywiście miss kludiik. Idę szukać transportu, a jak się zniecierpliwię, to sama wsiądę w pociąg i po nią w tygodniu pojadę :D
Chyba zaczyna mnie łapać szczurobzik :-P Nie zważajcie na moją pisaninę :mrgreen:
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 22:45   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Ebia, ale one były wpisywane jak leci, bo kiedy je umieszczałam w pierwszym wątku, nie znałam jeszcze płci;) na razie niech tak będzie, jutro z Klaudią uzgodnimy szczegóły;)
_________________
think big, start small
 
     
Agusta
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 12, 2012 22:51   

Ale ślicznoty! Takie nietypowe ;)
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 23:04   

Martini, ja wiem, że wpisywałaś jak leci :) Generalnie to teraz ja chcę dwójeczkę, a T. chce czwóreczkę, więc nam się "zmodyfikowało", bo wszystkie są śliczne i generalnie na punkcie każdej dostanę bzika ;) Po prostu bawię się z dziewczynami, przez tą zabawę coraz mocniej cieszę się z nowego szczurka, a ciesząc się zaśmiecam wątek, przepraszam >< :oops:
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 01:24   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Jakie one już duże :)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 01:51   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Właśnie zajrzałam w to miejsce i aż zaniemówiłam z wrażenia, ile tu się rzeczy działo od mojej ostatniej wizyty.
Już nawet dokonuje się wyborów i wpycha przed szereg :lol: .
Trudno mi cokolkwiek powiedzieć patrząc na najnowsze zdjęcia, bo chyba tylko ja jedna spośród zainteresowanych jakoś nie mogłam trafić na oglądanie, ale...
jeżeli to możliwe nie chciałabym dziewczynki czarnej. Wydaje mi się, że samiczka nr 2 ma na jednym zdjęciu bardziej brązowe włoski niż czarne. Jeżeli tak, to proszę powiedzieć jej, że jest Artunią. Jeżeli jednak się mylę, to wybierałabym coś pomiędzy jeden lub dwa.
Może tak być?
_________________
449955886677
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 10:44   

Hanami, ja się nie wpycham, ja tylko wczoraj okazywałam cieszenie się :oops: No i napisałam, że zapytam o zgodę Hanami i dziewczyn ;)
Co do koloru, to tylko pierwsza dziewczynka jest czarna, a druga, trzecia i czwarta są agutkowate - po Stefanie. Przynajmniej tak mi się wydaje, że ten brązik u nich to agutkowatość :roll:
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 10:47   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Ebia, agutkowość na pewno ;)
_________________
Moje ogony
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 21:17   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Off-Topic:
Hanami napisał/a:
Trudno mi cokolkwiek powiedzieć patrząc na najnowsze zdjęcia, bo chyba tylko ja jedna spośród zainteresowanych jakoś nie mogłam trafić na oglądanie, ale...


Hanami, ale o co Ci chodzi? Działamy z Klaudią w drużynie jako DT, ale jeszcze nigdy nie miałam problemów, żeby się z nią umówić, czy to o wizytę u weta chodziło, czy o przekazanie czegoś/ kogoś...
_________________
think big, start small
 
     
lorelei 



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 595
Skąd: Oxford
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 20:02   

Off-Topic:
O matko, czy to są TE szczury, które ja widziałam? Cudnie urosły!
Ja Klaudię przypadkiem spotkałam u dr Rzepki. :P I niestety w końcu nie udało mi się trafić do niej na zdjęcia, po drodze zmarł mi szczur (Klaudia w swoim stadzie też miała problemy, majówka nikogo nie oszczędziła), latałam po weterynarzach i sama ze sobą po lekarzach, a że obydwie jesteśmy studentki i ja w dodatku pracująca, a Klaudia jeżdżąca do Kielc, no to.. Ale kciukam za dobre domki dla pchełek. :kciuki:
 
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 05:52   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


Artunia już znalazła.
Wczoraj miałam wizytę zapoznawczą, bo mam pewien poważny problem do rozwiązania i wcześniej nie mogę zająć się nowym szczurkiem w moim domu.
Artunia jest typem piskacza i zdarza jej się to w najmniej oczekiwanych momentach. Poza tym dwu- lub nawet trzykrotnie przypieczętowała naszą wzajemną przynależność siuśkając mi na kolana.
O ile jeszcze nad pojedynczą Artunią można jakoś zapanować, to w towarzystwie siostrzyczek jest to już zupełnie niemożliwe.
Pierwszy raz widziałam, żeby cztery szczury miały zamiar pójść w jednym i tym samym czasie ... dokładnie w cztery różne strony.
Najdorodniejsza jest czarna Kapturka, potem jest Artunia (czekoladowa kapturka z całym białym ogonem) i maluszki nr 3 i 4 na tych nowszych zdjęciach. Tylko co to oznacza drobniejsze? Na żadnej z nich nie można doszukać się żeberek ani kręgosłupka. Wszystkie cztery tak odkarmione i sprawnie ganiające po klatce, człowieku i okolicy. Nawet się wierzyć nie chce, że miały jakiś utrudniony start. Wszystkie super pod każdym względem. A że dwie trochę drobniejsze (szczuplejsze raczej)? Nie wszyscy ludzie są jednego wzrostu i jednej tuszy.
Gdybym miała warunki mieszkaniowe, to miałabym i warunki klatkowe na to by uprowadzić je wszystkie cztery na raz. A tak to tylko Artunia trafi do mnie. Echhhhh!
_________________
449955886677
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 11:09   

Jak tam? Wszystkie szczurki znalazły domki? :)
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 12:01   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Nie. Napisze, kiedy wątek bedzie mozna zamknąć.
_________________
think big, start small
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12