Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] [Wrocław] Różni lekarze
Autor Wiadomość
Margo 



Dołączyła: 20 Gru 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:30   [polecam] [Wrocław] Różni lekarze

Czy ktoś może mi poradzić dobrego weterynarza, który dużo sobie nie liczy we Wrocku ?
Ostatnio zmieniony przez Sob Lip 28, 2007 15:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:36   

Joanna Dąbrowska i Michal Molenda
Lecznica dla małych zwierząt DORAN
ul. Legnicka 23/25,53-651 Wrocław, tel. 71-3591454

dr Tomasz Piasecki (podobno bardzo dobry)
KATEDRA EPIZOOTIOLOGII I ADMINISTRACJI WETERYNARYJNEJ Z KLINIKĄ
pl. Grunwaldzki 45,
Wrocław

Jak cenowo-nie wiem, ale mozna zadzownic i zapytac :)
 
     
Margo 



Dołączyła: 20 Gru 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:47   

Właśnie słyszałam różne opinie na temat dr Piaseckiego. Poza tym ostatnio wywaliłam w błoto 10 zł, bo trafiłam na kiepskiego weta. Dla mnie 10 zł to dużo (za taką obsługę - 2 razy przyłożył słuchawki do brzuszka, a o szczurach wiedział mniej niż ja), bo utrzymuję się sama i każda złotówka się dla mnie liczy.
A jeśli chodzi o DORAN, to tam podobno 15 zł za obejrzenie + leki. Eeeeh, już sama nie wiem, co robić. Konkretnego weta szukam i takiego, który sobie policzy dokładnie za to, jak pomoże. :(
P.S. A chodzi o strupki, które Stefuś ma na "odpowiedniku naszego ramienia". W ogóle często się drapie. Pcheł nie znalazłam, więc to chyba świerzb. Na razie jeszcze testuję, czy to nie wina ściółki albo białka - od wczoraj wieczorem Stefan zamiast trocin i sianka - siedzi w papierach i jada tylko karmę Vitapolu.
Co mam robić ? :(
 
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:51   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


Off-Topic:
jeśli świerzb, to proponuję nabyć u weta ivomec - sam lek nie jest drogi /chociaż wydaje mi się, że świerzb w pierwszej kolejności pokazuje się na ogonie i uszkach/... ale specjalistą nie jestem a ivomec to już dość inwazyjne działanie - chociaż skuteczne.
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:57   

Margo napisał/a:
Konkretnego weta szukam i takiego, który sobie policzy dokładnie za to, jak pomoże. :(
Takich lekarzy to znam tylko w Oazie, u nas :( Za wizyte nic nie biorą, licza tylko za leki, zabiegi i jeszcze wymiziaja miłośnie zwierzurka. Nie wiem, czy jeszcze ktoś bierze tak mało jak w Oazie.

Margo, ze świerzbem trzeba uważać. Ja nie jestem za samodzielnym podejmowaniem decyzji co to i jak leczyć. Poza tym zawsze spotykam się z opinią wetów, że świerzb znacznie lepiej leczyć iniekcyjnie. Świerzb lubi wracać, a lek w zastrzykach jest podobno najskuteczniejszy.
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 11:25   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Margo, dr Tomasz Piasecki. Według mnie bardzo dobrze. Operacja - 50 zł w tym wliczona jest kontrola, zdejmowanie szwów itp.

Adresy:
Przychodnia Weterynaryjna
u. Głogowska 2-4
tel. 071 790 14 99

Katedra Epizoologii i Klinika Chorób Zakaźnych
pl. Grunwaldzki 45
071n 320 53 25

Na Głogowskiej jest popołudniami, na AR rano, ale nie zawsze, najpierw trzeba zadzwonić, inaczej trafi się na innego weta, ale ja mam dobre zdanie o wszystkich, któzy tam pracują.

Na AR jest oczywiście taniej, płaci się ewentualnie za leki, ja płaciłam za miesięczną kurację zastrzykową 20 zł, ale to było ponad 2 lata temu. Na Głogowskiej jest drożej, bo prywatnie, ale ceny też nie rozwalają :D
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Margo 



Dołączyła: 20 Gru 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 11:53   

A ile trzeba czekać na wizytę na AR ?
Dziękuję Wam za wszystko, całusy.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 17:00   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Margo, nie wiem :) przychodzi się i czeka, zalezy od kolejki :) czasem przyjmuje od razu, czasem trzeba poczekać. nie ma umawiania na wizyty (chyba). Jak nikogo nie ma w gabinecie, trzeba isc na portiernie, to oni zadzwonią po weta ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Niuniak 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 23:58   
   Zwierzątka: Szczuraki : Manfred, Leon, Kasieńka, Kuba =)


niektóre odmiany świerzbu są zaraźliwe (przez dotyk) i mogą zarazić człowieka. więc radzę uwazać :)
a możesz ew. na Kościuszki 95 pójść. tel 372-34-02, z tego co pamiętam wizyty są dość tanie, ale wiedzą taka dość "przeciętna" na temat szczurów.
No i AR oczywiście jest tanie. na wizytę czekasz w kolejce, więc jest to zależne od jej długości :)
_________________

 
 
     
Merrick 



Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 10:36   
   Zwierzątka: ogony


Ja chodzę do doktora Sławka Kotowicza na ul. Balzaka, robił mojej małej już dwie operacje i leczył alergię. Pieniążki bierze tylko za leki, zawsze można do niego zadzwonić w razie czego.
tel. 071 364-31-27 i kom. 603-582-556
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 23:49   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Podnoszę. Ponieważ z rożnych względów zastanawiam się nad zmianą weta, pytam znów o opinie, może ktoś ma jakieś bardzo pozytywne doświadczenia?

Szukam dobrego, szczurzego weta, który stanowiłby alternatywę dla Piaseckiego - weryfikował jego diagnozy, najlepiej na Krzykach. Nie musi byś super tani, byleby dobry.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 31, 2008 14:39   

Azi, we Wroclawiu nie ma innego speca od zwierzat egzotycznych, niestety :/
Takze musisz szukac wsrod nie-specow.

Osobiscie polecam ludzi na Januszowickiej, to na Krzykach wlasnie. Jest tam dr Toś, ktory na szczurach sie nie zna, ale podchodzi do nich bardzo profesjonalnie i slucha rad wlasciciela, ktory czesto wie wiecej.
Byla tam jeszcze p. Agata Uchacz, ktora zrobila operacje Dove. Niestety, Dove umarla wkrotce potem, ale nie byla to na pewno wina zle przeprowadzonego zabiegu, a p. Agata obeszla sie z małą fantastycznie.

Poza tym, dobre opinie ma klinika DORAN na Legnickiej. I dojazd jest niezly, bo to tylko przystanek od pl. 1go Maja (JPII).
 
     
pixxa 
uwaga gryzę :)



Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 18, 2008 15:26   
   Zwierzątka: 3 koty, 4 fretki, szczurzasty, chomisiowa, krab i rybki


Polecam lecznicę DORAN i dr Piaseckiego. Do Doranu chodzę już dobre ok10 lat od powstania lecznicy. Do dr Piaseckiego chodzę z myszkami.
_________________
http://fretkipi.webd.pl/WordPress
Stronka już gotowa ;) Zapraszamy
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 03, 2008 09:07   

hmmm bo ja naprawde bardzo dobrego weta potrzebuje.... Moj szczurek jest bardzo chory na zapalenie pluc we wro z jakims konowalem mialam do czynienia... Dopiero w innym miescie na pogotowiu weterynaryjnym jak szczurek bez rozpoznanego zapalenia pluc mi sie dusil jakis dobry wet go z badal ale to daleko od wroclawia.... moze ktos zna dobrego kolo psiego pola?
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 13:46   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


tamiska, w samym Wrocku macie przecież weta od małych zwierząt - dr Piasecki.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13