Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:41
Miot C Rotta Taivas
Autor Wiadomość
Groteska 


Dołączyła: 01 Maj 2012
Posty: 47
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 19:58   

Fenomenalne kolory :)
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Maj 09, 2012 12:50   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Groteska, dzięki :)

Mam jeszcze trochę zdjęć dzieciaków to się podzielę.

Podczas karmienia:



Chłopcy okupujący sputnik z wujkami:



I na koniec tatuś wylegujący się w moim szlafroku :D
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Sabeena 



Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 01:57   
   Zwierzątka: szczury,psy


Niedlugo Cetki beda mialy roczek:)

Wiec Demon pozdrawia rodzeństwo 8)

I od razu informacja - Demon to przepiekny, masywny szczur (nakota miała okazje podziwiac na własne oczy) o cudownym , intensywnym kolorze bardzo równomiernie rozłożonym.
Spokojny i zrównoważony, bardzo proludzki, na rękach rozkłada się i żada miziania, jak szmaciana laleczka lezy, na wybiegu chwile pobiega i tupta do czlowieka:)

Nigdy nie chorował, nawet najmniejszego przeziębienia nie złapał a po przeglądzie u weta najświeższe informacje to waga 640 gr, w pełni zdrowy :)
_________________
Z nami: Alek, Amant SR, Celer Dameon RT, Daemonic Robert Frost, Jadernyj Reaktor od Adush, Beleth RT, EL RT
Ostatnio zmieniony przez Sabeena Pią Lut 22, 2013 02:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 02:12   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Babcia miała okazję obejrzeć i padła z zachwytu, to prawda :D Muszę znowu wpaść, żeby pomiziać!

Cipriano był ostatnio na przeglądzie z resztą stada. Zdrowy duży, masywny, zbity szczur :) Cipriano jest dalej pięknie złoty w kolorze, a z charakteru to typowy dzieciak. Wczoraj mało nie pękłam ze śmiechu jak biegał po kanapie z prędkością światła i domagał się drapania po tyłku :lol: Dał się pięknie wycałować, wymiziać, wymacać i wymył mi całą dłoń :serducho:

Obecnie mam nadzieję, że zostanie tatą w miocie F :serducho:
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Willow 
zua kobieta ;p


Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 120
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro Cze 26, 2013 12:19   
   Zwierzątka: ogoniaste stadko zagłady :D


28 kwietnia 2013 odeszła Capriciossa ;(

Wiem, że od tamtej pory minęło sporo czasu, ale bardzo ciężko było się pogodzić z jej odejściem i długo nie dopuszczałam do siebie myśli, że odeszła na zawsze w tak młodym wieku.
5 kwietnia Capri zrobił się na szyi kołnierz (powiększony węzeł) więc zaraz jak tylko to zobaczyłam pojechałam do weta. Przepisany został steryd i unidox. Przy okazji wet zasugerował, że może maluchy złapały skądś pasożyta, bo przy okazji nie mogłam ich doleczyć z przeziębienia. Dostałam dla nich Aniprazol. Po półtora tygodnia jednak musiałam znowu pojechać bo niestety po lekkiej poprawie kołnierz znowu urósł plus powiększyły się węzły chłonne przy łapkach. Została pobrana próbka na badania histopatologiczne oraz zostawiłam przy okazji próbki kału.
Rozpoznanie: Badaniem histopatologicznym przesłanego materiału stwierdzono atypowe komórki wskazujące na rozrost nowotworowy wywodzący się prawdopodobnie z szeregu limfocytycznego.
Wskazane chirurgiczne usunięcie zmiany i weryfikacja histopatologiczna.

Niestety mała 3 dni po otrzymaniu wyników histo. już nieżyła :( Odeszła sama.
Sekcja wykazała rozsiane zmiany nowotworowe w całych płucach, według weterynarza prawdopodobnie pochodzenia genetycznego-jednak ciężko powiedzieć jednoznacznie przy miocie liczącym 3 szczury. Pozostałe narządy były zdrowe i nienaruszone. Prawdopodobnie wykryty pasożyt pomimo leczenia przyśpieszył odejście Capri :(
_________________
Moje kluski:
Butterfly's Ginger, Kirara Shogun Rotta Taivas, Bebešina Quňka, Bebešina Toffifee, Anis Anemon Rotta Taivas, Daemonic William Blake, Fantastico Fungi Frico Rotta Taivas :serducho:

Za TM [*] Butterfly's Fisk, Booker, Buffalo Rotta Taivas, Capricossa Rotta Taivas, Dżo, Chester, Tejla, Niva, Cleo, Pixi, Gingers, Misiu :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12