Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam zabawek do klatki
Autor Wiadomość
Jesienna 



Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 11:02   Szukam zabawek do klatki
   Zwierzątka: 2 szczury, pies i kot


Witam,
tak brzydko zaczynam od tego tematu (chociaż już kiedyś miałam konto na tym forum ale nie pamiętam nicku :lol: ). Niedawno dorobiłam się upragnionej od 10 lat pary szczurków, ale.. Mamy bardzo nudną klatkę. Tak więc szukam sprawdzonej osoby/firmy u której możemy się zaopatrzyć w tunele czy zabawki. :) Obecnie nasza klateczka skromnie posiada hamaczek, domek i trzy pięterka. Także przydałoby się ją nieco urozmaicić.
 
     
aniucha0711 



Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Ujście/Piła/Złotów
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 21:25   

Gratulacje parki upragnionych szczurków! :mysza:

Tunele jak i zabawki najlepiej kupić używane z bazarku, od osób, które pozbywają się takich rzeczy o tutaj trzeba szukać: bazarek/szukam/sprzedam. Mi się udało kupić domki plastikowe, duże jak dla królika, tarasy kolorowe oraz rury podwieszane. Ach! i sputniki! Nawet te z wyłamanymi haczykami wieszam na opaski uciskowe do kabli i wiszą :)
Jeśli chcesz nówki, to polecam allegro, tam znajdziesz mnóstwo rzeczy ( chociaż rzeczy z bazarków innych użytkowników są nieraz jak nówki! ), jest jeszczezooplus.pl tak kupuję sputniki, ( domek stojący i wiszący 2w1 ) gdy moje paskudy zniszczą stare.
Jeśli chcesz polarowe lub bawełniane domki, hamaczki, i pluszowe zabawki z otworem dla szczurków to w dziale hamaczki znajdziesz dużo osób które robią takie cuda. Są naprawdę fantastyczne!
Moje dupki traktują ręcznik jako zabawkę. Robią w nim dziury, na zawody, który zrobi większą :roll: Więc zależy co rozumiesz pod pojęciem "zabawki" :wink:
_________________
Ze mną szczurki: Ugryź, Blix, Ciastuś.
Mąż: Michał
Za TM: Berserker, Urwij, Lizak, Zgredek.
 
     
monijjca 
PaniPasiukowa



Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 257
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Śro Gru 02, 2015 21:17   
   Zwierzątka: pasiukowe


Polecam jeszcze hipcio.sklep.pl jak dla mnie większy wybór niż na zooplusie i niektóre rzeczy wychodzą taniej :) Na facebooku jest dużo osób szyjących mebelki, zajrzyj na grupę "szczury" :mrgreen:

Generalnie fajną zabawką jest sznurek dla psa, taki "szarpak" ja to zawieszam w klatce żeby się wspinały po tym :)
_________________
:serducho: INCREDIBLE Rats hodowla szczurów rodowodowych :serducho:

Tosia, Zosia, Lola, Pepper, Temida, Amelia, Fleur, Thyri, TraumTanzerin zwana Alicją, Catwoman, Czarna pcheła, Francessca ♡


(*) Nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać, ile mamy czekać aby znowu się pojednać.. - Na zawsze w moim :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 12