Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Śro Kwi 18, 2012 22:41
oddam szczurka ok. 1,5 roku w dobre ręce Opole i okolice
Autor Wiadomość
rattka94 


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 17:11   oddam szczurka ok. 1,5 roku w dobre ręce Opole i okolice

witam. Niedawno odszedł jeden z moich szczurków, takze została mi jeszcze jedna, niestety nie moge przygarnąc nastepnego szczurka , a nie chce zeby byla sama, szczurzynka ma ok 1,5 roku jest spokojna, łagodna, w dobrej formie:) szukam osoby, ktora ma juz jakies szczurki zeby nie byla sama lub jako towarzysza dla innego samotnego szczurka.
Mieszkam niedaleko Opola ale z transportem nie powinno byc problemu:)
Wszelkie infor. na mailu: iwona9415@wp.pl
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 17:15   
   Zwierzątka: szczurze damy


rattka94, Czy możesz wstawić jej zdjęcia ;) ?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 18:09   

Chyba Devona szukała takiej starszej dziewczynki, http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11753 :)
 
     
rattka94 


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 23:27   

W porządku jutro postaram się wstawic jej zdjecia:) Dziękuje za wszystkie odp.;*
 
     
rattka94 


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 15:24   

Oto zdjęcia szczurka :)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 15:43   

Jeśli fakt, że mała musi kawałek przejechać (jestem z Wawy) nie byłby problemem, chętnie przygarniemy.
Mamy 6 dziewczyn i jednego kastrata. Z tego forum zna mnie Kluska (mam od niej 3-letnią panienkę adoptowaną kilka miesięcy temu) i Agata air (jej wcisnęłam dwóch starszych panów z SGGW). Oraz kilka osób z którymi poznałam się, czekając w kolejce do weta (Pyl powinna pamiętać, że do weta ze szczurami chodzę, co prawda najczęściej nie swoimi)
Częściej bywam na
http://www.stowarzyszenie...dfb21384ae6e074

Odpowiem na wszystkie pytania i przyjmę kogoś na wizytę PA (może być kilka osób).
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 15:45   

Potwierdzam, Starsza Pani to jeden z najwspanialszych, kochających domków jakie znam :)
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
rattka94 


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 22:15   

[quote="Starsza Pani"]Jeśli fakt, że mała musi kawałek przejechać (jestem z Wawy) nie byłby problemem, chętnie przygarniemy.
Mamy 6 dziewczyn i jednego kastrata. Z tego forum zna mnie Kluska (mam od niej 3-letnią panienkę adoptowaną kilka miesięcy temu) i Agata air (jej wcisnęłam dwóch starszych panów z SGGW). Oraz kilka osób z którymi poznałam się, czekając w kolejce do weta (Pyl powinna pamiętać, że do weta ze szczurami chodzę, co prawda najczęściej nie swoimi)
Częściej bywam na
http://www.stowarzyszenie...dfb21384ae6e074

Bardzo dziekuje za zainteresowanie:) Niestety nie wiem czy uda mi sie zalatwic transport az tak daleko:( Jezeli zajdzie jakas zmiana dam znac:)
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wszelkie odp z waszej strony ;*
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 22:34   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Off-Topic:
rattka94, jeśli uda Ci się podrzucić szczurka do Wrocławia, to postaram się pomóc z transportem
_________________
think big, start small
 
     
elsa28 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Nysa
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 00:35   
   Zwierzątka: dwa psióry + kocica


ja jestem zainteresowana adopcją. Napisałam do Ciebie maila ze szczególami, jestem z okolic Nysy do Opola jest jakies 70km... wiec jak cos.... to prosze zapoznaj sie z trescia maila.
 
 
     
Starsza Pani 


Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 159
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:58   

Martini napisał/a:
Offtopic:
rattka94, jeśli uda Ci się podrzucić szczurka do Wrocławia, to postaram się pomóc z transportem


We Wrocławiu DT powinien się znaleźć do czasu transportu do Wawy.

rattka94, daj znać kogo wybierasz na dom dla szczury :wink: .
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 14:19   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Starsza Pani, ja Cię znam :D i podobnie jak Kluska potwierdzam, że w Twoje ręce można oddać szczura w ciemno ;) Jeśli znajdzie się transport, to szczurek będzie miał najlepszy domek.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
rattka94 


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 14:43   

We Wrocławiu DT powinien się znaleźć do czasu transportu do Wawy.

Cytat:
rattka94, daj znać kogo wybierasz na dom dla szczury :wink: .


W porządku dam znac :wink: niesodziewałam się tak dużej liczby odpowiedzi, dziękuje wam wszystkim jeszcze raz :*



[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Pon Mar 26, 2012 14:45 ]
Poprawienie znaczników cytatu w poście. AD
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Mar 26, 2012 15:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
elsa28 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Nysa
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 14:54   
   Zwierzątka: dwa psióry + kocica


jest mi bardzo przykro poniewaz uwazam ze u mnie szczurek miałby tez dobrze, kazdy według własnego uznania moze mowić "u mnie bedzie miał najepiej" albo u niej bedzie miał najlepiej. Czuje sie dotknieta i urazona poniewaz nie mam zamiaru walczyc o zwierzaka do rozlewu krwi, mnie tu nikt nie zna co nie znaczy ze jestem gorsza od "starszej pani" nie urazajac NIKOGO.

Poczekamy zobaczymy..

A co do tych kłotni tutaj... faktycznie to nie smaczne, taka atmosfera nie pomoze napewno w znalezieniu domu dla szczurka.
_________________
"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta". George Bernard Shaw
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 15:00   

Rattka94, adopcja szczura to nie jest konkurs. Sama do mnie napisałaś z propozycją oddania samiczki, odpowiedziałam na wszystkie Twoje pytania, widzę, że więcej osób jest zainteresowanych tym szczurem. Nie znalazłaś odpowiedniej osoby wśród zgłoszeń, skoro nadal czekasz na kolejne? Wiadomo, że do właściciela należy wybór właściwego opiekuna dla zwierzaka, ale atmosfera rywalizacji nie sprzyja odpowiednim decyzjom.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 5.01 sekund. Zapytań do SQL: 16