Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Kwi 16, 2012 13:47
[Warszawa] 8 ogonków do oddania
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 14:30   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Wydzieliłam posty o kolejnych miotach: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11966

AD
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Dolly 



Dołączyła: 08 Paź 2009
Posty: 44
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 15:00   

To ja się nie załapałam...szkoda... :( :(
 
 
     
miss kludiik 



Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 223
Skąd: Warszawa/Kielce
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 16:15   

Czy wszyscy co mają zostać przyszłymi "rodzicami" dostali już PMki??
Bo nie wiem czy mogę jeszcze mieć nadzieje, że jednak też zostałam wybrana..
_________________

Moje szczuraski: Nemo BR, Obi One SR, Okruszek SR, Torpeda, Tasiemka, Travelciarz, Akuku BR, Apsik BR, Tazurek VMH, Tup Tup VMH, Megamind EM, Minion EM,

Za TM: Krecik [*], Uciekinier [*], Bubelcio [*], Mysik Pan Koszatniczek [*],Kreseczka [*], Kajkuś [*], Kania aka Chińczyk [*], Kangur aka Rambo [*], Gałgan [*], Robinsonik [*], Blutuś [*],Gucio [*], Quaguś [*],
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 17:13   
   Zwierzątka: brak


Może warto umieścić tutaj w temacie listę szczurków i osób, dla których są zarezerwowane? ;) Unikniemy wtedy problemów typu "PW nie doszło".
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 13:20   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


popieram, byłoby to dobre, zwłaszcza zważywszy na dość trudny kontakt z właścicielem ogonków i jego zapracowanie
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
ratzinger 



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:56   
   Zwierzątka: sznaucer miniaturka, kot europejski, szczurki :)


oo tak, jestem strasznie zapracowany. W Piątek mam wolne, i szczurki są do odbioru. Już biegają, mają otwarte oczka, i jedzą stały pokarm.
Nie mam kiedy ogarniać domków!!! Jeśli jest ktoś gotowy na odbiór w piątek malucha z Warszawy, chętnie umówie się telefonicznie, prosiłbym jeszcze na odpowiedzi na pytania.
Zastrzegam sobie iż chciałbym być w kontakcie z osobami które zaadoptują "Wpadkowe", przywiązuje się do nich, gryzą starsze szczurzyska w ogony.. heh wygląda to zabawnie.
_________________
Multikonto oraz łamanie punktu regulaminu dotyczącego rozmnażania zwierząt i dbałości o ich szeroko pojęte dobro. AD
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:59   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


ratzinger, one będą miały już w piątek 5 tygodni?
Bo dopiero wtedy mogą iść do nowych domów.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 11:01   
   Zwierzątka: brak


W piątek będą mały 3 tygodnie, z tego co pisałeś wcześniej. Więc to za wcześnie na oddzielanie od matki, mimo że już biegają i jedzą. Samce oddziel ok. 15 kwietnia, samiczki dopiero 19 kwietnia.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 12:51   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


ratzinger, czytałeś moje PW ;) ? Jeśli możesz to odpisz :)
_________________
Moje ogony
 
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 13:47   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


a ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia maluchów i informacje o stanie płciowym :P
poza tym, równie niecierpliwie oczekuję odpowiedzi w drugim temacie... co z dziewczynami w ciąży... :roll:
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
ratzinger 



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:48   
   Zwierzątka: sznaucer miniaturka, kot europejski, szczurki :)


z dziewczynami w ciąży, odbęde podróż do weta, Stefan też będzie jechał na wizytę.
Z maluchami jest ok, w takim razie do oddania za 2tyg. postaram się być i relacjonować.
_________________
Multikonto oraz łamanie punktu regulaminu dotyczącego rozmnażania zwierząt i dbałości o ich szeroko pojęte dobro. AD
 
     
ratzinger 



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 19:50   
   Zwierzątka: sznaucer miniaturka, kot europejski, szczurki :)


Dzwoniłem do weta, koszt kastracji to 300,- zł, przekracza moje możliwości na tą chwilę.
Dochodzi do tego jeszcze odpłatne badanie krwi + 50zł,-. Za te pieniążki wykastrowałbym małego psa.Wiadomo to mój pupil, uratowałem Stefana, ale nie mogę pozwolić sobie na 2 klatki, a na większą zbieram kase.Mam mase wydatków(...)Niestety będe musiał Stefana oddać, jest ze mną najmniej czasu, pozatym ma ok. 6mcy, więc jest jeszcze w miare młodym panem.Jeśli będą zainteresowani Stefanem, to założe mu osobny wątek. Co do maluchów, są doty, dość niewyraźne, ale na inne nie licze :) Małe i szalone, a do tego z ADHD :)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Multikonto oraz łamanie punktu regulaminu dotyczącego rozmnażania zwierząt i dbałości o ich szeroko pojęte dobro. AD
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 22:55   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Sytuację kolejnych miotów proszę omawiać tu: http://forum.szczury.biz/...p=729911#729911

Posty przeniosłam.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
freyasouris 
rozhuśtana...



Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 317
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 14:03   
   Zwierzątka: Bobek Kot &Kizia,Mizia i Filc


Małe cudne, szkoda że tak mało zdjęć :P no i wciąż czekam na dane płciowe :D jak to się u maluchów rozłożyło i czy poda WaćPan tę listę osób? No chyba że jest tajna ;)
_________________
Moje Futerka Ogoniaste: <`>Apostazja i Ekskomunika, Nefretete i Rubi, Nezumi,Remi, Grubciu, Ofca, Sasanka<`>. Kizia & Mizia + Filc
 
     
ratzinger 



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 23:47   
   Zwierzątka: sznaucer miniaturka, kot europejski, szczurki :)


freyasouris napisał/a:
Małe cudne, szkoda że tak mało zdjęć :P no i wciąż czekam na dane płciowe :D jak to się u maluchów rozłożyło i czy poda WaćPan tę listę osób? No chyba że jest tajna ;)


Tak jest lista, ale jeszcze nie skompletowana do końca, jak coś napewno napisze wszystkich przyszłych właścicieli rexóff :)

Jeśli chodzi o płcie, sam nie jestem pewien, wiem może to brzmi dziwnie, jak można nie odrużnić siurka od tego co mają dziewczyny, ale ja nie potrafię jeszcze na 100%.
Kastrację zamierzam załatwiać we wtorek.
Samice są dość obciążone ciągłą opieką, 2 szczurki z 13 młodych Małpy, urodziły się martwe.
(mało przybrała na wadze podczas ciąży) - myślę że to wina jej niejadkowania, ona uzależniła się od mięsa, i nie je nic innego, nie chce wzbudzać w niej agresji, więc na jej fochy, odpowiadam (...)i odpowiadałem.Maluchy też były mniejsze, niż maluchy Dziabongi.dziabonga miała za to wilczy apetyt, i przytyła bardzo bardzo dużo. Jakoś po świętach, lub może nawet jutro, będzie u mnie " szczurnięta " koleżanka, i posiadaczka dużego stada, ma super aparat, i pomoże w zdjęciach. Niedługo będzie lista, a wtedy chce żeby adopcje przebiegały w jak najszybszym tempie, oczywiście chodzi mi tu o dobry kontakt, i możliwość odbioru osobistego na terenie Waw, lub we własnym zakresie transport.
_________________
Multikonto oraz łamanie punktu regulaminu dotyczącego rozmnażania zwierząt i dbałości o ich szeroko pojęte dobro. AD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2.79 sekund. Zapytań do SQL: 15