Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: smeg
Czw Cze 07, 2012 15:18
[Warszawa] Dwa mioty od Dori
Autor Wiadomość
morowina 



Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 33
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 22:59   

Ebia napisał/a:
morowina, wydaje mi się, że tak, ale najlepiej pisz na PW do Dori.
Masz już szczurki? W opisie widzę tylko, że masz psa ;) Szczurki to zwierzątka stadne i muszą mieszkać minimum 2 ;) Powinnaś dobrać małemu kolegę z jakiegoś tematu adopcyjnego :)


tak wiem, ale szczurki rozchodzą się tu jak świrze bułeczki ;) a z zoologicznego nie chcę brać :(

no i jeszcze dochodzi kwestia transportu :/ z tym też bywają problemy...
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 00:55   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Dziękuję za PW i maile, niedawno wróciłam z urlopu, postaram się odpisać w dzień zainteresowanym osobom :-)
 
 
     
zuzka-buzka 



Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 02:44   
   Zwierzątka: Eldo, Jinxx, Danny, Sykes


Dlaczego ja się zawsze spóźniam?! Rude samczyki... :(
_________________
Szczur potrzebuje szczura, taka jest jego natura!
Na zawsze w serduszku: Marty, Alex, Belusia [*]
 
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 19:41   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Samczyk od kilku dni jest w nowym domku. Zaprzyjaźnił się bez problemu z nowymi kolegami. Temat proszę zamknąć i usunąć :-)
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 15:18   
   Zwierzątka: brak


Przeniosłam do miotów adopcyjnych. Dori, jeśli masz coś przeciwko temu, proszę o kontakt ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 17:58   

co słychać u rodzeństwa moich rudzielców? jest ktoś w ogóle z forum, kto rodzeństwo ma?

moi chłopcy, mimo iż to bracia, są zupełnie różni od siebie - Duduś jest słodką rozkojarzoną i ostrożną ciapą, Edek natomiast to przebojowy eksplorator, który od miziania woli zwiedzanie. :)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 18:57   

Oli, ja mam beżowo-rudawą kapturkową Kluskę, siostrzyczkę Twoich chłopców ;)
Mała jest śmiała i "pyskata" ;) Tzn. zawsze idzie tam gdzie jej nie wolno i robi to, czego nie powinna, a jak jej nie pozwalam, to tym bardziej to robi - złośliwiec mały (i żarłoczek) :D ale jest kochana i bardzo często sama podczas wybiegu przychodzi po miziaki :) To rozsądna alficzka
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 19:02   

Ebia napisał/a:
Tzn. zawsze idzie tam gdzie jej nie wolno i robi to, czego nie powinna, a jak jej nie pozwalam, to tym bardziej to robi
jakbym o Edku czytała :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 19:18   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Każdy maluch znalazł domek u osoby z forum :-)

Będzie mi miło, jeśli co jakiś czas ktoś napisze parę słów :-)
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 21:14   
   Zwierzątka: brak


Ja mam rudą Poziomkę :) Jest super szczurkiem, bardzo proludzkim, wesołym i wprowadzającym trochę życia do mojego podstarzałego stadka :P Dobrze dogaduje się z innymi szczurami. Niedawno ją wysterylizowałam, bo taka słodka szczurzynka musi być ze mną jak najdłużej, nie może chorować na jakieś świństwa :kciuki:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 23:19   

chciałam uczulić właścicieli maluchów z miotu, gdzie były rude, że być może maluchy mają problemy z krzepliwością. dzisiaj moi dwaj chłopcy byli kastrowani i krew leciała trochę bardziej niż powinna, także po zastrzyku. nie było na tyle źle żeby zaliczać to do zagrożenia życia, ale jeśli wasze maluchy będą miały jakieś zabiegi to warto uprzedzić weterynarza, że u braci coś takiego wystąpiło, by w razie czego się nie zdziwił i mógł np. szybko użyć cyklonaminę. to tak pro forma tylko. ;)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
mikanek 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 20:25   
   Zwierzątka: 2 koty, 1 królik, 3 szczury


U mnie jest czarna samiczka o imieniu Viktorek, bardzo energiczna, radosna i proludzka. Lubi się mocować z moją ręką, przewraca się na plecki i kopie mnie na całego :lol: Uwielbia przeciskać się pod ubraniem :-P No właściwie to teoretycznie czarna bo strasznie zrudziała :wink:
_________________
Toffi & Ryjek & Paszczak
*za tęczowym mostkiem hasa Susełek* Mikaś* Rychu, Nelisława * Muminek* Mika* Victoria*Surik*Hipcio*Pimplak*Gocia*Gajutek*Mika*Migotka*Julcia*Suri*Bubu*Kotlecik*Surik
 
 
     
Merrick 



Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 20:09   
   Zwierzątka: ogony


U mnie samiczka agutka i czarna. Czarna była "na doczepkę" a okazała sie najbardziej towarzyskim szczurem jakiego kiedykolwiek miałam. Obie lubią kontakt z człowiekiem, są zdrowe i nie sprawiają żadnych problemów. Agutka czasem fuka na nieokreślone "coś", ale taki to już charakterek - jak jej coś przeszkadza to musi swoje słowo wtrącić :) Oli, dzięki za cenną informację o tej krzepliwości, u mnie parę miesięcy temu był wypadek i uszkodzony paluszek, również miałam wrażenie, że krwi było więcej niż wskazywała by na to ranka. Na szczęście skończyło się na strachu, a u ogona nie zostało śladu ni na ciele, ni na psychice.
_________________
Ze mną: Speedy vel Dusia
Za TM [*]. Whisky ,Frey, Mietek, Nigra, Małysz, Zuzia, Frania, Dziunia, Maniek, Bandzior, Hela, Albert, Frida, Ciri, Luna, Mleczyk
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 20:48   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Merrick, rudzielce Oli nie są braćmi dziewczynek ;) Ich rodzeństwo ma mikanek (siostrzyczka) i Dogha (brat Rufus ;) ).
Cieszy mnie ogromnie, że samiczki podbiły Twoje serducho :-)
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 04:16   

Merrick, z palców zawsze leci ogrom krwi, bo są bardzo ukrwione, u wszystkich ssaków ;)

skoro temat podbity, to i ja dorzucę odrobinę - moje rudzielce, które tak naprawdę są beżami :D czują się bardzo dobrze. Edek jest bardzo odważny, przebojowy i kontaktowy. Duduś jest za to bardzo nieśmiały - ostatnio moje szczury poznały mojego faceta i ze stada młodych tylko Duduś (i Gambit) nie przyszedł się przywitać i obserwował z półki, chociaż wcześniej jak sama byłam przy klatce to na mizianie przyszedł. :serducho:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12