Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: smeg
Czw Cze 07, 2012 15:18
[Warszawa] Dwa mioty od Dori
Autor Wiadomość
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 14, 2012 11:53   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


olencia_150, mogłyby, pewnie - tylko trzeba spokojnie przeprowadzić łączenie.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Merrick 



Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 19:44   
   Zwierzątka: ogony


Samiczki 1 i 5 są od wczoraj u mnie. Niesamowicie żywiołowe i bardzo lgną do człowieka.
Zaryzykowałam i połączyłam od razu ze starszą samicą. Było trochę pisku, ale noc przebiegła spokojnie a jak dziś z pracy wróciłam to wszystkie razem w hamaku spały. Więc różnie to z tym łączeniem, poprzednim razem zajęło mi trzy tygodnie :/
W każdym razie - mam nadzieję, że ostatni samczyk szybko znajdzie domek, bo jeśli jest choć trochę taki jak moje dziewczyny to potencjalny domkodawca zakocha się od razu bez pamięci :)
_________________
Ze mną: Speedy vel Dusia
Za TM [*]. Whisky ,Frey, Mietek, Nigra, Małysz, Zuzia, Frania, Dziunia, Maniek, Bandzior, Hela, Albert, Frida, Ciri, Luna, Mleczyk
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 21:47   

Samiczka nr 3 jest u mnie - również od wczoraj :) Straszny miziak z niej i śpioch. Dziś została połączona ze swoją nową koleżanką - w bardzo podobnym wieku, bardzo żywiołową :) Na początku się ignorowały, później trochę pisków, małe przepychanki i jak na razie spokój i zgoda ;)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 22:10   
   Zwierzątka: brak


Samiczka nr 4 u mnie - ma na imię Poziomka :) Jest bardzo odważną wiercipiętą, pierwsza do wyjścia z klatki, wszędzie jej pełno. Ale też poleżała mi dziś trochę na kolanach ;) Łączenie trwa, ale idzie dość dobrze, pozostałe samice nie są agresywne w stosunku do małej, co mnie nieźle zaskoczyło, bo zazwyczaj straszne z nich wredoty :P
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 00:52   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


:mrgreen:

Same dobre wieści :-)

Dziękuję wszystkim, którzy chcieli zaopiekować się szczurasami, na pewno przyniosą Wam wiele radości :-)

Jutro do nowego domku trafią dwaj rudzi bracia. Zostaje tylko czarno-biały chłopczyk, który jest zdecydowanie grzeczniejszy niż Merrickowe czorty :lol:
 
 
     
Merrick 



Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 09:08   
   Zwierzątka: ogony


Mam nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto takiego ślicznego chłopaka będzie chciał mieć w domu. Moje zołzy robią demolkę :D Obrały sobie za cel odczepianie poideł :)
_________________
Ze mną: Speedy vel Dusia
Za TM [*]. Whisky ,Frey, Mietek, Nigra, Małysz, Zuzia, Frania, Dziunia, Maniek, Bandzior, Hela, Albert, Frida, Ciri, Luna, Mleczyk
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 18:57   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Nikt nie chce chłopaczka? Został w klatce sam i stał się bardzo osowiały :(
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 20:56   

Brać chłopaczka ;)
Jeśli jest tak wychowany jak moja panna nr 3 - Kluska, to sama rozkosz ;)
Klusia jest miziasta, na wybiegach ciągle przychodzi do nas, właściwie woli biegać po nas niż po łóżku ;) Prawdziwy naramiennik, miziak i głos rozsądku - łagodzi obyczaje swojej nieziemsko płochliwej koleżanki, szalonej Florki lizawki, która przy niej również daje się miziać :serducho:
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 21:42   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Ebia, jeśli piszesz serio, to jestem pod wrażeniem :P Myślałam, że małe dziewczyny to takie totalne łobuziary, które po zgaszeniu światła robiły rozpierduchę w klatce, wywalały żarcie, tupały w półki, ganiały się do upadłego ;) A jednak zmyłka, wygląda na to, że ciemniejsze to szatany ;)
Chłopczyk jest wciąż wychowywany, jak już pisałam, został sam i muszę poświęcić mu więcej uwagi niż moim dziewczynom, które mają siebie nawzajem.
Dwie rzeczy mi się w nim bardzo podobają - szamie z ochotą labofeed'a i daje się bez problemu złapać na wybiegu ;)
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 22:46   

Dori, po zgaszeniu światła klatka z trudem wytrzymuje szaleństwa ;) Ale jak tylko zbliżamy się do klatki, Kluska przerywa wszelkie zajęcia i pcha się do wyjścia. Wskakuje na nas i można ją miziać bez ograniczeń, a ona tylko zgrzyta ząbkami i pulsuje tymi swoimi wyłupiastymi oczkami :mrgreen:
Mój szczur marzenie - miłość od pierwszego wejrzenia :serducho:

(Gdyby jeszcze tylko zaczęła robić kupki w klatce, a nie tylko i wyłącznie na wybiegu >< )
 
     
kinia_as 



Dołączyła: 10 Lut 2012
Posty: 98
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro Mar 21, 2012 14:37   
   Zwierzątka: Szczury: Auman, Morfik, Ed, Szerszeń. Kotka Kićka


Dori, napisałam na gg w sprawie ogonka ;) to, jest ten samczyk jeszcze do wzięcia?
_________________
Lepiej zginąć stojąc, niż żyć na kolanach.
Moje stadko http://forum.szczury.biz/...p=762627#762627
Za Tęczowym Mostem - 15.01.2013 Szerszeń ;(
 
     
rodent 
S.T.A.L.K.E.R.



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 14:56   

Mały samczyk dalej szuka nowego domku i drużyny chłopaków chętnych na przyjęcie go. :wink: Niech ktoś przygarnie małą rozbrykaną kruszynkę do swego stadka.
_________________
"Hey beat it! You're crampin' my style, rodent!"
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 15:52   
   Zwierzątka: brak


Jego siostrzyczka która jest u mnie to szczur-marzenie :) Odważna, ciekawska, ale bardzo chętnie przybiegająca do człowieka, często wskakuje mi na ramię. Wczoraj bawiłyśmy się w berka - Poziomka ganiała po łóżku moją rękę, a później moja ręka Poziomkę :mrgreen: Bardzo polecam szczurki od Dori, są superoswojone, brać samczyka! :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Motylove 



Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 313
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 16:08   
   Zwierzątka: Rurek, Lesio, Krzyś i Hubi <3


Taki piękny dziabąg i nikt go nie chce? :( Barbarzyństwo.
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 16:09   

Motylove, to go weź :P
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 12