Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pią Lis 09, 2012 15:13
Wybory MT - komentarze, pytania.
Autor Wiadomość
pixel 


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 231
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:12   

Oli, ja tam widzę, że było napisane, że takie głosowanie jest 'mile widziane', oraz to, że jak będzie trzeba to się machnie ankietę oceniającą obecnego MT.
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:16   

pixel napisał/a:
jak będzie trzeba to się machnie ankietę oceniającą obecnego MT
Dlatego ja postuluje, żeby jej nie robić, bo moim zdaniem nie jest potrzebna ;) .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:21   

pixel, to padło po moim pytaniu :P

ja uważam, że o obecnym mt nie ma sensu robić ankiety, ale ankieta wyborcza nowych członków byłaby ok
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:46   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


Devona napisał/a:
pixel napisał/a:
jak będzie trzeba to się machnie ankietę oceniającą obecnego MT
Dlatego ja postuluje, żeby jej nie robić, bo moim zdaniem nie jest potrzebna ;) .

nie, to chyba nie byłby dobry pomysł...

niech Ci co mogą i chcą zostać, niech zostaną, ile miejsc brakuje, tyle lub więcej wybrać z nowych. ankieta z nowymi z notką, ile osób zaznaczyć i tyle... chyba, bo zresztą, ja się nie znam
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:53   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Jestem za ankietą, w ktorej byliby wszyscy zgłoszeni użytkownicy, którzy wyrazili zgodę, również Ci na ktorych głosowała jedna osoba (w tym także obecny MT - byłoby oficjalnie wiadomo, czy się sprawdził i czy ma zostac, bo myślę ze na ankietę oceniającą jest za późno). Mogłaby potrwać tydzień i "wyskakiwać" przy każdym logowaniu, żeby nikt nie przegapił.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Asmena 
alv



Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 594
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 01:56   

Nie przy każdym logowaniu, błagam, już dostatecznie mnie wkurzały poprzednie informacje, których czasem nie dało się zamknąć :roll:
_________________
Ze mną: Chiki, Ama, Yoru, Bambi, Latte
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya, Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Hagu, Sukui, Arai
 
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 02:00   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Asmena, no to tak jak Martini proponowała - jak wypełnisz to nie wyskakuje. Do momentu aż nie wypełnisz lepiej żeby wyskakiwły i przypominały.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 02:01   

Asmena, a ja je doceniałam, bo do tej pory ankiety nie były widoczne, a nie ukrywam, że nierzadko nie miałam czasu wypełnić w dniu założenia, a potem zapominałam i kilka razy przepadło w eterze. ja takie przypominajki lubię, w końcu są to ważne rzeczy, a nie wyskakują cały czas.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 02:23   
   Zwierzątka: piesek :)


Martini napisał/a:
Może jakimś rozwiązaniem byłoby automatyczne otwarcie się ankiety przy otwarciu forum z następującymi opcjami
a) wypełniam teraz
b) wypełnię potem, na który można kliknąć określoną ilość razy
c) nie wypełniam w ogóle?


Teraz była prośba, by osoby którym nie zależy napisały mi pw. Otrzymalem aż dwie PW :)
_________________
 
 
     
nubijka 
miłośniczka brzydoty



Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 987
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 06:56   

szczerze wątpię, żeby szansę na "zwycięstwo" miały osoby, o których ktoś wspomniał raz, czy dwa, dlatego uważam, że ankieta powinna zawierać nicki osób, które zdobyły najwięcej głosów (tzn, najwięcej typowań) . A najbardziej optymalny czas na głosowanie- moim zdaniem to tydzień, bo jak ktoś nie da rady w tygodniu, to zostaje mu weekend...i odwrotnie.

Ps- jestem za przypominaczem dot. głosowania, o którym pisze Martini- bo ten, który teraz jest sprawdza się w moim przypadku idealnie 8)
_________________
moje kochane łapki: pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka, Mała Bliźniaczka, Romuś, Danusia/Danio, Dzikuska, Karolcia, Mysza- AZYLANT, Zuzia, Agatka, Fela, Łapka i Golasek z DT :(
>>nubijkowo<<
 
     
pixel 


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 231
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 07:25   

nubijka, według największej ilości głosów, do MT wchodzą (biorąc 4 osoby pierwsze bo tyle też można było głosować) Layla, Angles, Devona i Pszczółka. Z tym, że pszczółka ma 11 głosów, a zaraz za nią jest Valhalla z 9, a potem smeg z 6. Co to znaczy osoby które zdobyły najwięcej głosów? Intuicyjnie można wskazać, ale nie jest to ścisłe.

Wg. mnie powinny wejść owe cztery osoby, stary MT zostać, gra gitara, a jak sobie nie będą radzić to mogą pomyśleć o dobraniu sobie kolejnej osoby, w tym przypadku np. Valhalli.

Wydaje mi się, że wszystko komplikujecie.

A jeżeli koniecznie chcecie kolejne głosowanie, to nie można nikogo pominąć, bo jak już Vegeta wspominał, różni w różnym czasie dołączyli, poza tym kolejne głosowanie powinno być tajne, żeby ludzie się nie sugerowali. (to tak jak z sondażami, chociaż teraz i tak już mamy jeden wielki sondażowy temat - oczywiście o ile nie weźmiemy go na poważnie, że to już ostateczne wyniki głosowań)
 
     
nubijka 
miłośniczka brzydoty



Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 987
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 07:55   

pixel napisał/a:
Co to znaczy osoby które zdobyły najwięcej głosów?
to znaczy te, które mają więcej niż no nie wiem- 5 (kwestia umowy)? i właśnie dlatego drugi etap głosowania by się przydał- żeby wśród osób z największą liczbą głosów (jak wcześniej wspomniałam- limit do ustalenia) wyłonić te osoby, które mają zostać MD

A co do różnicy kilku głosów- w każdych wyborach jest tak, ze ktoś przegrywa kilkoma głosami, no ale żeby sprawiedliwości stało się za dość- po to właśnie byłaby druga tura wyborów, żeby dać szansę osobom "spod (ale bardzo blisko) kreski" limitu
_________________
moje kochane łapki: pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka, Mała Bliźniaczka, Romuś, Danusia/Danio, Dzikuska, Karolcia, Mysza- AZYLANT, Zuzia, Agatka, Fela, Łapka i Golasek z DT :(
>>nubijkowo<<
 
     
Asmena 
alv



Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 594
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 08:20   

tgategav napisał/a:
Martini napisał/a:
Może jakimś rozwiązaniem byłoby automatyczne otwarcie się ankiety przy otwarciu forum z następującymi opcjami
a) wypełniam teraz
b) wypełnię potem, na który można kliknąć określoną ilość razy
c) nie wypełniam w ogóle?


Teraz była prośba, by osoby którym nie zależy napisały mi pw. Otrzymalem aż dwie PW :)

Tak z ciekawości- po co Ci te PW? Jak ktoś ma gdzieś, to jego sprawa, czemu ma o tym kogokolwiek zawiadamiać?
_________________
Ze mną: Chiki, Ama, Yoru, Bambi, Latte
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya, Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Hagu, Sukui, Arai
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 10:34   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Asmena, zrozumiałam to tak, że wtedy komunikat można wyłączyć?
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 11:18   
   Zwierzątka: piesek :)


Asmena napisał/a:
Tak z ciekawości- po co Ci te PW? Jak ktoś ma gdzieś, to jego sprawa, czemu ma o tym kogokolwiek zawiadamiać?


By zmierzyć stopień ignorancji ;-)

Bez większego celu, ale teraz np mam takie informacje ( ktore nie wiem jeszcze, co mi mówią :P ), że na około 500 osób, wypowiedziało się w temacie ok 70, 2 wstrzymały się oficjalnie, 428 wstrzymało się cichaczem :P
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13