Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pią Lis 09, 2012 15:13
Wybory MT - komentarze, pytania.
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 11:23   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Ja również typowałam osoby, które się nie zgodziły. Czy można zmienić wybór i w jaki sposób?

AD na admina, tak! :mrgreen:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 11:28   

Jak bardzo bym Gruchy nie lubiła jako naszego forumowego rodzynka, to uważam że nie nadaje się on na admina z prostego powodu - nie ma go równie często na allo co niegdyś nie było Dimi.

poza tym przepraszam że się nie odzywam, ale mi to szczerze mówiąc wisi. Jak wróci stary skład to będzie spoko.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 12:03   
   Zwierzątka: szczurze damy


Żeby nie robić bałaganu w sprawie zmiany głosów, proszę o edycję posta w temacie głosowań ;)
To dużo lepsze rozwiązanie niż pisanie nowego.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 16:31   
   Zwierzątka: piesek :)


taak, i przy edycji dopiszcie na czerwono date. Mniejsza szansa, że przeocze edycje ;-P
_________________
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 20:24   

To teraz ja się wypowiem ;) Chciałam bardzo podziękować za propozycję, która padła w kierunku mojej osoby. Naprawdę, byłam w szoku, że w ogóle zostałam wymieniona :) Mogę też powiedzieć, że bardzo chętnie przystąpiłabym do MT, jednak patrząc realnie, nie wiem, na ile miałoby to sens - obecnie mam dużo czasu, ale wiem, doskonale wiem, co będzie w maju i czerwcu, no i później... Długo się wahałam, ale jednak wolę nie ryzykować dobra forum i moich studiów. I jeszcze raz naprawdę bardzo dziękuję :) Może kiedyś... :>
 
     
pixel 


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 231
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 01:14   

Vaco napisał/a:
pixel


Vaco, nie wiem co Ci do łba szczeliło, przecież jak na tym forum głównie trolluję i nie prezentuję się od strony odopowiedzialnego użytkownika. Generalnie się zgadzam, żeby zobaczyć ile osób mnie poprze, ale moja kandydatura odpada ze względu na ostrzeżenie które posiadam, a jak napisano, takie osoby nie mogą być brane pod uwagę ; )

(WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE KOBIETY!!! ; ) )

Pzdr.!
Ostatnio zmieniony przez tgategav Czw Mar 08, 2012 01:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 03:50   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


proszę, jaki samokrytyczny... pixel no no
i ( dziękuję ;) )

Te osoby, co się zgodziły, chyba wiedzą na co się piszą. Chęci są bardzo ważne. Dajmy im szansę :)
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 09:24   

pixel, mój głos też już masz, bo masz głowę, a nie jakieś poplątane kabelki w zwojach i dlatego Cię cenię!

I widzę, że nikt się nie pokusił o reakcję, a wcale nie chciałam pytać publicznie.

Karena, pytanie do Ciebie - poprawiłaś post Vaco, cytując zdanie z pierwszego postu, że użytkownik może wymienić MAKSYMALNIE cztery osoby. Dlaczego zwróciłaś uwagę tylko jej? Zgłosiłam resztę postów, ale widzę, że nikt się nimi nie zajął - i tu pytanie do reszty MT - dlaczego? Przecież się "nieodpowiednie".
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 09:50   

A czy nie mieliśmy głosować na 4 osoby, poza Kareną, Kluską i Epkee, którzy w mt jeszcze są? Przecież ktoś musi wprowadzić nowych, a oni radzą sobie świetnie. A sporo osób głosując wymienia również Kluskę, Karenę i Epkee - dlatego wydaje się, że głos jest na więcej osób, a tymczasem głosują tylko na 2 nowe osoby.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 09:52   
   Zwierzątka: szczurze damy


Wampiwor napisał/a:
Karena, pytanie do Ciebie - poprawiłaś post Vaco, cytując zdanie z pierwszego postu, że użytkownik może wymienić MAKSYMALNIE cztery osoby. Dlaczego zwróciłaś uwagę tylko jej? Zgłosiłam resztę postów, ale widzę, że nikt się nimi nie zajął - i tu pytanie do reszty MT - dlaczego? Przecież się "nieodpowiednie".

Oczywiście, że tak. Skoro indywidualne zwracanie uwagi nie skutkuje dziś została zwrócona ogólna ;) Mam nadzieje, że wszyscy zajrzą jeszcze raz do zasad głosowania.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 09:56   

Wiecie, ja uważam, że ograniczenie do 4 się nie sprawdza, bo nie jest powiedziane, czy głosować na obecny MT, jeśli tak, to czy się wliczają w te 4 kandydatury, a poza tym, jeśli ktoś ma więcej niż 4 dobre propozycje, to czemu nie?
Ale skoro tak jest, to niech zostanie, tylko niech będzie konsekwentnie u wszystkich.
Jak będą liczone głosy osób, które wymieniły więcej niż 4 propozycje?
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
tgategav 
pif paf =]



Dołączył: 22 Wrz 2003
Posty: 394
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:46   
   Zwierzątka: piesek :)


Wampiwor napisał/a:
Jak będą liczone głosy osób, które wymieniły więcej niż 4 propozycje?



nikt chyba nie wymienił w jednym poście więcej niż 4 osób, które biorą udział. Zawsze jest wymieniona albo moderacja, albo ludzie, którzy odmówili
_________________
 
 
     
furburger 
bez kija nie podchodź



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 1222
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:51   

to ja mam pytanie, moderatorami zostają wszyscy Ci co się zgodzili czy będzie jeszcze jakieś dodatkowe głosowanie żeby z tej grupy wybrać ileś osób ?

edit. już doczytałam że będzie ankieta :P
_________________
Ferdek, Boczek, Paździoch :D
Alfred [*] ;( Manfred [*] ;( Bolesław [*] ;( Kayomi [*] ;( Księżniczka [*] ;( Perła [*] ;(

Fruburgerwe stadko :)
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:57   

tgategav napisał/a:
nikt chyba nie wymienił w jednym poście więcej niż 4 osób, które biorą udział. Zawsze jest wymieniona albo moderacja, albo ludzie, którzy odmówili
Są takie głosy. Nie rozumiem, po co teraz robić zamieszanie. Jeszcze nie zagłosowałam i myślałam, że można wskazać 4 osoby poza aktualnym modteamem.

Dodatkowo chciałam zapytać, czy nadal obowiązuje zasada, że wskazujemy osoby bez ostrzeżeń, bo zdaje się, że pixel takowe ma. Nie mam nic przeciwko jego kandydaturze, tylko zaczynam się trochę gubić, a chciałabym w końcu zagłosować.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 13:00   
   Zwierzątka: szczurze damy


Devona, Głosy na osoby z ostrzeżeniami nie będą liczone.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 9