Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pią Lis 09, 2012 15:13
Wybory MT - komentarze, pytania.
Autor Wiadomość
yes 



Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 1013
Skąd: Wrocław - Warszawa
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 14:56   
   Zwierzątka: juz tylko haszczak i ... stitch:)


dziękuję za taką dozę zaufania, by wystosowac moją kandydaturę. odmowilam, ale chyba powinnam cokolwiek napisac. byłoby mi niezwykle milo wejsc do modteamu. uważam jednak, że aby wywiązac sie z takiego zobowiązania, trzeba naprawde dużo czasu i zaangażowania, a jednocześnie chlodnej glowy :P niestety nie moge tyle czasu poświęcić teraz Allo. i wiem, że z wiosną będzie jeszcze gorzej.
jednocześnie bardzo się cieszę, że zgodzila się podjąc zadania Layla. mam nadzieję, ze zostanie Epkee, wielką nadzieję, bo ten gość wnosi duzo spokoju i opanowania :D Karena Kluska... jak najbardziej. i wielki podziw zawsze z mojej strony dla każdego, kto potrafi ten czas poswiecić dla forum.
ze swojej strony, jakos tak świeżo po osobistej rozmowie, chcialabym zaproponowac kandydaturę Majszczur. myślę, ze ta babka potrafi okielznac emocje i spokojnie oceniać sytuacje, choc nie mam pojęcia, jak z jej mozliwościami :)
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas
www.yes.posadzdrzewo.pl
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 15:11   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


To ode mnie też słowo, bo dostałam mailowy donos, że zostałam tu wymieniona:)
Ja niestety jestem na forum za krótko, to po pierwsze, a po drugie, muszę sfinalizować kilka ważnych życiowych przedsięwzięć i wreszcie się trochę ogarnąć. No i nie ukrywam, że podoba mi się w Szczurzym Centum Adopcyjnym, i moja szczurza energia idzie w to.
:serducho:
_________________
think big, start small
Ostatnio zmieniony przez Martini Pon Mar 05, 2012 02:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 17:13   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


A ja bym się chciała zapytać. Ile czasu dziennie potrzebuje mod na załatwienie spraw forum? W minutach i godzinach, poproszę. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 17:18   

Nakasha zależy od dnia :wink:
Jak się dużo dzieje, są zakładane nowe wątki itp. to z dwie godziny spokojnie posiedzisz.
Najdłużej siedziałam cztery godziny przy aktualizowaniu spisu treści Weterynarze.

edit: wieczorem najlepiej się siedzi, czas ucieka, nawet nie wiesz kiedy :lol: Ale moim zdaniem to bardzo fajne zajęcie.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
Ostatnio zmieniony przez Kluska Nie Mar 04, 2012 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 17:18   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Nakasha, zależy, ile ma działów i jakich, ja nigdy tego nie liczyłam, bo dużo przy kompie zawsze siedziałam i forum wisiało przy okazji.


Kochani jesteście tak w ogóle, wiem, że sama odeszłam, no ale miałam już nie mieć szczurów, a jednak je mam, i się stęskniłam. Za mopem :P
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 17:52   
   Zwierzątka: szczurze damy


Nakasha, ja (jak z resztą widać) prawie cały cza jestem online bo sporo przed kompem siedzę. Czasami wlatuję na minutę zerknąć a czasami forum pół dnia jest w zakładkach otwarte. Zależy od tego co się dzieje. Jak np. wiadomo że pojawił się jakiś żywy temat lub jest coś pilnego do zrobienia to faktycznie liczy się to w godzinach. (Albo trafi się 'leniwa sobota' i cały dzień się siedzi ;P )
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 02:11   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Przespałam i przemyślałam sprawę. No i głupio napisać, ale nie dam rady. Co innego spojrzeć na forum raz na pewien czas, co innego zerkać nawet niemal ciągle siedząc w robocie, a co innego podjąć się pewnych zobowiązań i mieć pewność, że się z nich będzie w stanie wywiązać. Za dużo mam innych rzeczy - za dużo ogonów, za dużo starszych ogonów, projekt, maleńkie ogonki, praca, konia...

Może za pół roku, może za rok, ale teraz muszę zająć się tymi zobowiązaniami, które już mam. Będę się starała wspierać MT, bo i bez bycia w MT można dużo robić na forum.

Dziękuję za zaufanie.
I życzę powodzenia nowej, formującej się ekipie.
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 02:14   

skoro osoby na które zagłosowałam nie wyraziły zgody, to ja zmienię swój wybór i edytuję post ;)

Pyl, szkoda, bo chciałam zagłosować na Ciebie :( Ale rozumiem doskonale, że czasu Ci brak.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 02:16   

Pyl napisał/a:
. No i głupio napisać, ale nie dam rady.
a ja tam się cieszę z Twojej decyzji, bo się bałam, że nie pójdziesz po rozum do głowy przy tylu obowiązkach... siedziałam cicho i cieszę się, że dalej siedzieć mogę. :P

[ Dodano: Pon Mar 05, 2012 02:16 ]
pszczółka, lepiej napisz nowy z adnotacją, bo nie sądzę, by zmiana posta była wystarczająco widoczna.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 02:20   

to pytanie do MT - w jaki sposób mam zmienić swój wybór? Pisząc nowy post? Nie chcę, żeby potem przy liczeniu ktoś się pomylił i policzył mój wybór 2 razy.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 02:22   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Oli, ja też się cieszę z tej decyzji. Bo gdybym jej nie podjęła, to znów żyła bym w poczuciu, że coś robię po łepkach, nie tak jak bym chciała. Może chociaż raz będę miała twarde serce, a nie d ;)
 
     
polonistka 



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 1201
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 08:06   
   Zwierzątka: córka


Ja się też wytłumaczę :)
Oczywiście bardzo dziękuję za wysunięcie mnie do zaszczytnego stanowiska. Musiałam odmówić, ale mam nadzieję, że powody są jasne. O ile teraz spędzam na forum sporo czasu (za dużo zdecydowanie zresztą, cierpi czasem na tym praca - choć nie zawsze, bo jak wiadomo forumowicze cudownie pomagają w pozyskiwaniu informacji), to za dwa miesiące będę miała nieco inne obowiązki na głowie. A obawiam się, że sprzątanie forum z Małą uwieszoną do cycka może być bardziej skomplikowane, niż mogę to sobie teraz wyobrazić.
W każdym razie powodzenia w tworzeniu MT :)
_________________
Za TM: Leda, Westa, Wenus, Eris, Nike i Pandora :(
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 09:07   

Oli napisał/a:
a ja tam się cieszę z Twojej decyzji
ja też :oops: Pylowy zdrowy rozsądek i punt widzenia jest potrzebny jako Pylowy, a nie jako moderatorski. A niestety ze zmiana funkcji coś się też w głowie przestawia.

I jeśli jestem już przy szczerych wyznaniach, to poczułabym ogromną ulgę, gdyby AD wróciła na stanowisko admina. Wcale się nie zdziwię, jeśli odmówi, bo to jednak stresogenna robota. A jeśli zdecyduje się wrócić, to chyba będzie mi obojętne kto będzie w MT, bo AD umiejętnie poprowadzi każdy zespół.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 09:27   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


babyduck, AD duma, AD duma, jak to zrobić tak, żeby była największa korzyść dla forum i najmniejsza strata dla mnie... Pomysłów jest mnóstwo, większość na modernizację lub drobne poprawki tego, co jest. Chętnie zostałabym administratorem, tak. Ale administratorem koordynującym rozwój forum przy jednoczesnej obecności w gronie administratorów:

Vege - technika (wiadomo!)
Layla, EpKee, Devona (?) - opieka nad dyskusjami, trudnymi wątkami, sprawne ogłaszanie, co się dzieje, nad czym debatujemy, etc.

Moderatorów: przynajmniej czterech sprawnych GM (w tym dwie dziewczyny, które już są, bo sprawdzają się bardzo dobrze, mimo początkowych trudności).

Przemyślcie sobie wszyscy taki schemat. Właściwie rola JA nie jest na tym forum konieczna, znamy się trochę za dobrze, żeby się - przepraszam - bawić w tytuły dostępne i niedostępne.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:26   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


AngelsDream napisał/a:
Chętnie zostałabym administratorem, tak
:serducho: :serducho: :serducho: Nie pisałam, bo nie miałam odwagi, ale cieszę się bardzo, bardzo! Niech tylko AD wyduma w dobrym kierunku!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 9