Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Paź 10, 2013 17:43
[Świdnica i okolice] 2 chłopców w kapturach wciąż czeka
Autor Wiadomość
rysia.13 
szczurowelove



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 68
Skąd: Tychy .
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 16:33   
   Zwierzątka: pies


Katarzyna1991 napisał/a:
Można wiedzieć które kolory samiczek są wolne?

A ja samczyków bym poprosiła... Znaczy którzy wolni chciałabym wiedzieć... ;)
_________________
Hektuś [*] ;c
 
 
     
pyla 



Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Świebodzice
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 17:09   

wolne samce: 2 kapt aguti, 3 kapt. czarne, 2 całe czarne z białymi brzuszkami
samiczki: 3 całe agutki, 4 kapt. aguti, 8 kapt. czarnych
tak mi wychodzi z notatek :)
a tu kilka fotek
(sorki za jakość)
zabawa w kartonie
śpię sam(a)
a tu już nie (jest ich 4 albo 5, pchało się 6 :D )



kto pierwszy





wiem, że cięzko wypatrzyć kolory, ale od niedzieli będę mieć więcej czasu to i zdjęcia zrobię lepsze
 
     
Licho 
Foxy Lady



Dołączyła: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 17:21   

6 marca będę jechała na trasie Wrocław=Świdnica=Wrocław mogę przewieźć jakieś maluchy do Wrocławia, jakby sie ktoś zdecydował na dom stały :wink:
_________________
Za TM: Eryk, Logan, Ritta, Lucy, Nina, Kaka, Flora, Dżuma, Fauna, Pepper, Sars, Tyfus
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 17:28   

Licho my przewozimy już 18 lutego ogonki do Wrocławia :)
Ale kolejny transport na pewno się przyda.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:20   
   Zwierzątka: kot


ale piękności :)
chętnie bym przygarnęła ale już się zapisałam w hodowli i mogę mieć tylko dwa w domu :(
poza tym dopiero będę kupować klatkę i pozostałą wyprawkę a tu potrzebowałabym na już wszystko :|




ale kochane szczurasski :serducho:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: za znalezienie kochanych domków :)
 
     
pyla 



Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Świebodzice
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 20:48   

popieram Kluskę kolejny transport to dobra sprawa :) zwłaszcza jeśli ktoś zdecyduje się później
 
     
Katarzyna1991 


Dołączyła: 22 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: Nysa/Grodków
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 13:41   
   Zwierzątka: 3 szczury, pies, kot w głowie


To bedziesz miala jednego agutka mniej jak dobrze pojdzie. Moj przyjaciel szuka towarzyszki dla swojej malej. Prosilibysmy o zdjecia trzech agutek samiczek osobno zeby jedna wybrac :) wzielabym ze 2 tymczasy do mojej trojki ale dopiero skonczyly kuracje na swierzb niestety.
_________________
Dlaczego barwy mojego życia tak szybko gasną? Podsycam kontrast najważniejszych kolorów. Te stare są lepsze niż jakby dobrać nowe, nawet jeśli intensywniejsze.
 
 
     
trixy 


Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 19:08   

A ja bardzo chetnie przygarnelabym 2/3 samiczki. Aguti i czarna kapturke, tzn. niekoniecznie, ale zalezy mi aby przyszle stadko (bede dazyla do okolo pieciu szczurkow) bylo urozmaicone pod wzgledem koloru ;) .
Tylko problemem jest chyba moje miejsce zamieszkania- jestem z Warszawy. Z drugiej strony powinno dac sie zorganizowac transport... mam nadzieje. :mrgreen:
 
     
pyla 



Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Świebodzice
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 12:17   

mam tylko 3 samiczki aguti i wszystkie są wstępnie zarezerwowane. Miały być zdjęcia, ale bateria w aparacie padły, a mój telefon nie daje rady:( dziewczyny są prawie identyczne, tylko ogonki mają różne - 2 z nich mają białe końcoweczki i brzuszki sie trochę różnią.
mam jeszcze z samiczek 1 kapturka aguti,7 czarnych kapturków, z samców kapturki 2 czarne i 3 aguti.
Jeśli się na któregoś szczurka zdecydujecie to proszę PW- łatwiej mi to wtedy ogarnąć:)
aha 18.02 i 19.02 będzie można odebrać maluchy we Wrocławiu, kolejny transport może być 06.03 :)
 
     
ol. 


Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 92
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 17:06   

ja tylko napiszę, że 18/19 (bardziej prawdopodobnie - 19-tego) organizujemy sobie z marchewusią transport na trasie Wrocław-Poznań (ściślej Wrocław - Chodzież) - jakby ktoś się chciał podczepić ;)
 
     
lorelei 



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 595
Skąd: Oxford
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 17:37   

pyla napisał/a:
mam tylko 3 samiczki aguti i wszystkie są wstępnie zarezerwowane.


Na szczęście, bo już się nawet zaczynałam zastanawiać. :P jeszcze niech tylko ktoś tę kapturkę weźmie i będzie po kłopocie..
 
 
     
pyla 



Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Świebodzice
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 17:32   

kilka zdjęć głownie kapturków, bo one mi zostały, 5 dziewczynek i 5 chłopców
proszono mnie o zdjęcia agutek, więc proszę bardzo :) ale od razu zastrzegam, że różnic nie widzę

chłopiec, jak widać ma krzywy ogonek:( nie wiem jak to się stało, jest też malutki, ale najukochańszy:) chętnie się tuli

inne chłopaki
dziewczyny







jeśli przyszli właściciele wyrażą zgodę to zamieszcze spis, bo moze o kimś zapomniałam...
aaa i proszę napisać kto może odebrać zwierzaki we Wro w sobotę 18.02 - planuję byc ok 12-13 (do uzgodnienia), a z tego co wiem, kluska ode mnie wezmie zwierzaki w niedzielę ok 16, więc we Wro będzie ok 18
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 20:06   

pyla, kochana, ja jestem cały weekend we Wrocławiu, więc już w sobotę wezmę od Ciebie ogonki :) Mój numer masz, więc będę czekała na telefon :)
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
pyla 



Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Świebodzice
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 22:43   

no to pisać, kto chce maluchy już w tą sobotę 8)
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 09:56   

Przetrzymam w razie czego, tylko od razu zaznaczam, że dla samiczek klatka jest, samczyki by musiały spędzić noc w transporterze Aladino large :wink:
Za tydzień jadę do Wałbrzycha na cały weekend, w niedzielę bym mogła zabrać do Wrocławia kolejną turę ogonków :mrgreen:
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13